reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Kurcze, aenye, co 6 minut? Ja już bym dawno była w szpitalu:-) po pierwsze, bo jestem niezła panikara, a po drugie, lekarz mi ostatnio mówił,że mam jechać do szpitalna jak będę mieć skurcze co 10-15 minut. Ale pewnie też z tego tytułu,że mam do szpitala 35 km...jeeeeej na samą myśl ogarnia mnie stres!! :-/ trzymam kciuki żeby było wszystko ok :-)
 
reklama
@Kika7878 zaprzestalam wczoraj jedzenie na kanapce :) powoedzialam sobie o nie nie, bastam bo jak nagle wody mi odejda to z pelnym zoladkiem nie wyobrazam sobie rodzic! :)) ciesze sie ze imieninki sie udaly.
@dzag82 nie narzekaj babo, my bedziemy juz w stanie zombi a Ty jeszcze pelen relax :)) no no tez mam ta mozliwosc moderowania i juz wykasowalam pod lista zbedne posty, co pewnie zauwazylas ;)
@OlaSzy juz sie doczekac nie moge jak napiszesz ze Marysia jest juz z nami :) :tak: odliczam dni razem z Toba!
@zozzolka wez nie kracz, bo porannakawa to jeszcze chyba ma czas? :) ale no fakt, ciekawe co u niej.....???
@.szkrabek no ja tez i wystraszona i wkurzona . pani ktora kupowala przy kasie akurat na wprost to zauwazyla podczas pakowania zakupow i zamarla na chwile, wtedy ta kasjerka zczaila ocb, ale czy ktos poszedl wytrzec ta podloge to ja nie mam pojecia do teraz...
@..aenye Ty chyba chcesz nas nastraszyc jak ja ostatnio. Nie gadaj ze to juz :D ale w sumie skoro i mdlosci i dzieci sie uspokoily to.moze moze :) czekamy na wiesci i w razie co zycze zeby bez zadnych komplikacji sie odbylo :)
@Gosia25 u was w uk nie ma ktg przed porodem? :o ale dziwadla z nich...
@apolinka kochana hohoho, ja tez tu jestem. Od 3:50 na nogach. Zrobilam G sniafanie do pracy i sobie musialam bulki zrobic bo mnie ssalo haha. No i takim sposobem sniadanie nr 1 juz w zoladku :)) lody z mc? O nie..... Moj G na pewno bedzie Ci wdzieczny za to, ze mi o nich przypomnialas, bo z polewa karmelowa w plastiku to chetnie przyjme!!!!!! :D
 
Hej Laski!
Ja sie melduje w dwupaku :tak: Moja mala stwierdzila ze nie wychodzi, czeka na szkrabka tak jak bylo w umowie . Wcale mi do smiechu wczoraj nie bylo , dwa razy na izbe dzwonilismy kazali czekac co dalej ... i cale szczescie bo i tak pewnie by mnie odeslali . Chyba latanie po sklepach mi wczoraj zaszkodzilo. Dzisiaj sie czuje swietnie :-D. Pierwszy raz chyba tak spanikowalam :zawstydzona/y:bo to jeszcze nie ten czas..... . Dzieki dziewczyny obiecuje ze juz swirowac wiecej nie bede i teraz jakby co to zamelduje dopiero jak bede na porodowce .... chociaz mam cicha nadzieje ze wytrzymam do 11 na wywolywanie bo juz Malz nawet urlop tak zalatwil :-(.

Olaaaaaaaaa!!! oooo Ja swietne wiesci :-) w poniedzialek otwieramy Picollo na forum :-)

ok . spadam sie myc bo maluchy zaraz musze budzic doczytam reszte pozniej
 
aenye, i Ty jeszcze siedzisz w domu z takimi skurczami? :eek: dawaj znać jak wyglądają sprawy;-) fajnie, gdyby jeszcze jedna z nas urodziła przede mną:-p

Domi - już sobie planuje dni - żeby czas mi szybko minął. Całą sobotę i niedzielę mam zamiar przespać. Dzisiaj po południu prawdopodobnie odbierzemy nowe auto :-) Niby miało być na początku grudnia, ale znaki na niebie wskazują, że jeszcze przed porodem odbędę dziewiczą podróż :tak:no i piorę ostatnie ubranka dla Marysi, te które kupiła mama i teściowa oraz przyjaciółki na babyshower.

A tak poza tym, jem sobie czekoladowy budyń (godzinę leżałam w łóżku, bo obudził mnie pies, który pchał się pod kołdrę i tak myślałam o nim, aż nie wytrzymałam i wstałam:sorry:). Chyba już wchodzę w tryb "mamy".
 
Skurcze mam cały czas ale jakoś nie panikuje. Staram sie trochę przesypiać to straciłam rachubę co ile ale jakoś 6-7 minut ciagle. Nie sa mocniejsze. Za chwile wstanę sie pokrece po domu, dzieci wyprawie, juz spakuje w razie co resztę rzeczy i bede czekac na jakies dobitniejsze sygnały.
 
Aenye Ty wez nie zartuj ;-) tylko tylek w auto i ip.

Gosia aaaaaaaaa sorki ja jestem do tylu strasznie z postami ... ale cudny prezent Ci dziewczyny zrobily :-)wlasnie widzialam fotki :tak:Supper!!!!!!

Ja wczoraj dostalam od mojej Moni perfumy :-D ,mala dostala bodziaka i cudniaste skarpetki i dla Malza mam juz prezent pod choinke ;-) ..... tyle ze dalej jestem w tyle z prezentem dla Marcycha a urodziny juz w niedziele :szok: no nic doslownie mi nie wpadlo w oko :no:

Dzag
nie boj zaby ;-) ja tez nie mam wizyty ...dopiero 8 :szok:( 11 mam sie stawic w szpitalu) baaaaaaaaaaa ja nawet KTG nie mam .
 
Widzę, że aktywoność na forum wzrosła po 4:00 :tak: Ja tez sie dzis tak obudziłam, ale twardo nie wstawałam choć jęczałam z bólu bioder... ssało mnie z głodu, ale przysnęłam na szczęście.

Domi - ja też uwieeeeelbiam lody McD z polewą karmelową i TYLKO w plastiku :-D mniam!

aenye - no kurcze, co 6-7 min... obserwuj, bpowinny sie wzmocnić bólowo - wtedy będziesz miała 100% pewność, ze to to... ale i tak na Twoim miejscu bym pojecała na IP - przynjamniej z tą opuchlizną i białkiem w moczu - niech się wypowiedzą o co chodzi...

porannakawa - dobzre, ze jeszcze z nami w dwupaku :-) cieszę się, że trwamy razem do grudnia ;-)
 
reklama
Aenye czekam na wieści, chyba pełnią podziałała na ciebie :).

Wczoraj się nie odzywałam bo starsza została w domu, bo miała biegunkę, więc się nie nudziłam. Teraz zaczęła jeszcze kaszleć, więc ciekawy weekend się szykuje :/, mam nadzieję że nas biegunka ominie.
Tej nocy tak mi się dobrze spadło ani razu z łóżka nie wstałam, dziewczyny mi dały postać, młody też grzecznie spał, nawet soku nie wstawałam.
Jadę dzisiaj do lekarza ustalić szczegóły porodu, ciekawe co mi powie.
 
Do góry