reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Justa trzymam kciuku, oby akcja szybko sie rozwinęła. Czekanie jest najgorsze!

Porannakawa - jeden stanik mam z hm i byl ok, ale to nie z tych z 2 paku. Jesli chodzi o te mieszkania to rzeczywiscie rozwiazanie świetne! Mozliwosc dzierzawy domu od panstwa - bo chyba tak to mozna nazwac, to super sprawa:) u nas nawet te mieszkania, ktore mozna dostac sa w sredniej kondycji. A remont - to tylko w zakresie wynajmujacego.

Olciastrzelce to ladnie podzialalas, że maz tak szybko ozdrowial i z tego co czytam to samymi domowymi sposobami - brawo:) a krokiety... Mmm pycha:)

Basia jaj ja ci zazdroszcze, ze maluch sie obrocil! Moj niestety siedzi glowa do gory i no przez to ta cesarka bedzie:( a te 3 kg w tym czasie ciazy to wg ciebie duzo czy mali? Bo moj w ubieglym tyg tez tak wazyl i polozna dzis mowila ze "kawal" dziecka bedzie zwlaszcza ze przybiera teraz co tydzien 100-150 g
 
reklama
Dzag czynsze jak na finskie warunki nie sa wysokie 400-1000e ;-) , zwlaszcza ze czlek nie musi tego placic sam jesli go nie stac .Po zlozeniu odpowiednich papierow do KELA (odpowiednik polskiego ZUS) co miesiac dostajesz dodatek mieszkaniowy (asumistuki) . Chociaz powiem ze o malo pare lat temu nie wyladowalismy z kredytem na 25 lat .... cale szczescie kolezanka wybila mi ten durny pomysl z glowy... wystarczy mi jeden klopot w polsce.

qrde caly czas mam skurcze...nie nasilaja sie ale w miare regularne co 15-13 min :eek: na bank falszywy alarm ale ...zaraz spadam pod prysznic ...i zobaczymy :eek:
 
Hmm tez bym chciala mieszkac w domku jednak. Ale nie takim standardowym typowo polskim, tylko styl inny musialby miec. Wlasnie wrocilam ze spaceru.. Pol godziny sie szlajałam po drozkach... Pieknie domki juz ostrojone u Niemcow.... A u mnie tylko swieczki na stole i naklejki na oknach -.- eh. Mam po tym spacerze straszliwy ból plecow i jak szlam to brzuch mialam ciagle twardy. Porozwiazuje sudoku, zmecze troche oczy i uciekam spac...
 
Porannakawa to tylko pozazdrościć bo tu możemy sobie tylko pomarzyć o takich mieszkaniach czy domkach.
Justa juz i tak niedługo. Dasz rade jeszcze troszkę kochana :-)
Domi coś nieciekawie brzmisz... :-\ zmykaj do łóżka jutro zaś wyjdzie słońce ;-)
Widzę że wątek kupkowo kolkowy juz działa to pewnie ten za niedługo ucichnie:-) mam nadzieje ze nie zostanę na nim sama jak przenoszę do stycznia :-)
Dobra zmykam zaraz spać bo jutro rano zamierzam robić pierniki albo pierogi i uszka... Tylko nie mogę się zdecydować co najpierw :-) Juz powoli robimy wszystko na święta bo potem będzie ciężko stać przy garach tyle czasu.
Przespanej nocy wam życzę :-)
 
Aenye gratulacje! Dałaś radę i masz już swoje skarby ze sobą. A wagowo i długościowo chłopcy nie sa tacy malutcy:) czesto pojedyncze dziecie ma takie wymiary! Wracaj do formy kochana i zdrowia dla Twoich bobasków:)
 
Dziewczyny urodziłam :) dzis o 11:16 i 11:17 przyszli na świat boscy księciowie - kolejno Gucio 2890 55cm i Leoś 2670 54cm. Totalne okruszki, gloweńki tycie.. Po 10pkt dostali i pieknie jedzą, smolka byla.. Śpią caly czas i ja tez bo w nocy nie spałam a teraz odlatuje na morfinie :))

Gratulacje :-) tylko pozazdrościć juz tej ulgi i możliwości przytulania bobaskow :-)
 
reklama
Do góry