reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Saraa gratulacje! :) Ale długo czekałaś :) Najważniejsze, że już jesteście razem :D

Domi, super, że mama ci pomaga. wielka ulga. Też bym się wyspała chętnie. A ty może już dostałaś @ po prostu?

Dziewczyny tak mnie tchnęło.. czy jest tu jakiś wątek - a jeśli nie, czy nie macie ochoty założyć- w którym opiszemy nasze porody? to dobrze robi, takie rozliczenie się z tematem a ja jestem ciekawa jak było u was :D lubię czytać o porodach, o CC też, dokładnie co i jak ;)
 
reklama
Saaraa gratulacje ! Witamy na swiecie! 3850 to i tak duza dziewczynka :)

Aenya mysle ze ten watek to wiesci z porodowki. Pare mam opisalo tam swoje porody.
 
Sara gratuluje! To Cie dzidzia przetrzymala ;)

Zozzolka ojej nawet 5h spi? Czaaaad. A jak wlasnie starsza siostra? Nie zazdrosna?

Aenye mamy juz taki watek- wiesci z porodowki. Nie pisalas na nim nic jeszcze?
Hm ale jak to miesiaczka? Juz, tak szybko? Myslalam ze to kilka miesiecy sie nie ma okresu po porodzie :O to mnie zszokowalas. Nie mam pojecia. Ale przed ciaza bardziej obfite mialam te kreawienia niz ten obecny. Co nie zmienia faktu ze pobolewa podbrzusze i krew czerwona...

Wyobrazcie sobie ze moj smyk spal u mojej mamy 18-22 i 23-3 :O jak ona to robi ze on tyle spi. U mnie to 2h, no gora 3h jak mu sie zachce i juZ cyca wola i afere sieje...
Niech ona nie wyjezdza ;( haha. Poszlabym spac, ale odlozylam go do lozeczka i sie wierci zamiast spac a na rekach mu nie pasowalo...
 
Wyobrazcie sobie ze moj smyk spal u mojej mamy 18-22 i 23-3 :O jak ona to robi ze on tyle spi. U mnie to 2h, no gora 3h jak mu sie zachce i juZ cyca wola i afere sieje...
Niech ona nie wyjezdza ;( haha. Poszlabym spac, ale odlozylam go do lozeczka i sie wierci zamiast spac a na rekach mu nie pasowalo...

Domi! Ja nie wiem jak mamy to robia, ale u mnie to samo. Ja juz nie mam sily do malej, ona wezmie ja i uspokoi.. babcie sa cudowne;D

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy odnosnie laktacji;* popoludnie i wieczor bardzo ciezkie, dobrze ze mame wlasnie mialam to pomogla jak juz wysiadalam.. dobrze ze noc w porzadku, na razie jwdno karmienie o 1;40, teraz kreci i steka na kupke, za raz idziemy na przewijak pouginac nozki zeby lzej jej bylo;)
 
Domi też tak miałam nawet dwa razy że nie leciało już nic a potem czerwona krew jak podczas okresu a teraz to mi się nawet wydawało, że dni płodne mam, bo dużo śluzu, jak o tym powiedziałam mężowi to wpadł w panikę czy w ciążę znowu nie zaszłam, bo się kochaliśmy już parę razy. Zrobiłam nawet test owulacyjny i ufff wyszedł negatywny :-)

Sara gratulacje! Ale duża dziewczynka Ci się trafiła :-) zdrówka dla Was.

Mąż właśnie karmi Małą, a ja później ją przebiorę, bo to kupatime :-) I dziś kończę 25 lat i czuję jakbym jakąś magiczną granicę przekraczała :-)
 
Domi ja mam tak samo. Nic nie leci a potem krew, skrzepy i od nowa :/ ginka powiedziała że to norma i przez 6 tyg może tak być.

Dziewczyny my naszym maluchon pachniemy mlekiem i z tym się kojarzymy więc u nas mniej śpią i chcą cyca szybko :) u babci jest inaczej
 
Sliwka wszystkiego najlepszgo :) ja tez jak konczylam 25 lat to czulam ze granice przekraczam. Jakbym cos tracila. W ciazy wtedy bylam z pierwszym i tak mysle ze taka moja samotnoscstracilam (ktora lubialam) taki pobyt sam na sam ze soba.
Cos sie traci a cos zyskuje :)
Gdzies w granicy 35 lat mysle ze od nowa dostane wiecej czasu dla siebie. Dzieci beda bardziej zainteresowane kolegami niz moja osoba :) nie moge sie diczekac hihihihi
 
reklama
Do góry