reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Piguła, Basiaw24 - widzicie, nie pomyślałam, żeby sobie zostawić żel, tylko zrobić natural. Ech... Teraz są okropne! ALe jak Malutka mi pozowli wyjść na dłuzej z domu to w styczniu sobie zrobie znowu ;)

Auliya - super że juz w domku! Niech się Malutka szybko zaaklimatyzuje :tak:

OlaSzy - no to mozesz uskuteczniać różne sposoby na szybszy poród ;) Tylko nie zamęcz męza ;-)

Apolinka - u mniej kącik Laury nie jest gotowy tak w 100%, ale jak juz bedzie tona pewno wrzucę fotkę. Po wypłacie muszę kupic tiul i pompony zrobić, kupić jakiś dywanik i firankę... Na razie jest jak jest. Poza tym, ja w ogóle nie umiem sobie w głowie ułożyć jak cos by miało wyglądać. Kolory ścian nie wyszły tak jak myslałam, ale trudno. Dojdą różne dodatki i będzie git :tak:

aenye - współczuję takiej sytuacji teraz, kiedy Ty na wylocie.... I dodatkowo płacząco-marudzące dziecko. Zdrówka dla synka!

Domi - ja nie wiem jak takie skurcze powinny wyglądać, ale też pewnie bym panijkowała jakby cos takiego zaczęło się dziać. Mi sisotra mówiła, że skurcze to tak jak pisały dziewczyny, bóle jak na okres tylko mocniejsze... A brzuch mi się spina baaaardzo często i jest to nieprzyjemne, ale to nie skurcze

porannakawa - ja jestem fizjoterapuetą, ale z zabiegami miałam do czynienia już daaawno. Wypadłam z obiegu ;) Jak ja studiowałam, to ciąża była przeciwskazaniem do zabiegów, ale rzeczywiście Tens-y można stosować, ale w trakcie samego porodu (wg literatury i wykładów). Ja osobiście się z tym nie spotkałam i na pewno w szpitalu w moim mieście się tego nie praktykuje. Nigdy się też w ten temat nie wgłębiałam, więc nie pomogę...

Gosia - ale mega niespodzianka!!! Cudownie!

Kika - fajnie, że udało Ci sie spotkać z położną

Rumcajsowa - oooo kolezanka miała podobnie jak ja i Szkrabek.... ja mam termin na 4.12, ale cc planowane na 1.12. Oby dotrwać

IzaK - już coraz bliżej, ale niech syncio jeszce poczeka choć do 38tyg. Oszcędzaj się, leżakuji będzie dobrze:tak:

Dziewczyny, mam pytanie, czym myjecie rzeczy dla dziecka takie jak szczoteczka do włosów, termometr, wanienka? Bo smoczki i butelki to wiadomo, ze trzeba wyparzyć. Ale nie mam pojecia czym umys resztę...
 
I ja sie przylaczam do nocnych markow;-)
Marcysia ja nie szaleje az tak i przyznam sie bez bicia ze wanienke tylko oplukam, termometr bezdotykowy wiec nie musze no i ze szczotka do wlosow tez nie planuje nic robic. No chyba ze ja sparze wrzatkiem tak jak jest na opakowaniu ale mysle ze to juz zbedne :-) no coz bede wyrodna matka :p
 
No to i ja sie melduje:) normalnie jestem tak wsciekla ze to szok spiaca jstem jak nie wiem ale mam tak zapchana prawa zatoke ze sie odetkac nie chce i nie moge zasnac bo nie umiem z otwarta buzia spac;( z ti zatoki to ju mam oddawna problem ale reraz znowu sie przypchala ta prawa i lipa:/ wrrrrrr do tej pory jak lezalam na lewym boku to sieodytykala i spalam smacznie a dzis d**a zeszlam na dol do salonu bo jeszcze mezus chrapie a nie mam sumienia go budzic co chwile zeby przestal bo to nie pomaga :/
Co do wanienki mam pompowana wiec tylko normalnie umyje termometr tez a szczoteczki to nie wiem chyba nic :p
Ja o tych prdah nie slyszalam nic wiec sie nie wypowiem
Domi daj znac co tam u cb bo sie martwimy
sprobuje zasnosc bo az mnie nosi z tej zlosci na ten zatkany nos narazie jedna dziurka odetkana to moze usne
milej nocki:)
 
Witam z rana i pozdrawiam wymęczone nocą mamy. Ja po śniadaniu i zaraz szykuje małą do przedszkola. Na giełdę kwiatowa,chwilę na sklep i do koleżanki,jak ja dawno nigdzie sama nie wychodziłam. Strasznie się cieszę. Nie mam dziś nic na obiad ale się nie przejmuję najwyżej coś zamówimy. Mam imieninki to mi wybacza.
Miłego dnia życzę i nie naskrobcie 15 stron bo nie ogarniam potem. Hi hi hi.
Domi jak tam akcja chyba coś się zaczęło bo zawsze pół nocy się udzielają. Trzymam kciuki.
 
No widzę dziś druga zmiana mam przejęła nocną wartę ;-)

Kika - sto lat kochana! Miłego i udanego dnia Ci życzę :tak:

Domi - kurcze straszysz kobieto! Zwykle w nocy jesteś tu pierwsza, a dziś cisza... mam nadzieję że nic się nie stało...

aenye - daj znac jak nocka przeszła... jak synek?

auliya, OlaSzy - jak pierwsza nocka w domu?

Ja dzis jak suseł spałam :-)
 
reklama
Do góry