reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Hejka ale naskrobałyście. Ja byłam na tym obiedzie u teściowej, puree ziemniaczane z gulaszem i kapustą białą na ciepło...:-) No i 2 talerze rosołu u niej zjadłam, a przeciez u siebie też mam rosół to bede jadła i jadła... hihi. Przed chwilką wypiłam sobie pierwszą od nie pamietam kiedy kawe z fusami i mleczkiem. Ale małą filiżaneczke dosłownie, mmm pyycha. Tego mi brakowało.

@zozzolka kochana wytrwasz jeszcze chwilkę i na pewno urodzisz donoszoną dzidzię.

@OlaSzy a Ciebie to poniosło dość! Ty uważaj lepiej na siebie i dzidziusia, bo jeszcze mogłabyś go ponosić pod serduszkiem troche.

@Śliwka91 na samą myśl co dostajesz do jedzenia w tym szpitalu mnie mdli... Ja nigdy nie umiałam zjeść nic do końca. Zawsze zamawiałam z dowozem, nawet jak leżałam na wewnetrznym z zapaleniem jelita. Bo to co dostawałam to ja pierdziule.. Zwierzęta na wsi lepiej w miskach mają. A z tym rozpakowywaniem się to lepiej nie kracz co? Ja mam już te kłucia w kroczu, skurcze bolesne i ogolnie źle sie czuje, ale odpedzam złe mysli. Do 38tygodnia chce donosić. Później moge rodzić :tak: Więc jeszcze przyszły tydzień synuś musi grzecznie siedzieć.

@.szkrabek nooo to sie ciesze, że nie tylko ja nie mam pokoju dla malucha gotowego. Wszystko na spokojnie później sie zrobi :-)

@Piguła85 no to baw sie dobrze i chroń brzuszek!

@quchasia ja to samo. Ciągle sapie, wzdycham i po chwili robienia czegoś brzuch już się stawia. Także nie jestes sama ;-)

A teraz ide nastawić ziemniaki, później jajka i trzeba zrobić tą sałatkę. A na raty musze gotować bo mam tylko 2 garnki, haha. W jednym wielkim jest rosół a ten mniejszy wlasnie bedzie na ziemniaki a pozniej jajca :-D Trzeba dokupić bez kitu, bo tak sie nie da. A później jeszcze musze ugotowac makaron do rosołu przecież...
 
reklama
Szkrabek, ja dopiero na 7.. a zaczęłam oglądac w ciąży, bo tak to mnóstwo seriali z mężem oglądamy, ale jakoś na chirurgów nie chciał się skusić:)

a co do zmęczenia to liczę, że jak nam się brzuchy opuszczą to chyba będzie ciut lepiej nie??? na ile przed porodem to się dzieje, ze 2 tygodnie?
 
Myslalam ze tylko ja tak sapie;) ciesze sie ze nie jestem sama:-)
Zozzolka u mnie tez przeziebienie:(

Niedziela leniwa zreszta energii brak na cokolwiek nawet spaceru nie zaliczylam.
Milego wieczoru niedzielnego.
 
Sapac, to sapie :) Do domu mam ulice pod gorke, moze 300-500 metrow. Musze zatrzymywac sie co kilkanascie krokow.
Chyba dzis mialam pierwszy dzien narzekania. Bol w kroku, zmeczenie itp moj m. az byl zdziwiony. Powiedzialam mu, ze teraz bedzie tylko gorzej :)
W tygodniu nie mam kiedy narzekac :) Zaraz wrzuce moj brzuch na stosowny watek
 
Ja tez przeziębiona, jakiś kaszel mnie męczy. I standardowo katar.
Baby shower udał sie cudownie, było super fajnie, nasmialysmy sie jak dawno nie :)) piękne dekoracje i pyszności na stole, no i słodkie prezenty :)) bardzo dajna impreza, nie dziwie sie ze coraz popularniejsza. Miałam pierwszy raz robione :))

A dzisiaj wlasnie u teściowej na obiedzie, nie wiem gdzie ja mieszczę takie ilości jedzenia.. A potem zdycham :p
 
Aenye az ci zazdroszcze tego baby shower :-) ja nawet jak bym chciala sama sobie zrobic to nie mialabym kogo chyba zaprosic :-( wszystkie moje przyjaciolki sa daleko stad. Czasem az dola lapie przez ta samotnosc :-\ ale dosyc marudzenia.
Wy tu o zmeczeniu a ja dzis wyjatkowo pelna energii. I zamiast odpoczywac jak na niedziele przystslo to zrobilam pranie, oproznilam komode dla niuni i ulozylam do konca jej ubranka no i wreszcie spakowalam torbe do szpitala. Musze chyba jeszcze jedna dokupic bo mam wszystkie wielkie a jeszcze jej rzeczy musze do czegos wlozyc. Poza tym ogarnelam cale mieszkanie i nawet ubralam jej kolyske :-) maz jak jutro przyjdzie to bedzie musial wstawic ja do sypialni. Tylko ja przykryje pewnie zeby sie nie kurzyla :-) jejq ja dzisiaj na doopie usiedziec nie moge chociaz juz mnie kregoslup boli :-\
 
A powiedzcie wy mi jeszcze czy pampersy bierzecie odrazu cala paczke czy kilka sztuk a potem ktos reszte doniesie? Bo tych malych kupilam ta duza paczke 78 szt i sie zastanawiam czy jst sens brac az tyle. Jak myslicie?
 
Aenye zazdroszczę przyjęcia i cieszę się że się tak super udało.
Ja dzisiaj też spakowałam torbę,choć jeszcze dobry miesiąc przedemna. Ja do szpitala pampersów nie biorę bo u nas nie trzeba, szpital zapewnia, zresztą cały wykaz co należy zabrać z netu że strony szpitala wydrukowalam.tylko kosmetyczka została. Nawet smoczki wypażyłam. Tak że gotowa wyrazie co jestem, choć jeszcze troszkę mogłaby mała poczekać :-)
 
reklama
Olciastrzelce ją mam paczkę 46 pieluch i biorę całą. Gdybym miała wielką pake to bym wzięła ok 20 szt do torby i w razie czego mąż by doniósł
 
Do góry