reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Hej hej.
Juz tez chce karmić i pisać o kupkach ;-)
Noc tragedia. Bóle miesiączkowe cały czas. Jak zmienię pozycję to przechodzą. Leżeć nie mogę bo boli. Pytałam położna co zrobić żeby główka zeszła niżej. Niestety teraz wszystko w rękach Tymka.
Dzag szacun i podziw za ta ozdobę okna :-) cudeńko. Niech mąż wraca do zdrowia.
Dredka usg często nie podają dokładnie. Na pewno ma powyżej 3 :-*
Kasiodek nie zazdroszczę pobytu na IP. Ważne ze z serduszkiem jest ok :-)
Szkrabek jeszcze trochę i wszystko wróci do normalności :-* tez marzy mi się szybki poród. Byle zdarzyć do mojego szpitala :-)
Miminka daj znać jak tam. Trzymaj się.
Olciastrzelce bardzo mi przykro z powodu śmierci dziadka :-( mam nadzieje ze operacja się udała :-*
Porannakawa kurcze dobrze ze się nic nie stało. Tylko teraz będziecie się męczyć z policją :-/ czekamy na Twój powrót na forum :-)
Idę kawę se zrobić. Dzień okropnie pochmurny. :-(
 
reklama
Pigula współcZuję nocy w:(

u nas noce całkiem niezle ale karmie na lezaco w łóżku i trochę mam stresa przez SIDS... młody zasypia mi wtedy ba 3-4h potem małe karmienie i znów spanie. Jak karmicie w nocy?
 
Szkrabek ja też w nocy karmie leżąc bo tak mi wygodniej ale w ciągu dnia na siedząco z rogalem;) polozna jak była to pokazała mi super pozycję do karmienia wiec teraz juz jest ok ;) Agatka właśnie się najada wiec dam radę Maję do szkoły zaprowadzic:) bo wczoraj tylko ja odebrałem ale jaka dumna była ze siostra po nią przyszla;) powiem wam że czasem to płacze że szczęścia moje marzenia się spełniły jestem mama dwuh zdrowych dzieci:) i dziękuję za to Bogu;)
Życzę miłego dnia mamuśki 3majcie się cieplutko;)
 
Gosia ale śpisz a małą całą noć? Czy odkladasz poksrmieniu do lozeczka? Mój się zaraz wzbudza w swoim łóżku i do cyca na 5 min i już śpi. Odkladam i znów to samo. A przy mnie śpi nawet 4h ciągiem karmienie i znów śpi ciągiem...
 
Noooo, co taka przerwa w porodach? Wszystkie się na świąteczne porody szykują? :laugh2:
Pół nocy dzisiaj nie spałam. Oprócz bólu i drętwiejących co raz bardziej rąk nie daje mi spać rozum :-p. Martwię się co będzie jak Jarkowi nie przejdzie do porodu. Sama nie dam rady, to ja będę potrzebowała pomocy, nie tylko przy mnie ale i przy Starszaku. Co za syf :-(. A póki co nie przechodzi mu nic a nic.
Lecę do garów a potem zabieram się za wieniec. Już nogami przebieram i doczekać się nie mogę :-) . Mam nadzieję, że wyjdzie :-p.
 
Noooo, co taka przerwa w porodach? Wszystkie się na świąteczne porody szykują? :laugh2:
Pół nocy dzisiaj nie spałam. Oprócz bólu i drętwiejących co raz bardziej rąk nie daje mi spać rozum :-p. Martwię się co będzie jak Jarkowi nie przejdzie do porodu. Sama nie dam rady, to ja będę potrzebowała pomocy, nie tylko przy mnie ale i przy Starszaku. Co za syf :-(. A póki co nie przechodzi mu nic a nic.
Lecę do garów a potem zabieram się za wieniec. Już nogami przebieram i doczekać się nie mogę :-) . Mam nadzieję, że wyjdzie :-p.

Dzag a dostaje zastrzyki czy tylko tbl? Jeszcze trochę czasu ma żeby mu przeszło. Będzie dobrze!! Czekamy na zdjęcie wieńca :-) jejku jak ja Ci zazdroszczę tych umiejętności. Ja taka niezdara jestem. Mi pozostaje kupić ;-)
 
Szkrabek nie jak nakarmie to odkładam do łóżeczka i spi dalej pod nosek czasem pieluszkie jej klade;) Agatka bardzo grzeczna jest wiadomo że nie spi 24h bo w dzień ogląda świat i potrafi nie spać ze 2,5h wiec jest ok a może spróbuj mu zamiast pieluszki polozycz koszulkę w której chodzilas żeby czuł twój zapach może to pomoze;)
 
Wyobrazcie sobie że Zapomnialam hasła do windows i mam zablokowany komp. :/ mój mąż się śmieje że razem z młodym ta wiedzą że mnie wyszła. A ją mam mega stres... :/ tęł się do tylka nadaje jeżeli chodzi o względna komunikację.. Ech
 
reklama
Hej, ja się melduję wśród żyjących - moją nieobecność usprawiedliwiam gorączką, katarem i ogólną niemocą od soboty...wróciłam ze szpitala i totalnie mnie rozłożyło :eek: dzięki tylko, ze dziewczynki i mąż zdrowi, a ja byłam dętka, nawet nie wiem kiedy mogłam coś złapać, koszmar. Teraz jest trochę lepiej gorączka mi spadła, jedynie nos mam koszmarnie przytkany :crazy: nawet nie próbuję nadrabiać - jest to nierealne po prostu heh.

Dzag- wielkie dzięki za zajecie się listą :-) super wrócić i zobaczyć, że tyle dzieciaczków już mamy :-)
Wszystkim mamom, które urodziły oczywiście dużo zdrówka dla Was i dzieciaków! I ogromne gratulacje :-)
 
Do góry