reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

ona stwierdziła, ze nadal wysoko..
natomiast mi od poniedzialku lzej sie oddycha i wydaje mi sie mniejszy więc chyba ciut jest nizej....ale na wznak za długo nie poleze


chciałm dzis kupic czapeczke zimowa małej i nie mogłam sie zdecydowac.... i chyba wezme rozmiar 41, bo mniejsza 38 jest brzydsza i rozmiarowo identyczna...
 
reklama
Justa, śmiej się śmiej z takich maminych zabobonów. Ale się zdziwisz jak za dwa dni urodzisz :rofl2:

Domi, Quchasia ja jestem strzelec a też nie potrafię się kłócić. Zawsze mi się głos łamie i odpuszczam, bo nie ma nic gorszego jak się poryczeć przy kłótni.

Quchasia, wrzuć ten link do placków na wątek kulinarny. Tu się zaraz zgubi, a chętnie bym spróbowała placki z piekarnika. Zawsze to mnie tłuszczu :-) A ja uwielbiam placki.

My już po zabawie. Choć chyba bawili się wszyscy tylko nie moje dziecko :dry: No, może na swój sposób. Nie wiem czy nazwać go indywidualistą, czy po prostu aspołecznym, po tatusiu :-D No nic. W każdym razie fajnie było popatrzeć jak się dzieci bawią, jak tatusiowie z córami wywijają na parkiecie :-) Zdjęcie jakieś nam mąż zrobił, ale nawet go nie widziałam jeszcze bo w aparacie jest. Jutro zrzucę na komputer to zobaczę czy nadaje się do opublikowania ;-)

Domi, tak, ten zamknięty wątek byłby tylko dla grudniowych mam. Mogłybyśmy tam wrzucać zdjęcia naszych maluszków czy nasze.
 
@dzag82 nooo ja mysle że wrzucisz foty! Nie ma innej opcji !! Tak mi się nudzi, że ściagnełam program i zrobiłam taką niby próbkę "rozpakowanych mam". Dodam tu fotke w poście i czy to tak miałoby wyglądać? Czy jakieś zastrzeżenia są, bo ja sie na tym nie znam, ale tak jak pisałam z nudów to zrobiłam :-D i coś mi się popsuło, bo niewyraźne troszku.

Bez tytułu.jpg
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 57
Tak myslalam z tym jajem..szkoda bo mam smaka.
Klocic sie nie umiem tez zaraz bym ryczala za nerwowa jestem, a koziorozec jestem jak juz o tych znakach:-)
 
Dobra zrobiłam tą grupę zamkniętą specjalnie dla nas. Chyba nie macie mi tego za złe??? Zapraszam po kolei każdą z was. I chyba dopiero później bede mogla wybrać kolejnego moderatora? :eek:
 
Ja już nie wiem czy dobrze to zrobiłam i w dobrym miejscu?! Bo na telefonie nie umiem odnaleźć tej grupy prywatnej, gr. O co chodzi????
 
Dzag super ze imperzka sie udala czekamy na focie:-D
Zozzolka spij ile wlezie bo pozniej nie bedzie tak latwo i pisz do nas co i jak:-D
Domi ja tez ogladalam hurrem ale nie caly bo po mala musialam isc ale wiem co i jak:-p super ze zalozylas ta grupe:-D a babka ziemniaczana to innaczej kartoflak z tartch ziemniakow z kielbaska cebulka itp i sie piecze:-D

A z ta reka ze sie wlozy cala i sie idzie rodzic to nasze babcie tak sprawdzaly bo innego sposobu nie bylo i u mnie mamausia sprawdzala jak Maje nosilam no i za 2dni od sprawdzenia poszlam rodzic:-D
Ja zjadlam babke na obiad Maja zadowolona po wycieczce wiec super!!
teraz odpoczywam i ide platki na kolacje jesc:-p
A dzis nico nie robila bo tesciowa odkurzyla jak u poloznej bylam :) obiad Zrobila ja tylko kielbaske z cebulka podsmazylam do kartoflaka i teraz bede odpoczywac:) dalej. Cos nawet mi sie przysnelo jak sie na kanape polozylam az sama sie zdziwilam:) milego wieczorq)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry