reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

U mnie mała smoka lubi na szczęście i tak jak u zozzolka potrafi główkę do poduszki przewrócić jakby na brzuszek chciala:-p do tegp pieluszka jakjuz dotyka noska to oczka odlatuja:)
Wykapalam mała ok 20.30 zjadł butle 140ml i nie mogła się uspac trochę na bujaku się na małpki popatrzyła a później płacz na rekach nie chciala to do wózka powozilam i usnela;) a przed kąpielą plana bo kupka szła to już ręce bolały to do nosidełka wsadzilam i nosiłam i zrobiła kupkę to aż wszystkie ciuszki ubrudzila:-p ale jaka ulga byla;)
Teraz się sciagam i lecę z mala na górę spać bo już padnieta jestem a w dzień spalam godzinę no i mąż dzis wolne miał to dużo mi pomógł nakarmil 2razy i posprzatam w domu i do sklepu pojechał muszę go dzis pochwalic;)
A co do tag skoku to mimo szczepionki to Agatka też chyba ma bo marudna przed szczepienie była a i ciężko coś jej usnac najorzej w nocy bo he cycusia się naje muszę do odbicia budzi się i później muszę bardzo się starać żeby usnela czyli tak ok godz czasem mniej az mi przykro bo nie wiem co jeszcze zrobic żeby usnela na ręką nie ns łóżku przytulnie bujana też nie ro wczoraj plakala to mimo wszystko lezalysmy i mówiłam spokój glosem i spiewalam i wkoncu usnela;)
 
reklama
23:40 wstalam zmienic pampka i 23:47 zaczelismy dawac cycusia, wow!!! Mam nadzieje ze spal i wolal dopiero w okolicach tej godziny, a nie że np wolal a ja zmeczona noe slyszalam i mocno spalam. Nie no chyba tez sobie spal. W koncu na zakupach tez malo spal, wiecej ogladal raczej. No a teraz odlozylam go do lozeczka, dalam smoka, zaciagnąl i ssa, moze usnie...oby.
A mnie potwornie bola nogi bo dzisiejszym chodzeniu po sklepach..:/
A farby do Oskarka do pokoju nam pomieszali w odcieniach 1)szarości i 2)błekit/niebieski. Ahh juz chce miec gotowy ten pokoj, bedzie taki pieknyyyy!!! *.*
 
Ahh w ogole bylam dzis w tej budzie gdzie mozna oddac swoje klamoty i wziac za free, to dorwalam 3 obrazy czarno biale, 2x marylin monreo o 1x elvis presley. Nie mialam pomyslu co powiesoc nad lozkiem w sypialni to powiesze ich :D bedzie cudnie
 
Ale wieczor krzykow mam najpierw starsza teraz młody. Masakra.... Jest po 1 spia oboje wow oby... Mlody dal czadu do teraz zasnol na mojej poduszce.padam. lde spac bo nie wiem ile pospie.
 
Agatka wstała na jedzonko i mam nadzieję ze będzie spała po odbiciu a nie plakala ze zmęczenia jak co noc oby usnela;)
Domi super ze masz wszystko a pokoik napeqni będzie piękny; ) fotki poproszę jak będzie gitiwy;)
Zozzolka mi starsza tez wczoraj dała popalić wyciem bez powodu tak ze wiem co czujesz....
 
Teraz my sie karmimy po polgodzinnej sesji stekow;] mam nadzieje ze nasr pobudka bedzie ok 6, a nie o 4.. cos sie mojej krolewnie przestawilo i po 12 to juz co 2 godz potrafi sie budzic
 
No to 1:30 alarm.. Mlody sie meczyl z kupka, a i tak malo zrobil. Ale masowalam brzuszek i smoczka dalam zeby sie uspokoil. Teraz je cycusia. I dzis biore go do siebie do lozka, bo uwaga- spie dzis sama!!! G z zakupow wroxil z flaszka, pil ją sobie jak spalam. Pozniej poszlam do kuchni i zlym.tonem zapytalam co.to jest to odpowoedzial czy chce zjesc kanapke ktora zrobil.... Odbicie z tematu... No i jak skonczylam o polnocy karmic mlodego to przyszedl spac, polezal 3 minuty i wstal, zapytalam gdzie idzie to powoedziec ze do lazienki.. No spoko to poszlam spac po chwili, a teraz Oski mnie obudzil na karmienie i pattze a tego nie ma w lozku, wiec ide oblukac co jest, a ten spi w duzym pokoju pod koldra dla gosci... To se pomyslalam a spij jak chcesz tam, przynajmnieej noe bede sluchala chrapania i nie bedziemy wąchac jego oparow z alkoholu :) a ciekawa jestem co rano powie, żeby zagadac, bo ja nie odezwe sie pierwsza.

Zozzolla wspolczuje, nawet nie jestem w stanie spbie wyobrazic jak to jest z maluchami placzacymi naraz.

Gosia fotki dodam na pewno. Musze zrobic przed i po, o ile nie zapomne zrobic tego przed hihi.

Jenyyy a mlody dalej krzyczy przy cycu. Az nawet chpdzilam po pokoju karmiac go. Masakra jakas :/ a teraz sie kreci zamoast spac. A moze on woli lozeczko od mojego lozka? Hm
 
quchasia no Oski teraz po jedzeniu spal 1,5h albo i mniej tylko moglam nie uslyszec jego poczatkow stekania :p wiec nie jestes sama :*
 
Dobra zasnal. Jednak moje lozko tez jest ok :) smoka wyplul i juz nie chcial z powrotem to nie pchalam.

Sasiad, ktory mieszka pod nami wrocil chyba z imprezki karnawalowej i jakas dupeczke sobie przyprowadzil, bo ogolnie mieszka sam.. Mam nadzieje ze dadzą pospac :D bo generalnie u nas slychac np jak on kaszle, albo jak papier odwija zeby sie podetrZec :D no i deską klozetowa to rzuca straszliwie... No i znowu kaszle.. Typowy kaszel palacza. Haha. Dobra probuje zasnac, skoro moj Oskarek slodziutki tez spi :) spi w pozycji "na ksiedza" ( rece rozlozone jak u ksiedza na mszy) hihi.
 
reklama
My też.juz po nocnym karmieniu, oby Adaś pospal do 8 :-) a teraz leży w łóżeczku i zasypia, kochane dziecko :-) wydaje mi się,że On w ogóle "kuma",że.to jest noc, bo odkładam Go do Łóżeczka i zasypia sam, a w.dzien to tak łatwo z nim nie jest...rzadko zaśnie sam w łóżeczku...

Domi,.ach ten Twój G....:-/

Zozzolka,. Współczuję akcji krzykow, ja z jednym nieraz nie wiem.co.zrobic, a ck dopiero jakby tak dwójka dała mi popalić...:-/

Ooo..chyba zasnął, więc ja też lecę spać :-)
 
Do góry