reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Justa tez o tym slyszalam..,ale to raczej starodawne zabobony:-)
Dziewczyny takie mam dziwne pyt czy jajka na miekko to my jesc mozemy? Chyba Domi pisala i smaka narobila, ja myslalam ze tylko na twardo w ciazy a uwielbiam na miekko

kobiecie w ciąży surowych jajek jak i mięsa jeść nie wolno niestety. Ja nawet jajecznicę mocno dosmażam, choć nie lubię - ale czego sie nie robi dla zdrowia maluszków :rolleyes2:
 
@zozzolka Ty tam śpij ile tylko możesz, bo później i córeczka i synek będą Ci gospodarowali czas :-)

@Betix31 no to już niebawem się rozpakujesz, cieszysz sie pewnie co? ;-) A co jaja na miękko to ja nie jem tego codziennie. To chyba pierwszy badz drugi raz w ciąży, juz miałam mega ochotke. Nie dajmy sie zwariować. Teściowa mi mówiła, że w kazdej ciązy jadla tatara. No tatara to bym nie zjadła, az taka odwazna nie jestem, zreszta fuu surowe mieso. Ale jajo na miekko raz na jakiś czas, czemu nie :tak:

@quchasia no ja też tak mam. Jak nawet z kimś sie kłóce obcym i mnie mocno zdenerwuje to zaraz głos mi sie łamie i dupa blada... Dlatego nie lubie sie mocno kłócic z nikim, a to bywa róznie :confused2:

@Justa8383 no ja tez reke moge juz wlozyc, a to czyli juz niebawem urodze? hihi. Ah te stare zabobony :-)

Ja obejrzałam właśnie Wspaniałe Stulecie i beczałam jak książe został zabity i wzruszyłam się gdy Hurrem wróciła do Sułtana :-D Ależ te hormony działają :tak: Zupka warzywna już ugotowana, własnie zajadam się :-):-)
 
Domi, mi strasznie się nie podoba nowa aktorka, kurde no tamta miała coś w sobie fajnego a przede wszystkim urodę :p
Jajka na miękko jak gotuje to staram się scinac żeby takiego kislu nie było. Ale żółtko w miarę płynne. Sadzone jajko też lubię jak żółtko pływa :-)
 
ja jajka na miękko też w ciąży nie jadła, zresztą nie lubię;p ja jak Szkrabek wszytsko dopiekam/ dogotowuje na maxa;)
 
@Justa8383 no ja też zakochana po uszy w dawnej Hurrem, no ale co zrobić, że wymienili na starszą aktorkę ... Bardzo byłam zawiedziona jak sie dowiedziałam, że będzie inna ją grała w ostatnim sezonie.
Ja jajko na miękko robię tak, że całe białko ścięte mam (a gdy napotkam troche pływającego to wywalam) i tylko żółtko pływające. Sadzone też jem z pływającym żółtkiem.:-)


A co wy laski tak cicho o tej porze? Pewnie jak ja zajmę się czyms innym to mi milion powiadomień wyskoczy w telefonie :-D A na laptopie lepiej mi sie odpisuje :laugh2:


Co z tym wątkiem dodatkowym? On ma być zamknięty, taki tylko dla nas, tak? W sumie to super pomysł, bo tu przecież każdy może nas czytać. I @zozzolka mogłaby poczuć się bardziej komfortowo, bo jej jakieś wampirzyce-koleżanki śledzą ją w internecie...brak słów. I taki wątek co miałby obejmować?
 
z ta reka i brzuchem to nie tyle co zabobon, a stwierdzenie, że brzuch jest nizej czyli się opuszcza, a więc poród się zbliza ;)

nawet dzis była u mnie polozna i wlasnie mi sprawdzała jak wysoko jest brzuch, macica...
 
reklama
Do góry