reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Marcysia - ja mam dziwnie - bo termin wypada mi na 05.12 licząc od transferu, z usg wypada mi na 07.12 - ale moja ginka jak pierwszy raz mi wyliczała tym kółkiem do wylicznia terminu porodu powiedziała 10.12 :szok: ale potem powiedziała, że nie sugerujemy sie nim... heh :eek:
Także nie biorę go po uwagę - mam dwa TP 05.12 lub 07.12 - dość zbieżne, więc liczę na to, że maluch nie będzie chciał dłużej siedzieć...

A Ty na kiedy masz wyliczony?

he he he to dziwnie mamy.... bo ja wześniej transfer a póżniej teramin porodu. Ja mam wpisane w karte, że z OM 11.12, a z usg 4.12. To by w porównaniu z Twoim terminem wychodziło, ze ten termin z usg to mój termin licząc od transferu... ech...
 
reklama
D

quchasia - mam olej lniany taką wielką butelke, bo miałąm pić przed IVF, ale jakos nie mogłąm sie zmusić do przełkniecia :baffled: A wczoraj na wizycie zapytałam gina czy nie ma u mnie żadnych przeciwskazań do masażu krocza, to popatrzył na mnie jak na kosmitke. Aż buraka zjarałam :sorry: Powiedziałąm mu, ze chciałabym uelsatycznic krocze przed porodem, a on mega dziwnie na mnie patrzył....

moze to taki lekarz, że trzeba nacinać bo inaczej się nie da;p
 
ja w swojej ksiazce mam jeden termi wpisany z usg innego nie uznaja jutro mam polozna na 11 a tym czasem lece do wanny polezec i co nieco ogolic oczywiscie przy lusterku bo innaczej nie da rady :rofl2: Milego wieczorq dziewczynki spijcie dobrze:-D:-D
 
@Gosia25 milej gimnastyki przy lusterku hehe ;)

@rumcajsowa hanka ojej, strasznie wspolczuje rodzinie :( wielka tragedia. Mną dzisiaj tez wstrzasnela wiadomosc od mojej siostry, bo jej przyjaciolki 19letni chlopak zginal w wypadku samochodowy. Mlodzi byli razem 3 lata. Ten chlopak byl pasazerem, cialo calkiem zmiazdzone... a kierowca- jego kolega przezyl... jaka niesprawiedliwosc jest na tym świecie, eh.

Ja ide spac, mam nerwy. Tesciowa mnie wkurzyla swoim gadaniem na temat mojego stylu życia, tj że malo sie ruszam i że w sobote musze z nia jechac do lasu, a ja twardo nie i juz, a ona dalej ,że zobacze w sobote... dajcie mi sily, bo jak z nią gadalam to czulam że zaraz sie porycze...
Dobrej nocy!
 
Domi nie martw sie bedzie dobrze nie chcesz to nie jedz :) chociaz ja bardzo lubie lasy i bym z chcecia pojechala wiec powiedz jej ze ja w zasepstwie ze ciebie pojade hehe :) A co do gimnastyki to powiem szczerze ze sie namachalam ale dalam rade:) A co do tragedii to wspolczuje rodzinie tego dziecka i tego chlopaka co domi piszesz. Teraz udaje sie spac bo rano trzeba wstac ale w sobote sie wyspie:) milej nocki mamuski
 
Czesc Laski!

Nic sie wczoraj nie odzywalam bo tak mnie wkurza ten moj chlop ...ze go kiedys jeb..ne garem i bedzie spokoj :crazy:. Kolega z pracy kupil sobie auto sterowane takie na benzyne a jego brat drona...i mam dziwne przeczucie od 2 dni ze ten moj tez chce sobie kupic...w tajemnicy przede mna :confused2:. Ja mu o lekarzach i innych waznych sprawach a on sobie fimiki na youtube oglada :confused2: ale co tam 500e za autko..czy drona...dzidzius 41 letni kuzwa.

...jeden plus ze wyniki watrobowe sie nie zmieniaja wiec cos ta dieta daje :tak: ale za tydz powtorka z rozrywki i tak juz do konca

Szkrabek co do jazdy autem ...hym mi sie wydaje ze poduszka tak nisko nie strzela zeby miala w brzuch trafic ;-) Jakbym miala zreygnowac z prowadzenia auta z tego powodu to jako pasazer tez bym nie jezdzila bo poduszki mam tez w drzwiach i tych wylaczyc nie moge :tak:.... ale inna sprawa jest taka ze ja sie ostanio boje jezdzic bo mam gorsza koordynacje :szok: i spozniony refleks przez ta ciaze...ale jezdzic musze :-(

Rumcajsowa Hanka moj Olek mial eeg i rezonans i te bole glowy nie sa zwiazane z tetniakiem itp. Na przyszly tydz . idziemy jeszcze raz do okulisty ...caly czas mi sie wydaje ze w tym jest problem. Moj najstarszy syn 16 letni od 8 lat nosi okulary do czytania... mysle ze to dobry trop.
Bardzo mi przykro z powodu smierci tej dziewczynki :-( nic wiecej nie napisze...nie chce nawet myslec co czuja teraz rodzice .

Dziewczyny co do wieku ciazy z USG a OM to ja tego tez nie rozumie bo moja polozna wypisala mi w ksiazeczce date porodu na 18 grudnia a z OM powinno byc 22-23 ..ona mi tlumaczyla ze sugeruja sie wiekiem ciazy z USG genetycznego w 12 tyg :eek: Niby tylko 4 dni no ale jednak...a jakby bylo 2 tyg roznicy :eek:

Domi
Wspolczuje zgrzytow z tesciowa ...jeszcze niecaly miesiac i bedziesz wolna :tak: Moja raczej sie nie przypierniczala za to moja mamusia nadrabiala za 10 :-D
Przykro mi z powodu smierci tego chlopaka ..strasznie to niesprawiedliwe ze czesto mlodzi ludzie umieraja albo dzieci ehhh :-(
 
Ja słucham co mówi moja teściowa, kiwam głową, ale i tak robię swoje. Nie ma co dyskutować, bo tylko sama się wkurzam :-)

W pasach jeżdżę, ale nie wyobrażam sobie inaczej. Lepiej w razie czego jak coś mnie uciśnie, niż jak przelecę przez szybę. A wypadku przecież nie da się przewidzieć, może być na autostradzie, w korku, a kiedyś na wiejskiej drodze widziałam kombajn jadący pod prąd.

Żyrafki się nie odparły :-( Wrzuciłam do tego odbarwiacza (nie do odplamiacza), zgodnie z instrukcją 2 saszetki. No i teraz pościel mi wyblakła, a w niektórych miejscach zmieniła kolor - zamiast niebieskiego, takiego baby blue, mam wyblakły miętowy, a paski na zeberkach zrobiły się z zielone (były czarne).

Czytam fajną książkę, którą pożyczyła mi znajoma, Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat - Kaz Cooke - Merlin.pl jest świetna. W przystępny sposób wszystko opisane.Chyba mogę polecić. Mam jeszcze do przeczytania Pierwszy rok życia dziecka Też podobno polecana książka.

Dziewczyny, zaczynam mieć pietra. Boję się porodu, położnych, że dziecko jest małe, a ja jestem drobniutka i mi z moich małych rąk wyleci. Boję się że jak go przykryję kołderką to mi się zakopie. Boję się, że nie będę umiała małego karmić, albo że go będę za ciepło/za zimno ubierać. Bardzo się cieszę, że będziemy mieć Henia, że stworzymy fajny dom. Tylko się boję po prostu, że nie podołam. :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki dziewczyny za dobre slowo. Jeszcze moj krolewicz mnie wku..rzyl wczoraj bo zamiast po pracy wrocic jak obiecal to sobie do kolegi z pracy pojechal, nie odbieral ani nie dal znac gdzie jest i kiedy bedzie. W nocy sie przebudzilam bo jadl to wydarlam sie tylko, poszlam siku i znowu spac. A teraz ten mi o szybach, ze mroz na dworze i trzeba drapac i sie smieje. Ja tak tylko spojrzalam na niego i olewka... mam ochote komus przywalic!!!

W ogole @traktorzystka nie martw sie. Mi sie dxisiaj snilo ze urodzilam corke, zamiast chlopca. A wszystko pod chlopca kupione. I karmilam ja piersia, duzo plakala bo nie umialam ale jak ciagnela to bolalo strasznie. Haha kurde tez zaczynam miec stres. W koncu dwa miesiace zostaly...
 
Do góry