reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Pigula a jak się objawialo uczulenie na Pampersy?

Dzag super że lekarz wyznaczył 20-go. Na święta będziecie w domku! :)

Zozzolka ja jak na razie jadlam kure gotowania, pierogi z mięsem i marchewka. Zupę pomidorówą, krupnik, kaszę gryczana, buraki na ciepło i ziemniaki. Mówię o obiedzie.
Chce niedługo zrobić pierś z indyka gotowania w warzywach.
Ostatnio mam parcie straszne na mleko - zupy mleczne itp.
Zaczerwienienie szczególnie w miejscu gdzie była aloesowa wkładka. Szybko wychwycilam i zadzialalam. Dawałam najpierw tetry do normalnych pampersow. Współczuję naszym rodzicom....:-/
 
reklama
Szkrabek a te buraki jak doprawiasz? Pierogi mascisz maslem?
Mleko mozesz bezlaktozowe kupic.

Dziewczyny a l4 to do terminu z om platne potem to macierzynski leci. Chyba ze jakas zmiana byla o ktorej nie wiem.

Pampersy lubia uczulic bo sa perfumowane tez o tym slyszalam. Ja nie lubie ich zapachu ale dostalam pare paczek to uzywamy.


Dziewczyny ale cyc jeden mnie boli
:0
 
Agak ja też mam termin na 26, mam wizytę jeszcze we wtorek ale to juz u innego lekarza, który zastępuje mojego,może on mi coś podpowie.
Ja też mam dość tel z pytaniami jak się czuję..
A jak niby mam się czuć????????? :realmad:
 
Moja siostra dzwoniła i pytała czy te właśnie kupić ;-) powiedziałam ze my dady ;-) one w ogóle nie pavhna i nie mają niczego w środku
 
Telefony ucichly ;-) dodałam wpis na fb ze Tymkowi dobrze w brzuszku i ze jest cisza. Mam spokój. Wkurza mnie mój M. Jakieś skurcze masz? Ooooo widzę ze mi nie mówisz. Boli Cie coś? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nosz k...a :-/
 
:D mój to samo przed porodem. I nawal telefonów. Też się na maksa wkurzalam. Nawet przestalam odbierać niektóre ;)

A mąż się dowiedział jak to wygląda jak że szpitalą zadzwoniłam i traf chciał że odebrał jak skurcz miałam ;) wysapalam ledwo PRZYJEZDZAJ. Myślał biedny że już główkę widać :D

Zozzolka. Tak, pierogi z masłem. Buraki tylko sól i cukier.
 
reklama
Hej dziewczyny witam po nieprzespanej nocy ;-)
Dzag zazdroszczę ze juz znasz termin. Mam nadzieje ze na święta was zdążą wypuścić do domu :-)

Zozzolka nie dawaj żadnych pieluch miedzy nóżki bo jak sie okaże ze bioderka są w porządku to możesz tym tylko zaszkodzic. Tak jak ktoraj juz pisala poczekaj na wizytę u ortopedy to ci powie co i jak.

Kasiodek trzymam kciuki niech sie tam juz rozkręca wszystko:-)

Co do spania to ja juz sie ledwo przekrexam z boku na bok. Biodra tak cholernie bola jak leze na boku ze czasami aż sie plakac chce. No i oczywiście co chwile sie budzę.. No ale juz niedługo na szczęście.
A co do tel to ja tez mam juz dosyć. Co chwile pytania czy to juz czy jestem juz na porodówce (tak jestem i rozmawiam sobie z wami przez tel bo sie bardzo nudze ;-) )
O sąsiadach juz nie wspominając bo ciągle zdziwieni ze ja jeszcze na chodzie. Nie przypuszczałam ze to może byc tak irytujące.
No i jeszcze sąsiedzi za sciana robią sobie teraz remonty (sciana ktora graniczy z nasza sypialnia i pokoikiem małej) i codziennie rano wiercą i tak nieraz przez pól dnia. Mam nadzieje ze skoncza nim sie Inga urodzi bo juz sobie wyobrażam jak ona sie ciągle zrywa zreszta ja tez :-\
Dobra koniec marudzenia trzeba się na zakupy wybrac bo na obiad nic nie mam. Miłego dnia dziewczyny :-)
 
Do góry