reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Laski nie wiem czy się uda mnie przypadkiem coś nie zaczyna.. noc kiepska strasznie źle się czułam z samego rana ból brzucha mocny a teraz co 10 minut łapie mnie straszy ból pleców dokładnie odcinka lędźwiowego :/ jak złapie to aż cala zalewamy się potem.. wykapalam się i zaraz zbieram się do szpitala bo i tak miałam wstawić się na ktg. Trzymajcie proszę kciuki aby jednak u mnie się rozkrecilo i mogłabym z mała spędzić święta w domku..
 
reklama
Zozzolka ja mojemu starszemu dawałam po wizycie u ortopedy. Kazał to robiłam :-) z resztą franka uczulil pampers firmy Pampers i wkładalam tetre do środka.
 
Laski nie wiem czy się uda mnie przypadkiem coś nie zaczyna.. noc kiepska strasznie źle się czułam z samego rana ból brzucha mocny a teraz co 10 minut łapie mnie straszy ból pleców dokładnie odcinka lędźwiowego :/ jak złapie to aż cala zalewamy się potem.. wykapalam się i zaraz zbieram się do szpitala bo i tak miałam wstawić się na ktg. Trzymajcie proszę kciuki aby jednak u mnie się rozkrecilo i mogłabym z mała spędzić święta w domku..
Trzymam kciuki moooooocno :-* daj koniecznie znać :-*
 
Kasiodek trzymam kciuki!!!

Zozzolka z biodrami mówili nic nie robić. Żadnych szerokich pieluchowan bo można krzywdę zrobić. W okolicy 6 tyg na usg bioder się idzie. Jak tam coś wyjdzie nie tak to dostaniesz wtedy zalecenia.
 
Ale Wam zazdroszczę dziewczyny!!
Ja we wtorek bylam na wizycie , z wielką nadzieją zasiadłam na fotel..... a tam nic, szyjka skrócona z 3 cm do 1,5 i rozwarcie na 1 cm, po prostu wyc mi sie chciało!!
Po wizycie dwa dni plamiłam, więc znowu pojawiła się maleńka nadzieja.. ale wszystko minęło :sad:.
Obawiam się że do 26 grudnia nie urodzę, a to tego czasu mam L4 i nie bardzo wiem co potem, tym bardziej, że nasza firma ma między swiętami wolne..:eek:
A mojego lekarza już do stycznia nie ma..
 
Hej;) u mnie kiepska nocka, siku co chwile. Poza tym coraz gorzej z ułożeniem się. U mnie jyz mały kryzys, każdy pyta kiedy i kiedy... Ludzie juz chca mnie w szpitalu odwiedzać a tu ciagle 2pak. Drażniące te pytania i mąż też już na nerwy mi działa. Najchetniej bym wyszła z domu i trzasnęła drzwiami, gdyby nie to że za daleko pewnie nie zajde.

Kasiodek trzymam kciuki oby się coś rozwinęło.

Basiaw24 - może zadzwoń do swojego lekarza czy przedłuzy zwolnienie? Tak w razie W? Ja termin mam na 26 to do 3.01 dostalam zwolnienie z tym ze 28 zgłosic sie mam na ip gdyby nic sie nie dzialo. A ty jz po terminie jestes? Nie widze suwaczkow...
 
reklama
Pigula a jak się objawialo uczulenie na Pampersy?

Dzag super że lekarz wyznaczył 20-go. Na święta będziecie w domku! :)

Zozzolka ja jak na razie jadlam kure gotowania, pierogi z mięsem i marchewka. Zupę pomidorówą, krupnik, kaszę gryczana, buraki na ciepło i ziemniaki. Mówię o obiedzie.
Chce niedługo zrobić pierś z indyka gotowania w warzywach.
Ostatnio mam parcie straszne na mleko - zupy mleczne itp.
 
Do góry