reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Olcia też się zdziwiłam że klej a nie rozpuszczalne szwy:)ale polozna mowila ze jestem szczupla i nie mialam duzego zrosta po pierwszej cc :) lece spac bo malo spalam milego dnis i powodzenia wszystkim;)
 
Hej :-)
Aenye ciesze się ze u Ciebie Oki. Maluszki są cudne. Widziałam na fb. Takie okruszynki. Noski do całowania :-* dobrze ze juz doszła do siebie. Mleczka będą w aptece te w buteleczkach :-)

Porannakawa czekamy na relacje :-* trzymaj się :-)
@Dzag_82 haaaaaaaaaaloooooo??!! Co tam u Ciebie? Jak na ktg? :-)

Kasiodek to pewnie przez zmęczenie. Ja tez czasem mam uderzenia gorąca. Jak będzie się nasilać i jeszcze inne objawy dojdą to lepiej do położnej zadzwonić :-)
U mnie noc spoko. Przespalam. Jestem zmęczona ciąża.... Jutro termin z USG....
 
Piguła85- noc u mnie wyglądała kiepsko. No ale chociaż chwilkę udało mi się przespać. Teraz brzuch pobolewa ale zmęczenie jest ogromne więc uciekam spróbować się zdrzemnac.
 
Porannakawa powodzenia:)
Aenye - cieszę się, że u Was dobrze, wszystko się unormuje jeszcze:)
Ja też tymczasem takie lekkie uderzenia gorąca, w nocy się ciągle odkrywam;)
Domi??? Dzag??? Halooo

U nas ze zdrowiem już chyba ok, ja już wracam do diety cukrzycowej. Jakaś jelitowka u nas panuje:(
 
Nie zerkałam tu od wczorajszego południa, więc nie wiem co się ciekawego działo :-p . Dosłownie czasu brak, cały czas w biegu, a wieczorem padłam jak mucha. Ale melduję się, że żyję, ale znowu wychodzę z domu, tym razem doi poradni diabetologicznej. Więc nadrobię Was później, bo jeszcze zakupy szpitalowo-świąteczne muszę zrobić w drodze powrotnej. I z kosmetyczką się umówić, co by na porodówce wyglądać :-D.
Widzę na tej stronie, że Porannakawa się szykuje?? No to powodzenia :tak:.
 
reklama
Do góry