reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Cześć dziewczyny,
Ostatnio tak mnie naszło na przetwory, że od dwóch tygodniu ciągle siedzę w kuchni, ale już wracam do rzeczywistości, bo nie mam juz gdzie upychać słoików ;-)

My teraz jesteśmy na etapie planowania ślubu i już mam dość. Chciałabym, podobnie jak dzag, ślub w górach. Tyle, że weselisko też bym chciała, a wtedy to będą dużo wyższe koszty od wesela w Warszawie, bo gościom trzeba zapewnić nocleg.
No i lista gości, wczoraj moja przyszła teściowa pomogła nam w robieniu listy i aż mi się płakać chce. Jakieś 3/4 osób na liście nie znam, a pozostała 1/4 to moja rodzina i nasi wspólni znajomi. Ale przecież koniecznie trzeba zaprosić bo to stryjeczna ciotka siostry kuzynki mojego brata :-(
No ale, póki co to było nasze pierwsze podejście do robienia listy gości. Myślę, że kolejny raz już będzie lepiej ;-)

Tydzień temu miałam urodziny, dostałam w prezencie masaż dla przyszłych mam. Dziewczyny, to było boskie. Mogłabym tak codziennie. Bardzo bardzo polecam.

Zrobiliśmy sobie taki mały rytuał przed snem :-) Kładę się na boku w moim rogalu, mój narzeczony kładzie się obok i czyta bajki do brzuszka :-) Awwww :-)
 
reklama
Hej Laseczki!
Tak czekalam na ten hiper ksiezyc...ze nie dosc ze go nie widzialam to jeszcze po odwiezieniu maluchow do przedszkola i ogarnieciu chaty ...polozylam sie na sekundke o 11 i tak sie obudzilam o 14 :szok: (tutejszego czasu) ...uhhhhhhh .Dobrze ze kurczaka mam zamarynowanego bo by obiadu nie bylo :szok: Juz dawno w dzien tak nie padlam :tak:

Ktoras dziewczyna wczesniej pisala ze slub koscielny nie oznacza zaraz blichtru...:tak: oczywiscie ze tak, wlasnie dlatego dodalam od siebie ze my nie mamy koscielnego poniewaz mamy stanowcze zdanie na temat K.K. i to jest w sumie glownym powodem ze slubu koscielnego nie mamy. :tak:
Dodam jeszcze ze slub mielismy w drugi dzien swiat Bozego Narodzenia ..bylo pieknie ..sypal sniezek . Delikatna impreza ale i z tancami ;-) Cywilny tez nie oznacza garsonki i kwiatkow w celofanie ;-) Mialam normalna suknie slubna tyle ze ecru z wisnia i praktycznie wszystko co sie wiaze z slubem koscielnym tyle ze bez ksiedza i zbednego (jak dla nas) duzego weselicha i dziesiatkami ludzi ktorych nie znam lub nie mam ochoty widziec ...ale przeciez wypada ........ale kazdy przeciez ma prawo do swojego wyboru :tak: to jeden jedyny dzien w swoim zyciu czy to z setkami gosci czy skromnym slubem w garsonce.
 
Ostatnia edycja:
Domi Polka, Traktorzystka, strasznie słodko! <3 Mój też w tej ciąży bardzo mocno przeżywa, chyba najwięcej mnie po brzuszku głaszcze, całuje, "tryka", żeby dzidzie odpowiedziały:)) Wieczorami też tuli się i w ogóle. Strasznie to miłe :) Chociaż jeszcze milej chyba gdy robią to moje dzieci, dzisiaj np Felek poczuł kopniaczki to prawie się posikał ze śmiechu :D Tak mu się podobało a jednocześnie miał łzy w oczach - to mój taki wrażliwiec, że płacze z byle powodu, najczęściej ze wzruszenia np jak ogląda reklamę ;)

Porannakawa
, znamy, znamy :) Jesteśmy już dwa lata na rynku, ale ciągle się rozwijamy, wiadomo. Czekamy na integrację naszego sklepu z dawandą, ma być niedługo, wtedy wrzucimy. Na razie mamy w naszym sklepie i w platformach typu Showroom, Mustache, no i na ETSY będziemy od tego sezonu :) Dzięki za miłe słowa. :))

Jutro ten notariusz i już się doczekać nie mogę. W głowie juz milion projektów, jak chciałabym urządzić dom :D Masakra ;) Szczególnie, że do wiosny muszę się z większością realizacji wstrzymać, no ale naprawdę jaram się i tak :D
 
Hej :-D ja tak na szybciutko, może wieczorem albo jutro uda mi się nadrobić co napisałyście przez weekend, bo teraz istny kocioł :sorry:

Melduję, ze po sobotnim USG wszystko w najlepszym porządku. Wg pomiarów Blanka waży około 1,8 kg i jest starsza niż termin z OM o 10 dni, czyli potwierdza się w wcześniejszymi USG. Termin przesuwa mi się na 21 listopada i wynika z tego, ze to już 32 tydzień ciąży :eek: zdjęcie zaraz wrzucę na odpowiedni temat.
 
U mnie niestety zaczęła się zgaga :baffled: mam tzw. cofki... bleee... Mówiłyście, że dobre na zgagę są migdały i mleko? Dobrze pamiętam?
 
U mnie niestety zaczęła się zgaga :baffled: mam tzw. cofki... bleee... Mówiłyście, że dobre na zgagę są migdały i mleko? Dobrze pamiętam?

ja polecam migdały- przerobione i działa jak jesz:) jak nie będziesz jadła to zgaga wróci;p ale chyba tak samo działają leki na zgagę.. tak mi się wydaje;) a co do zgagi to nie wiem kiedy i w jakich okolicznosciach ją macie, ale mi wystarczy nie najadac się do oporu i nie zginać zaraz po jedzeniu:)
 
Szkrabek i co teraz z tą pościelą? Opchniesz? Mi ostatnio bank oddał ta stowe, co jej z bankomatu nie zabralam:-p ze zgaga nie pomogę, nadal nie wiem jak to się odczuwa.

Mamy z cukrzyca, jak wasza waga od kiedy jesteście na diecie? Ja królicze żarcie jem od tygodnia i 2,5kg mniej :eek: głodna absolutnie nie chodzę, bo nim zdążę zglodniec, już przychodzi czas na kolejny posiłek. W niedziele byliśmy na urodzinach chrzesniaka mojego męża i kuzwa... nie ogarnelam, wchlonelam kawał tortu...jak bum cyk, miałam orgazm slodyczowy:-D:-D:-D oezu, chyba nigdy się aż tak kawałkiem tortu nie delektowalam. Potem pochłonęłam dwa jajca w majonezie, 2 łyżki sałatki. A jak mierzyłam cukier to paciorek zmawialam:eek::-D i co? 89 :szok: ale ciągle Latalam za dzieciakami aby się z dupskiem nie zasiedziec:-p:-p wiec może wtedy spaliłam te cukry :-D

Jadę zaraz upolować baletki dla mojej małej gwiazdeczki, bo dziś na ten balet idziemy:-D dziś rano jak się obudziła, biegła przez całe mieszkanie do mnie do sypialni krzycząc, że to dziś :-D chyba jestem tak samo podekscytowana jak ona... może też se kupie baletki?:-):-) i zrobię taniec brzucha :-) buziaki i miłego dnia :-D
 
hey dziewczyny tez slyszalam ze na zgage migdaly sa dobre ale z doswiadczenia to nie wiem bo nie miewam takowych :happy: Ja wczoraj na zakupach bylam I tak sie nachodzilam ze brzuch mnie na dole bolal I lezalam popoludniu nawet obiadu nie zrobilam tylko pizza byla. Maz mnie ochrzanil ze za duzo chodze to teraz mam ale z moich zakupow byl bardzo zadowolony:-):-) Mialam dzis isc do banku ale jak zaprowadzilam Maje do szkoly to stwierdzialm ze nie ide bo juz brzuch zaczal ciagnac na dole:baffled: wiec bede odpoczywac dzisiaj:tak:Tak ze mielgo dnia
Asiak udanej lekcji baletu zycze :-):-)



 
reklama
Szkrabek, ja dopiero w tej ciąży poznałam, co to zgaga. Niedawno mnie dopadło. Ale mam dokładnie jak Quchasia: pojawia się tylko wtedy jak się napcham po gardło :-p. I mimo, że wiem, że pojawi się jak się zdecydowanie za dużo najem lub napiję, to czasem się nie mogę powstrzymać :p. Więc mam na własne życzenie. Jak jem mniej na raz to nic się nie dzieje. Przyobserwuj, czy tak samo nie jest u Ciebie.
AsiaK, pochwal się pierwszą lekcją baletu :tak:.
Ja właśnie przesiałam ubranka w rozmiarze 50/56i 62. Robi się pierwsze pranie pierwszej partii. Dwa razy przepiorę, bo na strychu leżały. W końcu wiem, czego mi jeszcze brakuje. Szczęśliwie niewiele :-). A teraz się polenię i poleżę :-D.
 
Do góry