reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Gratuluję wszystkim świetnych wieści wizytowych, fajnie jest czytać że u was wszystko ok :).

Cerę mam okropną jestem cała wysypana, twarz wygląda tragicznie, skóra przesuszona, włosy cały czas się sypią, normalnie tragedia.
Mdłości powoli odpuszczają, na szczęście :)
Plamię nadal raz mniej raz więcej, ale chyba już przywykłam i się nie martwię

Co do wózków no więc na stanie mam obecnie 3 i planuję dokupić jeszcze jeden podwójny easywalker. Ja bardzo lubię markę baby jogger i dwa mam właśnie tej marki w tym jeden trzy kołowy i jeszcze mam parasolkę peg perego si. Wszystko zależy po jakim terenie chce się jeździć i czy wózek ma być lekki, ewentualnie czy ma być to jeden do wszystkiego czyli na codzienne spacery i na wyjazdy na przykład :), oj dużo tych czynników składa się na wybór wózka :).
 
reklama
Również witam wszystkie nowo ujawnione przyszłe mamusie :)

Jeśli chodzi o zakupy mi też do tego daleko, nie chcę być przesądna, ale uważam, że jeszcze jest trochę za wcześnie. Jest szansa, że wózek dostaniemy od rodziny - oczywiście jeśli spełni nasze oczekiwania ;)

Traktorzystka gratuluję wyników :)

Również uważam, że wątek zakupowy będzie super sprawą, ja również nie mam pojęcia co będzie nam potrzebne.

A dziewczynki - mam jeszcze jedno pytanie, wybieracie się na szkołę rodzenia?

Pozdrawiam :)
 
agak - ja się nie wybieram do szkoły rodzenia, bo byłam przy pierwszym dziecku i teraz po prostu szkoda mi czasu... ale jeżeli to Twoje pierwsze maleństwo, uważam, że warto byś poszła. Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale w szkole rodzenia mówią na prawdę fajne rzeczy, i oczywiście jest też masa oczywistości, ale moim zdaniem warto. Szczególnie, że najczęściej idzie się z przyszłym tatą - dla niego to też jest pouczające i może usłyszeć od osób trzecich że to co się dzieje i będzie działo pod jego dachem jest całkowicie normalne :-)

traktorzystka - gratulacje!

kurcze jak nas znowu dużo! fajnie, dziewczyny, że się ujawniacie! :tak:
 
Agak polecam szkole rodzenia jezeli pierwsze dziecko. Dla Ciebie pewnie nie bedzie bardzo duzo nowych rzeczy, bo na biezaco w necie sie to czyta ale wlasnie wyciagnac tatusiow. Moj gdyby nie szkola to by nic nie wiedzial. Nic nie czytal nic nie dopytywal. A tak jak sie osluchal to bardzo pomocny byl w pierwszych dniach.
 
Ja w pierwszej ciąży nie byłam w szkole rodzenia. W trakcie porodu miałam problem z oddechem itd. Tym razem się wybieram ;-) męża nie zabieram bo świetnie sobie radził.
 
Hej kobitki ;) ja tu od dziś dopiero ale postanowiłam dzielić ten czas z kimś kto jest w temacie hehe
Dziś idziemy na prenatalne na 17:30. Trochę niepewności jest zawsze ale jestem dobrej myśli ;)
Ja o zakupach jeszcze nie myślę bo zaczynamy przeprowadzkę do nowego domu. Głowa boli ile z tym.roboty.;)
Współczuję przeprowadzki ale lepiej teraz niż po porodzie. Ja miałam z 4 miesięcznym maluchem pakowanie, przeprowadzką zajął się mąż z kolegą na szczęście ale... no właśnie do tej pory mam nierozpakowane niektóre pudła bo nie miałam kiedy. Druga sprawa, że nie mam gdzie tych rzeczy rozpakować bo mebli nadal u nas jak na lekarstwo ale co u siebie to u siebie.
Dziękuję za przyjęcie do grona grudniówek ;)
Ja jeszcze nic kompletnie nie kupuję dla dziecka ale rozglądam sie już żeby mieć rozeznanie. Dlatego pytałam o wózek. I na pewno nie kupię przez neta bo też musze dotknąć i przejść się kawałek żeby ocenić czy mi się dobrze prowadzi. Ale jak już coś sobie podpatrze to może później będzie łatwiej...
Ile czasu się staraliśmy? Jak dla nas długo... 7 lat... I tak jak mam w sygnaturze jesteśmy po in vitro...
mi się bardzo sprawdził w ramach wyprawki sklep DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep
Przede wszystkim mieli najtaniej łóżeczko z szufladą które wybrałam(mieliśmy wtedy mało miejsca, obecnie jest nie wstawiona do łóżeczka i mniej się kurzy pod nim) a do tego przy zakupach za 500 dawali 5% rabatu... Niestety łóżeczko materac wanienka i niewiele więcej trzeba by dobić do tych 500 :baffled:.


Aaa ważna rzecz z wózkami koniecznie sprawdźcie czy mieści się do bagażnika zarówno w wersji z gondolą jak i spacerowej. Przy pierwszym maluchu miałam sedana i miało to bardzo duże znaczenie.

U mnie cera poległa, skóra wysuszona pomimo że piję dużo i po małych porcjach nawet bez upału. Ale cóż niech będzie że córka ze mnie urodę wyciąga :D

Witam nowe dziewczyny serdecznie :D Im nas więcej tym przyjemniej będzie czekać.

Jeszcze co do szkółki to oprócz oddychania spowodowała że mój mąż wiedział czego się spodziewać i nie był przerażony całą sytuacją.
 
Witam dzis mam trzeci dzien boli glowy ; (, moze istatni wkoncu, choc wiem ze za parę dni powtórka.


Dziewczyny powiedzcie, czy wy juz bierzecie witaminy, czy badal kwas foliowy? Zapomnialam spytac gina
chyba to prawda ze po witamina ch mdli bardziej ; (.
 
Zozzolka, niestety prawda. Nie choć wyniki poleciały na łeb na szyję od tych wymiotów, to powiedział, żeby pod żadnym pozorem nie brać witamin, no po nich jeszcze bardziej mdli...
 
reklama
zozzolka mi kazał brać Mama DHEA premium już od prawie dwóch miesięcy. i konkretnie te mi zlecił. Pewnie ma jakiś układ z firmą he he he

auilya już się rozkęciłam na nowym wątku ha ha ha
 
Do góry