reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
@dzag82 no to pieknie. Ja tez ogarnelam to co zaplanowalam na dzis. Ale plecy mi odpadaja :O
@.szkrabek wiec czekamy na informacje! Powodzenia ;)
@Justa8383 ale mnie zaskoczylas! Juhu! Trzymam kciuki za szybki i latwy porod :* rowniez czekam na kolejne wiesci!
 
Bo dzis taka ladna data :tak: 8.12 ahhhh... A Oski siedzi w brzuszku i spi sobie.... Nie mysli o wychodzeniu :/ moze planuje 12.12 sobie wyjsc :D
 
reklama
Hej wszystkim, pisałam do Was ze starego laptopa bo D. zabrał nowego do pracy i oczywiście wszystko mi sie zawiesilo i nici z posta. Po pierwsze gratulacje dla Quchasi i Kreatorki - dziewczyny szybkiego powrotu do formy i zdrowia dla dzieciaczków:) wkrotce pewnie posypia sie gratulacje dla Justy i Szkrabka, a Aenye też się nie odzywa i może tuli już swoich chłopców?

Dzag zazdrosze umiejetnosci organizacji :D ja chyba przy dziecku sobie wyrobie nawyk tworzenis listy rzeczy do zrobienia, bo teraz jakos bez problemu potrafilam "przerzucic" cos na nastepny dzien potem oczywiscie plujac sobie w brode czemu jednak nie zrobilam tego wtedy kiedy byl na to czas... Zdrowka dla twojej babci! Piekny wiek:) i poszalalas z ta praca wczoraj- dniowke wyrobilas prawie :d

Domi - a po jakim czasie powinnas sie do szpitala zglosic gdyby sie msluch dlugo wytrzymywal? Twoja ginka pracuje w tym szpitalu, albo ma z nim jakis kontakt? I tez widze, ze porod domowymi sposobami chcesz przyspieszyc;) a twoja położna juz po urlopie?

Ja dzis mialam spotkanie z polozna, ktora po porodzie bedzie nas odwiedzac. Przyniosla pakiecik broszurek i probek, wypelnilysmy dokumenty i w sumie najbardziej mi zalezalo zeby o cc pogadac, ale ona sama tego nie przezyla, w szpitalu tez nie pracuje wiec duzo w tym temacie nie pomogla, ale popytala o wyprawke, cos doradzila lub odradzila wiec ogolnie sympatycznie. A w czw spotkanie z ta polozna szpitalna wiec mysle ze cc omowi mi kompleksowo:) jesli chodzi o samopoczucie moje to jest nieźle - w nocy jedna pobudka na siku potem spie do rana. Chodzi mi sie w miare ok. Wczoraj bylam w galerii odebralismy filtr do naszego nawilżacza powietrza i weszlam do h&m chcialam staniki do karmienia kupic bo slyszalam ze przecenione jest czesc rzeczy, ale u mnie chyba ten dzial dla mam zlikwidowali. A ciuszki dla dzieci tylko pobieznie obejrzalam wiec nawet nie wiem czy okazje jakies sa. Nastawie jeszcze pranie dzis i chyba wyciagne swoja deske do prasowania i tez ogarne czesc rzeczy. Pozdrawiam;)
 
Do góry