reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Piguła czekamy na wiesci ;) bo jutro wywolywanie tak? Powodzenia!!!

Eh nie mam pojecia dziewczyny. No w szpitalu to 3 dni nic nie robilam bo sie nie dalo, no i jak juz w koncu to raz dziennie i to hmm jakby napisac no wlasnie kupa jak z zatwardzenia. Dzis np nie bylam w ogole jeszcze. Nawet wypuszczanie gazow boli jak cholera :( szwagierka cos wspominala ze z pracy mi przyniesie na luzniejsze stolce, moze sie uda i zaczne normalnie chodzic do toalety. Nie mialam pojecia ze po porodzie tak sie odmieni, bo w ciazy to co chwile lazilam do lazienki...

Ah i wazylam sie dzisiaj w koncu. -13kg. No wagi sprzed ciazy musze zrzucic 1kg, ale....!!! Planuje wiecej bo przed ciaza wazylam za duzo, chociaz nie bylo tego az tak mocno widac...
 
reklama
Domi mam nadzieje ze szybko ci te dolegliwości mina. Może wprowadź do diety troche więcej pokarmów z blonnikiem to może cos pomoże.
A co do kg to mysle ze szybko zrzucisz jeszcze pare kilo :-) za niedługo będziemy pewnie wszystkie walczyć o powrót do formy :-)

Piguła bądź dzielna :-) czekamy na wieści jutro

Ja dzis z mężem zaliczyłam długi spacer (ledwo wróciłam o własnych siłach) a potem ogarnęliśmy pokój małej i posprzątaliśmy mieszkanie. Mąż sie ze mnie śmiał bo jeździłam z łóżeczkiem po całym pokoju i nie mogłam się zdecydować gdzie co ustawić :-)
Jutro rano jadę na pierwsze ktg ale pewnie nic sie tam nie zapisze jeszcze chociaż mąż juz chce mnie wyslac na porodówkę bo mu się juz nudzi na urlopie :-\
Dziewczyny powiedzcie wy mi jeszcze jaki krem na podrażnione brodawki polecacie i na odparzenia dla dziecka. Bo zapomniałam kupić wcześniej a teraz nie pamiętam
 
No Domi to super ze tak mało ci zostało; ) mi tylko 4kg a po cc jelita muszą zacząć normalną pracę to jednak operacja była. Mi lekko pomogły wie tobie też ulgę przyniosą ;)
Pigula powodzenia jutro;) 3maj się cieplutko;)
Ja wykapalam Agatke teraz je później Maję i spac;) teściowa pojechała i jesteśmy sami;) Agatce jeszcze skórka całkiem nie zeszla wiec staram się balsamowac na dłoniach już prawie zeszla a ja u was mamuski? Też waszym maluszkom schodzi ta pierwsza skórka?
 
Piguła, trzymam mocno kciuki! Daj nam znać w miarę możliwości.

Olcia, ja kupilam Bephanten, podobno dziala na jedno i drugie.

Domi, może, tak jak Olcia napisała, wprowadź do diety więcej błonnika?

Gosia, ja nie miałam pojęcia, że dzieciom schodzi skóra. Kurcze, jak ja nic nie wiem :-(

Ale mnie dziś goni do toalety, od południa biegam, aż mnie tyłek boli :-( Ważę 1,5kg mniej niż rano, na czczo :-/
 
Trktorzystka może organizm się sam oczyszcza przed porodem? Tego Ci życzę kohana;)
Wykapalam Maję i Kutnie sprzatnelam i idę spać póki mała jeszcze spi tak ze milej nocki i szybkich porodow jak by co;) pewnie w nocy zajrzę jak będę karmiła bo szybciej czas leci i oczy się nie zamykają ;)
 
A zozzolka nie przejmuj się waga napewno co spadnie niebawem:) i każdej z nas innaczej ja mam brzuch jeszcze jak w 4mc wiec głowa do gory:)
 
Zozzolka waga u każdej będzie pewnie spadać w innym tempie więc daj sobie jeszcze trochę czasu.

Ok dziękuję wam, kupie w takim razie bepanthen. Tylko widzę ze jest kilka rodzajów ale to pewnie o tym bepanthen Baby maść ochronna pisałyście tak?

Traktorzystka widzę że nas obie to samo dzisiaj trapi:-) ja już chyba z 4 razy odwiedzałam dziś wc aż się sama dziwię bo nic takiego nie jadłam a czuję sie całkiem dobrze. No oby coś sie i u nas ruszyło. W sumie mi do terminu jeszcze 9 no właściwie już 8 dni zostało:-)
 
reklama
Olciastrzelce tak to bephantenem baby ;) Moja niunia jeszcze sobie je bo po kapanou tylko jednego cyca zjadła i sobie usnela☺ ale to w sumie 3h temu było więc się nie dziwie
Dzag daj znać jak tam jak twój Witus;)
 
Do góry