reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Olcia, przykre to wszystko... Ale niestety czasem tak jest, że jak się coś wali to zaraz wszystko na raz... :( Na szczęście wkrótce na świecie pojawi się małe Dzieciątko, ktorena pewno wszystko odmieni:))

Agak ktg to zapis tętna płodu i skurczów macicy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzag/ strasznie długa przerwa w przedszkolu, bo tu święta są dopiero 7 stycznia, a ze większość ekspatow wyjeżdża już na katolickie/ protestanckie Boże narodzenie to zamykają :(

Strasznie mi dziś nagle spuchły nogi- aż bolą mnie w kostkach. Bardzo nie przyjemne uczucie :( w ogóle na twarzy tez nagle spuchlam - tak, ze wszystkie zmarszczki mi wyprasowalo.
Od 2 tygodni waga za to się nie zmienia: +12,5 kg


Współczuję bo ja dzisiaj mam to samo. Czuje się jak beczka z wodą :(strasznie mnie kolana bolą. Poszłam po corcie do szkoły to koleżanki mi powiedziały ze strasznie opuchnięta na buzi jestem.. ogólnie samopoczucie brzydko mówiąc mega do du*y :(
 
Witajcie w mgliste popołudnie. Mojego domu nie widać z drogi. Nawet Lubie takie wieczory, sa magiczne ale i przerażające. Zwierzęta z lasu wychodzą wtedy bo słychać szelest :-)
Olciastrzelce jest mi bardzo przykro....faktycznie wali Ci się prawie wszystko. Mam nadzieje ze po zabiegu okaże się że łagodny :-* gdzie jest operowany? Ty chyba z warszawy jesteś no nie?
Agak1987 no jak czytam takie rzeczy to wstyd mi ze tez reprezentuje ten zawód. Wiadomo że każda z nas ma gorszy dzień ale ja zawsze mówię że stoję troski zostawiam z ubraniem w szatni. Trzy lata temu moja siostra leżała na oiomie. Byłam w rozpaczy. Nie chciałam wolnego bo byłoby gorzej. To był mój ratunek. Pacjentów nie ma prawa interesować to co się dzieje w moim życiu osobistym. Ja jestem dla nich a nie oni dla mnie. Niestety dziewczyny czasem są tak okrutne ze mi wstyd :-( dobrze ze założyła Ci ta kartę :-*
Porannakawa dzięki za mile słowa ;-) jest nas dużo ;-)
U nas tez jakiś wirus panuje. Franek mówi ze tyleczek go swędzi. Myślałam o robaczkach ale Linomag pomógł wiec to nie robaczki;-)
Dziewczyny jestem dziś bardzo słaba. Brzuch twardnieje rytmicznie cały dzień. Doszła biegunka i nudności. Skurcze typowe są sporadyczne. Czekam czy w nocy cis się rozkręci. Tymus rano był trochę nerwowy ale już się spokojniej rusza.
Idę odpocząć. Buzka
 
Współczuję bo ja dzisiaj mam to samo. Czuje się jak beczka z wodą :(strasznie mnie kolana bolą. Poszłam po corcie do szkoły to koleżanki mi powiedziały ze strasznie opuchnięta na buzi jestem.. ogólnie samopoczucie brzydko mówiąc mega do du*y :(

Taka pogoda ze wszystko nas drażni. Ja tez mam nawet oczy opuchnięte. Zejdzie na pewno :-)

Marcysiaa te chwile są piękne. Mam pewno takich zdjęć z Frankiem :-)

Porannakawa gratuluję podpisanej umowy :-) powodzenia jutro. Czekamy na reality show :-D
 
Kasiodek- no właśnie w pracy dziś tez uslyszalam, ze jestem opuchnięta na twarzy. Pózniej zobaczyłam zdjęcia z konferencji i zachwycona sobą nie jestem- podkrążone oczy i spuchnięta reszta twarzy ..
 
Weź pod uwagę to, że Zozzolka urodziła dziewczynkę w 37 tygodniu i miała 53cm :-) Ty już masz 39 :tak: Ja porównuję Witka do Tymka na tym samym etapie, bo wagowo idą równo. Tymek w 36. tygodniu urodził się długi na 50cm, no mam cichą nadzieję, że maks do 54cm dobije Witek za te półtora tygodnia.
.

Lekarz mówił, że bedzie około 3200 zobaczymy...:)


Szkrabek - gratulacje :-):-):-)

Ola - przykro mi, smutne wiesci


Byłam dziś na KTG - widac w koncu jakies skurcze, potem czekajac, az maz skonczy prace machnełam niezly spacer plus zakupy, tyłek mi z zawiasów wychodzi :) moze cos ruszy w koncu
 
Dziewczyny dziekuje za mile slowa
Piguła ja mieszkam pod warszawa ale on w woj opolskim i tam będzie operowany.
Kurczę ale ja jestem niezdarna dzisiaj. Wszystko mi z rak leci, dwa razy zlamalam dzisiaj stojak od choinki. Ledwo go skleilam to zaś urwalam z drugiej strony ehh . W ogóle rozlozylam choinkę i aż się przeraziłam bo jest cala wyklejona po zeszłorocznych pierniczkach z witrazami :-\ chusteczki nawilżające poszly w ruch a ręce pokaleczone cale.

Wiecie co.. Tak się zastanawiam czy ja w ogóle rozpoznam u siebie skurcze. Ostatnio te napinania i twardnienia brzucha są coraz boleśniejsze i troche dluzej to trwa i tak się zastanawiam czy to skurcz czy cos innego. Sama juz nie wiem.
 
Olcia - współczuje sytuacji jak sie cos wali to wszystko na raz niestety tak jest [emoji20] tez cos o tym wiem...ale trzeba wierzyć ze wszystko sie ułoży...
Rumcajsowa Hanka to życzę zeby sie cos ruszyło [emoji4] ja mam jutro KTG..
 
reklama
Hej :-) jutro z Blanka wychodzimy to będę miała czas napisać co i jak u nas. Ogólnie wszystko dobrze i na pocieszenie powiem, że u nas w szpitalu opieka od porodowki przez położnictwo i ginekologie jest wzorowa!
Dzag - Zozzolka nie chciała być wpisana na ogólną listę pytałam na priv.
Olciastrzelce - rozpoznasz bóle napewno :-) stawianie brzucha jest w porównaniu do skurczy nieodczuwalne. Zresztą trafisz w naprawdę dobre ręce, nie martw się na zapas :-) współczuję sytuacji rodzinnej i trzymam kciuki z Twojego tatę! Będzie dobrze!
 
Do góry