reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

a jakie rozmiary kupujecie biustonoszy do karmienia? Ponoc z pokarmem me piersi beda wieksze. I co mam wziac wieksza miseczke o 1 czy 2 rozmiary? Ciagle sie wstrzymuje z kupnem, bo nie wiem co i jak :(
 
reklama
tak o tej siarze gadacie, że aż sama ścisnęłam się by zobaczyć jak jest u mnie (bo sama nie leci - raz w 5 miesiącu mi sama w nocy poleciała i się skończyło). No i po przyciśnięciu pojawia się kropla... ale podobno to nic nie znaczy. Kobieta może mieć lecące mleko już w ciązy i miec problem z laktacją potem, a ta która nie miała karmi bez problemów... podobno wszystko siedzi w głowie... zobaczymy co będzie po naszych porodach :-)


Coś mi się wydaje, że nasza ..aenye pierwsza się z bliźniakami rozpakuje... odezwij się kochana - wyszłaś ze szpitala? Pewnie tak, bo nie masz czasu na forum ;-)
 
Hanka, ja kupiłam miseczkę o 1 rozm większą niż teraz, a pod biustem się zmierzylam. Jak pokarmu dużo to racja, że biust będzie nabrzmialy. Ale te popularne bawełniane staniki są ok i poprzednio było mi w nich wygodnie:)
 
Cześć,
Z mężem się dogadałam, dałam mu trochę więcej luzu i przeprosiłam za bycie zołzą:) teraz jest miodowo:) hehe
A powiedzcie mi czy Wy pierzecie i prasujecie od razu też ubranka na rozmiar 62 czy tylko te najmniejsze 56?
 
ewciulka - no to super wiadomość :tak:

Ja uprałam i uprasowałam 56 i 62 od razu, bo nigdy nie wiadomo jaki się maluch urodzi. Poza tym jak porównuję te ubranka ze sobą, to rozmiar rozmiarowi nie równy i pewnie będzie maluch nosił naprzemiennie.
 
Ja też piore i prasuje 56 i 62 bo niektore ciuszki nie rożnią sie wielkościa no i niewiadomo czy 56 nie okaże sie za male.
A staniki mam dwa o 1 i 2 rozmiary wieksze
 
Ewciulka super ze sie poprawilo:-) oby ta sielanka trwala jak najdluzej :-) co do ciuszkow to ja mam poprane 56, 62 i 68 ale tych ostatnich narazie nie prasuje.
Co do stanikow to ja mam na rrazie jeden o rozmiar (choc juz nie caly) wiekszy ale stwierdzilam ze jak cos to meza wysle bo je latwo dostac i nie ma za bardzo wyboru ;-) wiec mysle ze da rade z kupnem ;-)
Dziewczyny czy wy mialyscie badane piersi w ciazy? Bo sie wlasnie dowiedzialam na szkole ze to lekarz obowiazkowo musi zrobic do 3 czy 4 mca ciazy zeby nie bylo problemow z karmieniem potem. A moj mi niestety nie badal
 
Olciastrzelce nikt mi nigdy nie badał piersi, a co w trakcie ciąży mozna zrobić jakby cos nie tak? To wam mówili?
 
Ja nie miałam takiego badania, lekarz tylko zapytał kiedy miałam ostatnie usg, powiedziałam że przed ciążą 3 miesiące i sprawę olał.
 
reklama
Mi niestety też nie badała, a nie slyszalam że to wazne dla karmienia:eek: Mialam jedynie badane "namacalnie" jakieś dwa miesiace przed zajściem w ciąże i było ok
 
Do góry