reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Hej dziewczyny :)

Wczoraj pierwszy raz pół dnia spędziłam na dole w salonie :)
Ale ulga psychiczną wyjść w końcu z sypialni :)
Wieczorem udało się nawet obejrzeć 3 odcinki serialu każdy pó 1h :) młody spał w najlepsze podobno;)

Ją też mam zaparcia. Przez tę 2 tyg od porodu byłam 2 razy w wć :/ okropnosc

Skóra Kosmy schodzi jeszcze cały czas. Wygląda jak wąż zmieniający skórę ;)
Cały brzuszek , uda, dłonie stopy i faldy luszcza się strasznie.

Jutro mamy wizytę u pediatry tzw. Wizytę patronarzowa. Dowiem się w końcu ile mój maluch przybrał :)

Dzag pewnie ma teraz pionizacje i zaraz na poloznictwo ją zwioza. :)
 
reklama
Olciastrzelce ją mam bephanten plus ale jego trzeba zmywac przed karmieniem. Za to w jeden dzień wyleczył mi strasznie spekanego i krwawiacego sutka.
Mam też purelan100 też bardzo dobry. Chyba Porannakawa polecala :)
 
No nie...caly post mi sie skasowal. Grrrrr!
Wczoraj w koncu poszlam do toalety. 30min + okropny placz z bolu. Quchasia mialas chyba racje, to musi byc solidne zatwardzenie. Nigdy tak nie mialam :(
W czym jest duzo blonnika? Pomocy! Dzis kupie ten krem z aplikatorem co polozna mowila i czekam.co szwagierka mi przyniesie. Oby pomoglo ;(

Maly nakarmiony i przebrany i lezy juz 40min ale nie w glowie mu spanie :O wasze maluchy tez coraz mniej chca spac?

Gosia to ty robisz to co ja, haha. Tez czytam forum jak karmie zeby nie przysnac :D

Olciastrzelce ja na sitki mam masc z medela purelan 100. Polecam. A na odparzenia dostalam probki z firmy weleda. Ogolnie tutaj bardzo chwala ta.firme.

Dzis po 14 musimy jechac do urzedu, bo musze wyrazic zgode.na to ze G jest ojcem. Masakra. Tak mi sie chxe jezdzic ze szok. I to do innego miasta...

Wasze dzieci tez sie denerwuja jak robia kupe? W sensie nie zaden placz ale pelne skupienie i nie chce spac tylko marudzi..hm?
 
Dzag wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka szybkiego powrotu fi formy;) i spełnienia wszystkich marzen;)
Domi przerabane z tym zatwardzeniem też miałam ale brałam leki odrazu po cc wiec po tyg może dłużej się unormowalo;) Moja mała się nie denerwuje jak robi kupkę onajak strzeli to słychać na pół pokoju:)
Dobra mała zjadła jednego cycusia idę na dol zjem ja ona drugiego Mai dam śniadanie i biorę się za sprzątanie muszę firanki poprac okna umyć w łazience i kuchni odkurzyc zmyć podłogi kurze prasowanie i obiad;) wiec miłego dnia mamuski:) A moja niunia skończyła właśnie 2tygodnie:)
 
No nie...caly post mi sie skasowal. Grrrrr!
Wczoraj w koncu poszlam do toalety. 30min + okropny placz z bolu. Quchasia mialas chyba racje, to musi byc solidne zatwardzenie. Nigdy tak nie mialam :(
W czym jest duzo blonnika? Pomocy! Dzis kupie ten krem z aplikatorem co polozna mowila i czekam.co szwagierka mi przyniesie. Oby pomoglo ;(

Domi mi czopki pomogły, ale nadal ciężko mi.. nawet dużo błonnika nie pomaga;]

Dzag!! najlepszego;D
 
Ostatnia edycja:
Hej :-) leżę na patologii. Sama jestem na sali co mi nie przeszkadza. Jestem po badaniu, ktg, krew tez wzięta. Czekam na usg. Na ktg zapisało się kilka skurczy na 120. Ale nieregularne. Póki co nie robią nic tylko czekamy. Jutro jest gin na dyżurze to zobaczymy. Ja zaczynam odpoczywać :-) później nie będzie tak dobrze ;-) obawiam się ze za chwile po obiedzie zasne ;-)
 
reklama
Do góry