reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Śliwka dużo zdrowia i szczęścia z okazji urodzin. Niech dzieciątko zdrowo się chowa.

Wczoraj byłam na wizycie poporodowej. Wszystko jest ok. Tylko strasznie sucho mam, ale to normalne bo jakiegoś hormonu odpowiedzialnego za śluz jest mniej. Ginka mówiła, że póki się karmi piersią to okres tak szybko nie wróci. Oczywiście są kobiety, które dostają pomimo karmienia, ale generalnie to jest jakaś tam reguła. U mnie wszystko się już oczyscilo ładnie, a okresu brak mimo wszystko, ale stymulowanie piersi laktatorem dziala poki co jak kp.
 
reklama
Saara serdeczne gratulacje!!!

Domi u mnie raczej coraz słabsze plamienie, więc nie pomogę. Teorię uspokajania się dzieci mam taką samą jak Szkrabek, od nas pachnie mlekiem, więc maluszki się domagają piersi. U mnie mąż bez problemu uspokoi Małą i nawet sam mówi : "Ja jestem ta wybrakowana mama, bez cyca" ;-) ;)

Gosia poczytuję Was, tylko coś mi weny brakuje.

Dlatego napiszę tak ogólnie, że nie zazdroszczę Wam problemów z karmieniem i nieprzespanymi nocami i bóli brzuszków, podziwiam za wytrwałość, ja bym chyba osiwiała, serio.
Trzymam za Was kciuki Dziewczyny!

U nas raz lepiej, raz gorzej, ale nie mogę narzekać, moja córunia w porównaniu ze starszym braciszkiem (w jej wieku) jest oazą spokoju i pogodną, radosną dziewczynką i chciałabym żeby taka pozostała.
A co do wieku to ja miałam plan wyrobić się przed 35 z dwójką dzieci, no i się udało :biggrin2:
 
Sliwka najlepsze życzenia! :)

Saraa gratulacje! A kiedy wracasz do zumbowania ? :)

Ją tak samo jak Melisska. Dwójka dzieci przed 35 rokiem życia :)
 
Sliwka 100 lat!

Co do @ ja juz ja dostalam wpiatek jak do ginamialam iść. Odnosnie sluzu to po tych krwawoeniach jak macica sie oczysci to ma sie wysluzowac na nowo. U mnie bylo tego sporo trwalo tez dlugo no i nadeszla @. Przewaznie po miesiącu od porodu ja dostawalam teraz po 6 tyg.

Domi starsza siostra kocha braciszka ale raczej z daleka od niego sie trzyma. Zachowuje sie ok poki co. Troche jest zazdrosna o uwage ale nie ma agresji a tego sie obawialam. Mlody dzis przespal 8h po akcji kolka az go sama zbudzilam bo to za dlugo zdecydowanie jak na ten wiek. Chcialam dac mu na spiocha spac ale on tak nie jada ;).
 
Mala w końcu spi po nieprzespanej nocy to mam chwilkę dla siebie. Męża wyslalam żeby zalatwil resztę formalności tzn becikowe, zasilek rodzicielski i zapisać w końcu do przychodni. Czy u was tez to wy musialyscie uzupełnić kartę u lekarza a nie tatuś? Dziwne to troche bo jest ojcem i moim mezem i ma takie samo prawo do dziecka a w ośrodku powiedzieli mu ze to ja musze zapisać dziecko :-\
 
Sara gratulacje i dużo zdrówka wam zycze;)
Domi niestety też się splukuje:/ mialam taki ciemny strasznie az w czrny wpadał a teraz mam normalny czerwony ale jak piszesz uroki tego pppkoloru :) super ze się wyspslas choć troche:) jednak pomoc jest czasem potrzebna;)
Śliwka sto lat dużo zdrowia i spełnienia marzen;)
Co do @ to ja po Mai nie mialam 8mc a teraz to leci takie złote ze dłużej wiec czekam ax się skończy bo zaraz 6tyg i mozna się sexic;)
pisze tego posta od 24 ale mała kolke miala i mało spala i teraz też się pręży i marudzi i czasem krzyknie :( biedulko moja niech te kolki się skończą bo biedna się męczy lece ja na rękach sypać
 
reklama
A co do becikowego. Mąż wczoraj był oddać papiery i właściwie żadne oświadczenie o dochodach nie było wymagane. Chyba, że z tytulu innego niz umowa o pracę itp. to wtedy takie oświadczenie trzeba zlozyc. Wszystkie potrzebne dokumenty wyciągają sami z urzędu.
 
Do góry