reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Domi ja mam okna nisko i nie musze sie wyginac zeby je umyc ale tylko we wnatrz umyje maz tez jak sie dowiedzial ze chce myc to cytuje : co ty mazz w tej glowie: D.
Ja leze i odpoczywam boli mnie plecy pod lapatka i nie wiem od czego moze za duzo dzis zrobilam:/ i brzuch na dole jak bym okres miala juz z tydzien taki dyskomfort mam:/ ale zaraz Maje spac klade i sama tez ide:)
 
reklama
Cześć Dziewczęta,

Popsułam się ostatnio :-( Mam strasznego pietra i jednocześnie jestem bardzo podekscytowana. Chcę już urodzić, ale jednocześnie chcę urodzić w grudniu. Jakoś mało stabilna emocjonalnie jestem ostatnio. No infantylna taka :crazy:
Przepraszam, że tak tylko o sobie ale siedzę i ryczę, że taka głupia jestem :-(
kochana nie martw sie, ja też swiruje. Chcialabym już urodzić i miec to za sobą + tulić malucha, ale z drugiej strony poczekałabym do grudnia. Z tym, że w 1 tygodniu grudnia szwagierka bedzie w pl, a pewnie jak na złość akcja porodowa zacznie sie jak jej nie bedzie. A co, zebym za łatwo nie miala, bo przeciez miala byc moim tlumaczem :tak:

Domi ja mam okna nisko i nie musze sie wyginac zeby je umyc ale tylko we wnatrz umyje maz tez jak sie dowiedzial ze chce myc to cytuje : co ty mazz w tej glowie: D.
a no chyba że. Ale małzonka to masz madrego :tak: i powinien Cie przywiazac do krzesła czy sofy, bo nie zwalniasz tempa!

Ja wyskoczyłam po 20 z G do sklepu, bo on musiał papierosy kupić a mi sie zachciało hot dogów :-D No i kupilismy bulki, parowki mialam i tam inne skladniki tez w lodówce... Taki tam smaczek naszedł na wieczór :-) Buuu a jak myłam naczynia to szklanka wyskoczyła mi z rąk, chciałam ją złapać i ją docisnełam tak mocno, że przecięło mi palca u góry i w zgięciu przy dłoni [?] Krew aż rozprysnęła na wszystko dookoła, ble :-( Nienawidze być skaleczona :crazy::-( Boli... Uciekam chyba już spać. Spokojnej nocy każdej z was!!!
 
OlaSzy pisze:
obejrzyj sobie TV - na TVN masz kilka ciekawych propozycji - Gesslerowa i Jack Reacher
Właśnie dzisiaj obejrzałam Gesslerową. Się działo!!:szok: I odszczekuję wszystkie moje ostatnie narzekania na męża, słowo daję :-D. Jednak mam anioła w domu w porównaniu z tym bucem z dzisiejszej Gesslerowej :eek:.
Traktorzystka, no weeeeź. Porycz sobie jak potrzebujesz. Co w tym złego? :-) Lepiej się popłakać albo powkurzać, a nie tłamsić w sobie bajzlu. Taki czas, że obawy i niepewność mieszają w głowach. Po porodzie jeszcze przez jakiś czas tak będzie. Trzeba być dla siebie troszkę pobłażliwym, naprawdę.
 
zdążyłam przeczytaćdwie strony i wpadła do mnie siostra. No i juz po lekturze... Później mąż wrócił z pracy, wspólna kolacja, dwa prania wstawiłąm i powiesiłam i dopiero teraz zasiadam do czytania. Z tego co pamiętam to:
OlaSzy - to rozpakowujemy się dzień po dniu :tak:

Śliwka - bardzo się cieszę, że mąż odnalazł sie w nowej sytuacji! Niech Malutka zdrowo rośnie!

Jakbym juz nic nie napisała to spokojnej nocki Wam zycze!

Aaaaaa Jeszcze spóźnione, ale z serducha najlepsze życzenia imieninowe dla Kiki! Żeby każdy dzień przynosił cudowne niezapomniane chwile!
 
Ostatnia edycja:
No ja tez juz w lozku:)jutro juz piatek wiec w sobote sobie pospie dluzej:)
Maja dawa wyrwac druga dwujke na dole wiec podlozylam kase to bedzie zadowolona:) A mi cos miedzy rzesami wyroslo taki maly guziczek jak by dzike
mieso:/ mam nadzieje se wieksze nie urosnie a nie zauwazywal wczesniej bo takie male.
Dobra lece spsc spokjne i przespanej nocki dziewczyny dobranoc:)
 
reklama
@.szkrabek Ty tu o okraglym swiecacym ksiezycu, az Kika zaczela rodzic.. Haha :)
@Kika7878 kochana zycze szybkiego i bezbolesnego w miare porodu! Maz nie moze poprosic o wolne w pracy? Ja bym mojego do pracy nie puscila gdyby mi.wody odeszly, nie nie nie, ale moze tez dlatego ze mam stresa bo.to moj pierwszy porod bedzie. Trzymaj sie i odzywaj jak bedziesz w stanie! :*

@Gosia25 dzikie.mieso? Haha! Mi czasem wyjdzie na oku miedzy rzesami na dole taka kropka jasna ale schodzi po kilku dniach. Nie wiem czy to to samo co u Cb :p
 
Do góry