reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Marcysia ja slyszalam o takim bolu w nadgarstku u ciężarnych tylko nie wiem jak to sie leczy i czy sie leczy. Musialabys w google poszukać.
 
reklama
dzięki Dziewczyny. I sory, że tak tylko o sobie, ale nerwy wzięły górę.
Szkrabek - to samo mi mama mówi, żeby się wpychać i nie patrzeć na innych. Ale ja jestem pipa i tak nie umiem... :crazy:
Dzag82 - no własnie my w III trymestrze nie możemy żadnych maści, plastrów ani nic bo " niesteroidowe leki przeciwzapalne mogą powodować wydłużenie ciąży, zamknięcie przewodu tętniczego (przewodu Botalla) i nadciśnienie płucne u noworodków" i coś tam lekarz pwoeidział o poronieniu.... Więc co nam pozostaje? Apap w razie bólu...
Betix31, KulkaPrzytulka, Gosia25 - znieczulica na maksa... Jak nie byłam w ciazy, a stałąm w kolejce i stała jakas ciężarówka to specjalnie na głos mówilam żeby wszyscy słyszeli "Prosze pani w ciązy to bez kolejki". Nikt nie protestował jak sie tak dobitnie powiedziało... I gdzie to dobro, które powraca? :baffled:
Zozzolka - wiem, że u kobiet w ciązy wystęouje zespół cieśni nadgarstka, ale to raczej nie to... Mnie boli tak jakby przeciążony mięsień, wiezadła, ściegna... Jakis stan zapalny pewnie... Już kiedyś tak miałam, tylko, że zabiegi fizjo i leki przecviwzapalne pomogły. Teraz po prostu nie możemy nic przyjmować :/
Raptus- cześć Mamuśka! :-) dołączasz do nas? Pisz częściej! Co tam u Cb? Jak sie czujesz? Dzieciaki dokazują?
 
Aj Marcysia, znieczulica jest niesamowita. Ja zawsze jestem chora jak mam iść na pocztę,bo cała zgraja starszych ludzi i każda udaje że slepa:-p i ja też jestem taka dupa, że nic nie powiem bo mi się nie chce bez sensu denerwować. W rossmannie wisi wielki plakat, że ciężarne mają pierwszeństwo. Ale ja i tak się nie wpycham, zawsze ekspedientki wołają, a ludzie udają ślepote.

Słuchajcie, balecik wypas :-D Lenka najpierw mówi "mama chodź ze mną", ale jak zobaczyła ze żaden rodzic nie wchodzi i dziewczynki wbiegły same do sali mówi "mamusiu, zostań, jestem już duza" :-) zakup na to przedsięwzięcie o taki byl:
20150929_192726.jpg
A Lenka aż piszczala z radości w przedszkolu jak ja przebralam w tę kiecke:-D:-D kolejne zajęcia w czwartek. Fajnie :-D next time biorę książkę ze sobą:-p
 

Załączniki

  • 20150929_192726.jpg
    20150929_192726.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 41
Dziewczyny czesto macie takie klucia w macicy? Mi znowu cos sie dzieje od wczoraj :(. Kluje co jakis czas w dzien i w nocy.

ja z kłuc nic nie mam.. tyle co więzadła mnie bolą. Jeja i tak mega szybko się męczę, a już jak się schylę to pozamiatane- podnoszę się i sapię jakbym maraton przebiegła..


Co do znieczulicy to w nas w PL to jest straszne.. chociaż dziś byłam w Biedrze i młody chłopak który stał nie bezpośrednio przede mną, ale już przy kasie zawołał do mnie na końcu kolejki, zebym podeszła- szok:szok: ale, ze dobrze się czułam to podziękowałam i odstałam swoje;) ale pytał się ze 3 razy czy może jednak:) miło:) ale ogólnie ciężko jest z tym.. a jak jest u was, Dziewczyny mieszkające poza Polską? Jak byłam w Pradze to ludzie mi w metrze schodzili jak tylko weszłam;)

Jutro wizyta u gina;) mam nadzieję, ze wszystko ok, bo w weekend mam wesele i megaaaa chcę jechac;) chociaż mam spinę z mężem, bo nie wiadomo, czy auto nam oddadzą z reklamacji naprawy (już 3 raz poprawiają grrr..) i on nie chce pociągiem jechać, bo się niby o mnie boi..

Dziewczyny zainteresowane ochroną krocza, położna na szkole rodzenia poradziła mi masaże olejami roślinnymi- jakby któraś chciała wiedzieć więcej piszcie;) tylko to odpada przy infekcjach..
 
Marcysia ja mam podobnie z kolanami jedno po operacji juz a drugie doskwiera teraz przy obciążeniu. Po schodach ciezko mi wchodzic bo zgrzyta :(.

Co do kolejek to bez komentarza nawet w rosmanie kasjerka slepa mimo ze jej sie pod kase wpycham. Wczoraj z moczem wpakowalam sie bez kolejki az wszyscy zaniemowili:D, byla masa ludzi a ja nie zamierzalam stac zeby położyć tylko pojemnik na tacke. Odprowadzili mnie wzrokiem aż do wyjścia :D.

Dzis nie wychodzilam nigdzie bp nie daje rady już, te bule, klucia mnie przerażają:(. Dzis byly co pare minut, zaczelam sie zastanawiac czy to nie skurcze
 
Ostatnia edycja:
zozzolka - ja też nie mam takich kłuć, czasem wiązadła mnie bolą, ciągną, ale to wszystko. Ja bym na Twoim miejscu pojechała na izbę - no chyba, że masz zaraz wizytę u swojego gina, ale tak jak parę tygodni temu pojechałam w tym twardnieniem brzucha, tak i z takimi kłuciami bym pojechała. Na wszelki, by się uspokoić, bo można zwariować. Wyobraźnia w takich momentach nam podpowiada cuda... i lepiej sprawdzić niż się denerwować.
 
quchasia - ja też jutro wizyta u gina i usg :-) Znowu zobaczymy naszą Laurkę :-D I rówież zmęczenie matariału nawet po wejsciu na pietro u rodziców w domu :baffled: I ja chcę sie czegoś dowiedzieć na temat krocza. Bo kiedyś już czyatałam, ze warto masować, ale nie zagłębiłam sie w lekturę... Jakie olejki polecała położna?

zozzolka - ja też raczej kłuć nie mam wiec niestety nie pomogę... Mi natomiast kilkanaście razy dziennie napina sie brzuch i jest to mało przyjemne.... :/
 
reklama
Czesc Laski!

Qrcze *wesoly* dzien wczoraj mialam :baffled: Nie dosc ze P.doktor sie spoznil i jak zawsze nie kojarzyl mojego syna....i mowil do niego per dziewczynko (moj syn ma dlugie wlosy) :eek:...to jeszcze pojechalismy polazic po sklepach i w jednym swoja tlusta dupa zbilam jakies tam cudo za 40 e i musialam placic :wściekła/y: Nie dosc ze mam muzg budyniowy to jeszcze ruchy sloniowe :no:... Dzisiaj nigdzie nie ide bo az strach :-D .jedynie chlopcow zawiozlam i podjechalam oddac krew czy mi ta cholestaza rosnie . ..... ostatnia partia ciuszkow w suszarce i biore sie za segregowanie rozmiarami .

Marcysia ehhh ludzie to sa swinie..ja tez nie potrafie sie o swoje domagac ...ale jak mam czasami gorszy dzien to wojuje o swoje ...najgorsze sa dziadki . Co do lekarzy to sie nawet nie wypowiem bo wszedzie sa konowaly !

Szkrabek My Olkowi juz wszystko sprawdzalismy od oczu, krwi, kregoslupa po glowe ehhhh wczoraj lekarz dal nam jeszcze do myslenia ze to moga byc bole wzrostowe ...ale kurde glowy ? :eek: Juz go zarejestrowalismy gdzie indziej bo widze ze facet pojecia nie ma co mu jest.

Betix Olo ma 11 lat Moze faktycznie ze stresu :-( my juz nic nie wiemy :-(Zobaczymy co nowy lekarz powie ale to dopiero w lutym ..bo to profesor ...jeszcze tyle czasu ... Czasami juz mysle ze mlody nam symuluje ...no ale prosi o leki wiec raczej by nie zmyslal.

Zozzolka Ja mamte klucia caly czas ale teraz pije magnez taki wykly rozpuszczalny i jest lepiej ...wczesniej bralam w formie cytrianu bo kazali taki w szpitalu i wiecznie mnie cos ciagnelo i bolalo :baffled:

Asiak
jakie piekne tutu i te baletki :-)no nie dziwie sie ze Lenka taka szczesliwa .Ciesze sie ze malej sie podobalo .

Raptus oooo qrcze nie wiedzialam ze my jeszcze jedne bliznieta mamy na forum...gratulacje ! :tak: Chyba jako jedna z nas pierwszych bedziesz tulic maluchy . Co do swedzenia ...masz cholestaze tez ? :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry