reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Szkrabek, Justaa powiedzenia! Czekamy na wieści :-)

Dzag, wszystkiego najlepszego dla Babci :-)

Domi, kurcze,ale ten Twój Oski uparty :-) dobrze Mu u mamy w brzuszku :-) mam nadzieję,że nasz Adaś taki uparty nie będzie :-)
 
reklama
@agak1987 no w przyszlym tyg chyba bede musiala isc do szpitala na wywolanie jesli nic sie nie ruszy :/ ale dzis biore mojego w obroty. Nie ma zmiłuj. Moja ginka nie pracuje w szpitalu, tam w ogole ani poloznych ani lekarzy polskich nie ma. Tzn niby jeden starszy lekarz Polak jest, a jego zona Polka jest pediatra wiec bd do niej chodzila z mlodym. Ah no i tak, moja polozna juz od wczoraj wrocila do pracy. Fajnie ze byla u Ciebie polozna tylko szkoda ze nic o cc nie powiedziala. Musisz poczekac do czwartku :D

@apolinka no uparty jak nie wiem. Oj przygotuj sie bo Adas pewnie bedzie w to samo gral. Cos Ci nasi grudniowi chlopcy sie nie spiesza :D wysyp dziewczynek poki co :D
 
O widzę że tu coś ruszyło :) szkrabek i Justa trzymamy mocno kciuki i czekamy na dobre wieści :)

Ja dzis od południa robię z mężem krokiety na święta i w sumie to juz mam ich dosyć. Rano odebrałam wyniki badan hbs ujemny czyli chyba dobrze a reszta wręcz książkowa :) jutro pod wieczór mam wizytę u gina i zobaczymy czy mała się przekręciła :)
No i muszę się pochwalić że postawiłam męża na nogi właściwie w jeden dzień :)dzisiaj juz tylko sporadycznie pociąga nosem:) użyłam chyba wszystkiego co możliwe począwszy od herbaty z miodem i cytryna i pylkiem pszczelim, przez kanapki z czosnkiem, mleko z miodem i czosnkiem, sok z cebuli, nalewkę z pigwy i na koniec kąpiel z amolem :D nawet nie marudził tylko pochłaniał wszystko co mu dawałam :)
 
Hej Laski!
Nie bylo mnie przez pol dnia a tu takie wiesci !! :-) Szkrabek , Justa kciuki zacisniete :-)

Bylam u mojej poloznej qrde znowu mi hemoglobina spadla a juz po 2 tabletki biore :confused2: no nic to ...raczej juz do piatku sie nic nie zmieni :sorry: Waga nadal stoi czyli od poczatku ciazy mam praktycznie caly czas tyle samo plus 3,5 kg ...cholernie jestem ciekawa ile bede wazyc po porodzie. Zmierzyla mi brzuch i wedlug tych tabel wychodzi 36 tydz :eek: ale tak czy siak w piatek mam indukcje ... mam tylko nadzieje ze nie bedzie zawalona porodowka bo wtedy mnie odesla i dopiero w poniedzialek :baffled: Co do lodowki to juz mam na to wywalone .. prosze wiecznie mojego Malza zeby mi takich zeczy nie zostawial na glowie ...ale to sobie moge mowic. Czekalam tylko wczoraj na haslo "MOGLAS" itd to bym juz dzisiaj siedziala w celi .. takiego mialam wq....wa :growl: ale chyba Malz wyczul sytuacje bo sie slowem na ten temat nie odezwal ;-)

Dzag wszystkiego najlepszego dla babci :-) piekny wiek , az nie wypada zyczyc 100 lat tylko 200 :tak:
.... a sobie przypomnialam co do chalupy to my nie mieszkamy w wlasnosciowym tylko cos w rodzaju spoldzielczego . Natomiast moge wewnatrz tej spoldzielni wymienic domek, mieszkanie na inne w innym regionie lub wiekszy, mniejszy itd . Tyle ze bylo to bardzo trudne bo raczej domki i mieszkania maja male a jak sie trafi cos wiekszego to nigdy nie mielismy szczescia i zawsze ktos nas ubiegl albo ktosd byl bardziej potrzebujacy.Nasze podanie to jzu chyba z 4 lata lezalo az tu nagle bachhhhhhhhh jest dlatego juz nawet nie wybrzydzam ze przed swietami :-D. Mamy swoje mieszkanie w PL. ale czasy takie niepewne ze na chwile obecna nie zaryzykuje by kupic cos tutaj.;-)

Domi no uparciuch z tego twojego synka ze hej :tak: probowalas masazu sutkow ? wtedy oksytocyna sie uwalnia ... tylko to trzeba tak na prawde konkretnie wymietolic :-D

Agak tez ostatnio kupilam 2 staniki w HMie do karmienia i nie wiem czy oni zmienili budowe czy material ale sa tak cholenie niewygodne ze hej :nerd:.

Olcia aaaaa! ale mi smaka narobilas tymi krokietami :-):-):-) ja sobie powiedzialam ze bede odciagac pokarm przez 2 dni jak bedzie trzeba ale krokiety i uszka to musze zjesc :-D

Pigula no nie mow ze wszystko sie wyciszylo :-( no uparciuch straszliwy


...a mnie cos cmi brzuch ale mnie tak cmi co pare dni wiec nie licze na jakas szybka akcje :eek:
 
Porannakawa fajne rozwiązanie macie tam z mieszkaniami! !
Też bym tak chciała ;)
Ja jestem po usg, synek się obrócił jak trzeba, waży ok 3 kg, więc szału nie ma, z jednej strony fajnie bo łatwiej będzie urodzić a z drugiej pewnie przenoszę. ..
A ja już mam maxa :(
 
Basia rozwiazanie jest swietne.Bardzo wiele finow przez cale zycie korzysta z mieszkalnictwa panstwowego. Co trzy lata nalezy sie za free remont a co 5 np. wymiana kuchni :tak: Wszystko jest w czynszu . Ehhh moja kolezanka na komunalne w polsce czeka juz 10 lat i pewnie drugie tyle poczeka jak nie wiecej.

Waga synka idealna :tak:pewnie kolo 3,300 bedzie mial ... ps. tez juz jestem cholernie zmeczona ciaza :zawstydzona/y:

Justa ehhh to pewnie gorny biegun Ci pekl... a skurcze ? nie wiem na co oni czekaja :-(
 
Justa, nie da się jakoś ich wytrząść? :-D No przekichane. Już się człowiek ucieszy, że w końcu ruszyło, a to taki trochę falstart. Oby jednak w nocy się udało. Trzymam kciuki.

Porannakawa, to faktycznie fajny patent wymyślili Finowie. Tylko pewnie czynsze w kosmos skoro takie udogodnienia :baffled: W ogóle już kilka razy natrafiłem na różne artykuły, wywiady itp., że to tylko w Polsce jest takie parcie na posiadanie własnościowego mieszkania. Że tylko Polacy się tak zadłużają na wiele lat i pasa zaciskają, żeby tylko swoje mieszkanie mieć. Ale z drugiej strony nic w tym dziwnego, bo u nas mieszkalnictwo społeczne nie istnieje. Nie masz swojego to tak naprawdę jesteś z niczym, bo nie wynajmuje się mieszkań od osób prywatnych na 30 lat :-/
 
reklama
Za mało wód odeszło, lekarz nie chce dać kroplowki na przyspieszenie, czekamy na wyniki krwi jak nie będzie żadnego zakażenia czy zapalenia to do rana czekam :-(
Ah no to trzeba czekać. Oby szybciej ruszylo samo. Powodzenia!

Domi no uparciuch z tego twojego synka ze hej :tak: probowalas masazu sutkow ? wtedy oksytocyna sie uwalnia ... tylko to trzeba tak na prawde konkretnie wymietolic :-D
dzisiaj sobie podaruje... nie miałby kto mnie zawieźć do szpitala............no coment


Pobolewa mnie brzuch, ale to pewnie z nerwów. Nawet nie mam weny na pisanie. Dobrego wieczoru.
 
Do góry