reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Piotrusiowa superr gratulacje kocahna duzo zdrowka dla ciebie i Luizki:) odpoczywaj i powodzenia w karmieniu:)
Dzag dlargo ja kozystam z prysznica bo z wanny nie umiem wyjsc:-p
Ja juz w lozku jutro doczytam co wczesniej bylo bo juz oczy sie zamykaja a rano trzeba wstac. Spokojnej i przespanej nocki:))
 
Dreddka ok rozumiem czyli mi pomysl nie wypalil :) a ze jeszcze pracujesz wielki szacn... nie dalabym rady.

Pigula ale akcja ! Oby nastepna taka juz z happy endem.

Kika polozna bezczelna... dajcie spokoj... ja nie wiem czemu sie tak dziwia ze dziecko ma zoltaczke dla mnie to tak jak z kolka jeden ma drugi nie... ja mialam moj syn nie...

Domi :( tak mi przykro. Mialam siostre za granica, nie byla w ciazy a tez caly czas mi pisala ze chce wracac i ze wszystko jest do d,,., wytrzymala 4 lata i wrocili z mezem. Zycze Ci bys przetrzymala ten najgorszy czas te pierwsze miesiace. Potem tak jak dziewczny pisza podobno jest latwiej. Juz za chwile nie bedziesz wiedziala co to znaczy samemu siedziec bedziesz sie opiekowac malutkim :)

Quchasia brsk slow.... co za chlop a tez ma zone w ciazy... ech

Piotrusiowa gratulacje. Witamy Luize :) zdrowka :*

Kulkaprzytulka to sobie tak razem posiedzimy w dwupaku do konca grudnia prawdopodobnie :)
 
Piotrusiowa - gratulacje! No i zaczęłyśmy już grudniową produkcję dzieci:-)
Ciekawe jak Marcysia się czuje po CC.

A ja - jak się domyślałam, mam przyspieszone CC - na piątek. Tak jak się spodziewałam, wyniki na próby wątrobowe niby ok, lekko ponad normę, ale nie ma co ryzykować..
 
reklama
@AlfaBeta111 no ja jak wczoraj powiedzialam mojemu ze skad wie co bedzie np za 10lat, moze akuurat juz bedziemy w Polsce, to odpowiedzial ze chyba sama tam bede, bo on nie wroci tam nigdy :( no to czyli nawet nie powinnam miec takich mysli skoro on kategorycznie mowi ze tu zostaje. A na szkarba malego juz sie nie moge doczekac. Mam nadzieje ze on pozwoli mi zapomniec o troskach.
@OlaSzy ojej no to za dwa dni juz :) suuper! Teraz to juz pewnie nie zmienia daty cc, chyba ze samo sie zacznie dzis albo jutro ;)

Ja w nocy jak zwykle z 10 razy na siusiu. Ale tez przy kazdym wstawaniu pilam jak najeta, bo strasznie mi sie pic chce ciagle. Teraz mnie brzuch pobolewa, tzn toaleta zawolala, a przeciez wczoraj normalny obiad jadlam, bez zadnych hot dogow czy innych. Nie rozumiem.
Milego dnia!
 
Do góry