reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dziewczyny ja też wcinam jak małe albo i duże patrząc w lustro prosie. Ja to mam smakiem wieczór chleba z dżemem,skibe z szynką i plasterkiem jabłka. A potem mam 18 kilo na plusie. Mi zgaga dolega jak się położę albo nachyle po jedzeniu,cofa i odbija. Jeszcze trochę i pozegnamy się z tymi objawami. :-)
 
reklama
Mi też apetyt niestety dopisuje... nie odmawiam sobie niestety. Ostatnio strasznie mi podpasował kompot wiśniowy mojej mamy - mogłabym pic litrami. Tak dzbanek litrowy mam na raz :confused2: a potem żołądek boli... i siedzę pionowo by się nie ulało :zawstydzona/y::-D
 
Gosiu, to oddaj mi całą energię na jutrzejszy dzień :) Wtedy znowu będę Cię lubić ;)

Wy tu o apetytach, a u mnie w drugą stronę. Na siłę coś wciskam w siebie, bo albo nie mam łaknienia, albo od razu zbiera mnie na mdłości:eek: nawet jogurt ciężko wchodzi..:confused2:

SZKRABEK! Jutro kończysz 37 tydzień! Czujesz ulgę?:-)
 
SZKRABEK! Jutro kończysz 37 tydzień! Czujesz ulgę?:-)

Wielką :-D prawie tak dużą jak sama się czuję wielka :-D Ale na serio, kamień z serca, teraz to już sie nie mogę doczekać, może się rodzić - chciałabym tylko dotrwać do 21.11 by młody byl Strzelcem, bo już sie tak nastawiłam - choć lubię skorpiony (mój tata i moja najlepsza przyjaciółka są skorpionami). Ale jakoś już się przyzwyczaiłam do faktu, że będzie Strzelec - entuzjastyczny, optymistyczny, podróżnik, szczery i wesoły - taki już mam oraz w głowie ;-)


Ale przeczuwam, że niestety przenoszę tego mojego szkraba - boję się tylko o jego gabaryty - oby nie był za wielki :no: w poniedziałek mam usg i zobaczymy jakie są szacunki...
 
Też mam w poniedziałek wizytę i jestem ciekawa jak Marysia przybrała na wadze. Szacuję, że będzie ponad 3 kg przy tempie, jakie ostatnio uskutecznia :confused2:
Ale Ci zazdroszczę, że już jesteś na tym etapie, ja jeszcze muszę poczekać na donoszenie.. eh..:sorry:
 
Olaszy to oddaje ci cala energie na jutro a jutro zamierzam odpoczywac:-p
Domi no super niespodzianke ci zrobil ten twoj men siedze na kompie to widze:-p oby najwiecej takich niespodzianek
Ja tez bym jadla kanapki z dzemem i cos pikantnego zupke chinska czy co no i na slodycze ale nie moge duzo jesc wiec odmawiam sobie:eek:
Maz poszedl kupic spice wings i nuggets dla Mai wiec sobie jednego skubne od niego a pozniej prysznic i do spania:laugh2:
Milej i przspaniej nocki mamuski:-p
 
Ale sie glodna przez was zrobilam, a juz leze w lozku...i nie chce mi sie wstac. Ale juz mysle co by na sniadanko jutro zjesc:-)
Szkrabek ale mnie rozbawilas z tym ulaniem po kompocie :-)
Gosia daj tej sily i mnie podziwiam takie osoby i pluje sobie w brode ze ja taki len i zebrac sie ciezko do robienia czegokolwiek, wszystko na raty robie.
Przespanej nocki dla wszystkich i wolniej z tym pisaniem:-)
 
A my wrzucilismy pizze kupna do piekarnika, oczywiscie wczesniej dokladajac sswoje skladniki hihi. Taka tam kolacja na zdrowo :))
Maly skacze mi po brzuchu i juz zniesc tego nie moge, takie bolesci..

Rzucilam sie na G i zaczelam calowac, jakis przyplyw emocji mialam.. marze juz o goracym przytulaniiu za jakies 2miesiace *.*
 
Też mam w poniedziałek wizytę i jestem ciekawa jak Marysia przybrała na wadze. Szacuję, że będzie ponad 3 kg przy tempie, jakie ostatnio uskutecznia :confused2:
Ale Ci zazdroszczę, że już jesteś na tym etapie, ja jeszcze muszę poczekać na donoszenie.. eh..:sorry:

Szybko zleci, masz tylko jeden tydzień mniej :tak: Już w Twoim przypadku też nie jest tak źle. Malutka na pewno by sobie spokojnie poradziła - ale niech jeszcze grzecznie czeka w brzusiu mamy :-)
 
reklama
Grzecznie - słowo klucz:-D moje dziecko chyba nie zna definicji tego słowa :confused2:
może po wyjściu na powierzchnie i zobaczeniu mojego morderczego wzroku zacznie się zachowywać, a nie urządzać walki MMA:-D

Domi - wiem co masz na myśli, też już bym chciała.. oj.. bardzoo...:sorry:
 
Do góry