reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Gosia trzymaj się. Dziewczyny nie płaczą tak jak chlopaki. Będzie dobrze. Agatka to dzielna dziewczyna. Współczuję problemów z zębem i nie daj się chorobie! Lepiej żeby po szczepieniu mała nic od Ciebie nie złapała.
 
reklama
Quchasia ją.też nie szczepie na rota.

Zozzolka moja sąsiadka ma taką doczepiana deskę do wózka na która straszak staje. Jest bardzo zadowolona. Nie wiem czy.to ta.dostawka o której mówicie.

Dzag Quchasia wy już zapisujecie do żłobka? Kurde muszę się zacząć rozglądać... :/
 
No ja trochę polezalam pod kocem i trohe lepiej wzięłam tabletke na ból głowy i szczęki nakarmilam Agatke i usypia i idziemy spac;) Maja też już kolację zjadła i do spania;) a po tym znieczuleniu zatoka się obczyscila trochę bo splywalo dużo i nosem leciało tyle dobrego chociaz:-p
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy mam nadzienie ze niw będzie mocno plakala
Dobranoc i przespanej nocki;):)
 
Szkrabek, no oczywiście że od razu zapisałam, jak tylko pesel odebraliśmy. 8 dni po urodzeniu Witka :-) Są takie kolejki, że i tak marna szansa że dostanie się w tym terminie, który podałam (styczeń 2017). A widzisz, jak przyrastają pozycję na liście rezerwowej po mnie i Quchasi. Ja zapisywałam 28.12.2015 i była pozycja 237, a Quchasia 5 tygodni później i już jest 13 pozycji dalej.
Jak zapisywaliśmy Tymka do żłobka (tego samego z resztą) w sierpniu, tak informację że może zacząć od września dostaliśmy w maju czy czerwcu następnego roku. Rok czekania. A teraz jest dłuższa lista niż wtedy. Z tego co pamiętam to wtedy Tymek był sto któryś. Muszę w stare papiery zerknąć.

Piotrusiowa, państwowe żłobki przyjmują dzieci poniżej roku. W "naszym" żłobku jest osobna grupa dla dzieci które jeszcze roku nie ukończyły. Czy tak jest gdzie indziej to nie wiem. Ale żeby mieć jakiekolwiek szanse na przyjęcie przed osiągnięciem wieku przedszkolnego trzeba jak najwcześniej zapisać dziecko. W zgłoszeniu podaje się dodatkowo orientacyjnie datę od kiedy chciałoby się żeby dziecko uczęszczało do żłobka.
 
Hej dziewczyny, bardzo dziekuje w swoim i Oskiego imieniu za zyczenia :*
Urodzinowy dzien mi minal jak kazdy inny. Od G dostalam bukiet róż, czekoladki i bluzke, a pod wieczor szwagierka wpadla i przywiozla bukiecik kwiatow i szampana picollo to sie napilismy wszyscy :)
Na obiad wyslalam G do kebaba, zeby przywiozl do domu. No doslownie od momentu jak sie obudzilam to poczulam ze musze zjesc kebaba w bulce bo nie wytrzymam :D pyszny byl.

O 19 polozylam wykapanego mlodego spac. Po 23 bylo karmienie i teraz o 2:30 rowniez. Juz go polozylam do lozeczka i czekam az zasnie, bo cos tam mamrocze jeszcze pod noskiem ;)
Wy zapisujecie do zlobka, a ja nadal nie mam aktu urodzenia. Kpina jakas. Ponoc do 8tyg to moze trwac, a wiec czas zaraz sie skonczy :/ cholerne niemieckie mamlasy. Na wszystko maja czas...

Gosia bardzo wspolczuje problemow z zebami... Ja mam termin po 20 lutym i az sie boje bo wiem ze tam duzo rpboty jest :(( eh. Mi sie zeby strasznie psuja od zawsze. Ciagle tylko wizyty u dentysty...

Jak pielegnujecie wlosy? Chodzi mi jakis marek uzywacie do mycia i po myciu? Ja uzywam marki Kallos i sa super. Po myciu nakladam na 5min maske. Dzis nalozylam bananową, ale mi wlosy czadersko pachna :D maska z kompleksem multivitamin na wzmocnienie.

A ja do zlobka nie bd puszczala tylko do przedszkola chyba od 3lat pojdzie. Jestesmy zdania ze mlody powinien byc przy mnie do tego wieku. Ewentualnie moze od 2lat isc tez, zobaczymy jeszcze jak lista oczekujacych bedzie wygladala.
Ide spac, chyba! ;))
 
Domi mu mnie też czaly czas wizyty i dentysty od mlodego:/ ale cóż poradzic... Super że dziobak minął Ci miło;)
Agatka wstała pierwszy raz po 12 ale i 9 poszła spać później po 3 a teraz jest po 5 i jadła a ja się sciagam ale chyba się nie N ajadla i nie spi oczywiście ja zawsze o tej porze trohe to męczące że nie spi 1.5h w nocy bo tak to bym o 7 wstawala i sciagam a mleko a tak to teraz sciagam bo ona i tak nie spi....
A jak skończę to niecałe 2h spania tylko zostaną...
 
reklama
A pochwalę się mój aniołek już tak fajne "gada" i jak długo potrafi ;) wczoraj do koleżanki tak gadala i się śmiała długo ze w szoku bylam ze tak długo potrafi;) moje kochane serduszko:) a mąż jak tylko coś powie to odrazu uśmiech na buzi tak jak dó Mai a Maja śmieje się jak nic;)
 
Do góry