reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Dziewczyny dzięki za mile słowa :-* odpisze Wam później. Franka głową boli i jakiś niewyraźny jest. Musze mi trochę czasu poświęcić.
Aenye nareszcie w szpitalu. Odpoczywaj!!!!! Śpij ile się da :-*
 
Domi ty to jestes normalnie nie mozliwa tak wstawac rano ukochanemu robic sniadanie:-p ma za dobrze z tobo:-) a u nas kochana wogole nie ma ktg tylko na porodowce jak lezysz a tak to nie i ostatnie usg jest w 20tyg jak z ciaza wszystko wporzadku
no widzisz, taka dobra kobieta ze mnie. Ostatnio sie opuściłam, bo spałam jak wstawał i sam sobie sniadanie szykował, ale dziś akurat tez głodna byłam to wstałam :tak: a no i strasznie u was z tym ktg i usg, masakra :szok:

Ja tylko szybko i o sobie. W domu mam mały szpital grrr. O kończy przeziebienie a M podlapal od brata i od wczoraj się leczy. Do tego moja słodka jednak w nocy chce jeść co godz do 2 na szczęście w dzień więcej śpi.
Nawet nie marze o odczytaniu
dużo zdrówka dla wszystkich!!! a mała dobrze, że je ;-) bedzie zdrowo rosła.

Domi - o matko, za tą mokrą podłogę to normalnie bym za uszy powiesiła... przecież może dojść do nieszczęścia, ludzie mają zero jakiejkolwiek wyobraźni
no dokładnie! dziecko by mogło uspaść i zeby wybić, kobieta w ciąży albo starsza osoba. no bez wyobrazni......

Na domiar złego wieczorem M gadał ze swoją matką i ta gada cytuje Patka to sobie nie poradzi z tym porodem na pewno. Z resztą taka tłusta i gruba jest.
co za wredna teściowa! Przeciez Ty cudnie wyglądasz! Niejedna chciałaby tak wygladac w ciąży, serio! Olej jej słowa. A później jak bedzie sie podlizywała to jej wygarnij jak trzeba...A phi, ja bym sie obraziła na pewno.

Domi jak tam po wizycie?
u córki dzisiaj lepiej, ale za to mnie zaczęło czyścić, super, oby się uspokoiło bo muszę u gina być.
o wizycie na pisze na odpowiednim wątku. A co do czyszczenia to mnie od rana... I mdłosci tez mialam.... w miare jest lepiej, zaparzyłam mięte i jem obiad teraz...

Hej, na szybko napisze ze zostawili mnie w szpitalu na obserwacje i mam czekac nie wiadomo na co.. Zrobili mi wywiad jak do porodu ale raczej jutro wyjde. Śle rzeczy dla dzieci kazali zostawic. Skurcze na ktg zero praktycznie bo standardowo pod ktg przeszły. Szyjka rownież standardowo długa i zamknięta. Nic sie nie dzieje ale mam zaczekać na razie co dalej. Zrobili badanie moczu krwi itp. Znowu wczasy ;) kończę bo morzy mnie sen.. Po całej nieprzespanej nocy.. Buziaki
i w sumie dobrze, w razie co jesteś na miejscu i bedziecie mogli sprawdzic pod ktg od razu co sie dzieje ;-)

Zaraz opisze na drugim wątku jak po wizycie. Teraz jemy obiad wspolnie. Słabo sie dziś czuje, boli brzuszek i łazienke czesto odwiedzam... Aha i na grupie też wam coś napisze, bo nerwica mnie dzis wzieła!!!
 
Aenye odpocznij sobie w tym szpitalu i dobrze ze juz pod opieka jestes:-)

Dzag wspolczuje i uwazaj na siebie w sobote.

Ja odpoczelam troszke ale zaraz po Maje lece a pozniej musze posprzatac jak maz wroci pokoj w ktorym byla silownia bo ciezarki wkoncu pochowa a ja musze okno umyc i odkurzyc tam :-p
Pozdrawiam i milego popoludnia:-D
 
a mnie sen zmorzył :eek: wstałam dopiero jak dziecko mnie obudziło, bo wróciło ze szkoły... na szczęście nie spałam długo... już się boję o noc... :confused2:

Domi - kurde jak Cie tak czyści to może organizm sie szykuje... obserwuj się bacznie :-)
 
No i dupa, nudzę się strasznie.. Bardzo chciałabym do domu :( nic sie nie dzieje, skurczy zero, ktg mi nie podłączyli od rana drugi raz, wszystkie badania wyszły dobrze nawet ten mocz co prywatnie dałam. W sensie super ale to znaczy ze na pewno nie zrobią mi cc bo nie ma potrzeby najmniejszej. A ja juz bym chciała zeby je wyjęli.. I z głowy.. ;)
No ogólnie lipa. Mam nadzieje ze jutro rano do domu mnie wypuszcza i nie każą mi tu czekac nie wiadomo na co... A z drugiej strony martwi mnie bo mnie u wszyscy pytają kiedy mam ustalony termin zabiegu (położne w sensie) i czy w ogole moge jesc, albo ten wywiad co robią zawsze tuż przed porodem - i rzeczy dla maluszków mi kazali zostawic tak jakby to miało byc zaraz. A nic sie nie dzieje.
Z nudów jem ale zjadłam juz prawie wszystko co miałam :p jakoś nikt nic na sali nie mowi, cisza jak makiem zasiał, no mowię wam, umrę z nudów tu. Ostatnio miałam zajebista babkę do towarzystwa :) ale teraz jakoś nie ma z kim pogadać. Eeeeechh
 
@Gosia25 okna chcesz myć? Zwariowałaś? Zostało nam 11 dni, odpuść sobie, co? :-p

@.szkrabek no to po co sie kładziesz w dzień? Zobaczysz, że pewnie noc słaba bedzie :-D A co do czyszczenia, no to już mam dość serio. Zjadłam własnie jogurt jagodowy z kawałkami owoców. Oby pomogło... :confused2:

@marcysiaa83 szczerze Ci wspolczuje, ja nie lubie jak mam z 5 stron do doczytania, a co dopiero 13 :szok::-D powodzenia!

@quchasia pewnie bedziemy tu zaglądać w wolnej chwili jak Śliwka czy Auliya i pisać co u nas :-)

@..aenye hmm, no to jak wyniki dobre i nie ma skurczy to pewnie wyjdziesz jutro. Chyba, że Cie faktycznie zaskoczą i termin CC ustalą, albo w nocy coś sie rozwinie :tak:

W ogóle padłam :-D G przysnął po pracy i jak sie obudził opowiedział mi sen...... Śniło mu sie, że urodziłam w jakimś domu, w łóżku. Dziecko w ogole jakieś duże jakby z 2 lata miało, nie odcięta pępowina a on z dzieckiem po domu chodził. Nikt po karetke nie zadzwonił. W ogole ponoć zwymiotował jak wody mi odeszły, hahaha! Ale jaki przejęty był jak opowiadał :-) Chyba nie mogl uwierzyć w to co mu sie śniło :-D:tak:
Z godzine temu mulił mnie brzuch strasznie jak na okres i nie powiem, aż chodziłam po pokoju trzymając sie za brzuch, ale nie twardniał przy tym... Chyba że boli mnie od tego, że mnie czyści. Może coś mi zaszkodziło? Ale jemy z G to samo praktycznie i jemu nic nie jest...
 
reklama
Yhym.. ja też musiałam nadrobić całe popołudnie:-).

.szkrabek - co do picia kawy to co 3-4 dni strzelę sobie kubeczek świeżo mielonej kawy z ekspresu. Gin mi mówiła, że taka właśnie świeżo mielona raz na parę dni nie szkodzi. Ja jeszcze nastawiam sobie moc kawy na słabą, tak na wszelki wypadek. Niestety, ale słodkości nie smakują tak jak z kawą :-p. Najgorsza jest rozpuszczalna, bo to sam syf, dlatego jakiś czas temu zainwestowaliśmy w dobry ekspres i już innej nie pijemy.

auliya - dużo zdrówka dla chłopaków, niech się tylko choróbsko trzyma z dala od Ali :-)

Piguła85 - sorry, ale ta Twoja teściowa to paskuda jakaś:baffled:. W ogóle nie bierz tego do siebie, bo ślicznie wyglądasz w ciąży :-)

...aenye - no to trochę lipton z tym szpitalem, skoro raczej się na nic nie zapowiada, ale lepiej dmuchać na zimne. Wypoczywaj póki możesz.
dzag82 - wyraz współczucia z powodu śmierci koleżanki :-(. Przerażające jest, że tak wiele młodych osób umiera przez to paskudztwo.

No a u mnie po ktg oprócz ruchów malutkiej zero akcji skurczowej, nie było nawet takich minimalnych. Trudno... czekam do tego 30.11. Z resztą to wszystko może się w każdej chwili zmienić. Dziś w ogóle umieram z powodu zgagi i na domiar wszystkiego mam smaka na wszystko i nie odmawiam sobie, co jeszcze pogarsza moją sytuację :rofl2:. No i plecy mnie bolą, do tego standardowo noce nieprzespane. Staram się zasypiać zawsze na lewym boku, a i tak budzę się na wznak:baffled:.
Mam już dosyć ciuszków, a dostałam ostatnio 3 wielkie reklamówki tych 56-62. Zrobiłam selekcję, poprałam i kurde nie mam na to już miejsca. Wkurzam się, bo nie wiem gdzie to upchnąć...
 
Do góry