reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

@.szkrabek dzieki za info w sprawie proszku do prania ;) udanego pobytu u mamy na wsi :)

@Gosia25 wspolczuje. Biedna Maja, cos ją dopadlo. Ja sama nienawidze wymiotowac i zawsze szkoda mi chorych dzieci...zdrowka dla malej!!!
 
reklama
Czesc Laseczki!

Ja na chwilke bo doslownie juz mi rece odpadaja , 2 dni prasowania :sorry: z przerwami..no i kolezanka jak obiecala tak zrobila worek ciuchow dostalam ale zostawiam to juz na pozniej bo i tak ciuchy na rok w zwyz.

Dziewczyny jaki sen mialam :-D:-D:-D Sluchajcie snilo mi sie ze ide do lekarza wchodze a tam dr. Szczyt ten chirurg plastyk z TVN(mysle ze na pewno wiele z was kojarzy ) no i oglada moje wyniki mowi ze przez ta cukrzyce musi mi zrobic teraz cesarke :szok: i przy okazji mi poprawi to i tamto :-D i ze mala wyciagnal i mi rysowal markerem po brzuchu i dupsku co ma usunac :-D Ja piernicze w kazdej ciazy mam jakies sny chore no ale ten to juz przebil wszystko :-D

Olcia
ta glukoze to Ci na miejscu babka rozrobi z woda. :tak: Co do cytryny to ja nic nie wiem na temat tego zeby wynik falszowala, maalo tego ja tutaj mialam takiego gotowca w takiej jakby puszce i to juz bylo z cytryna.

Domi i jak fura :-) .. chociaz po co ja pytam , przeciez widze* ze az promieniejesz :-D Co do tych proszkow dla dzieci sa przereklamowane i tyle . Ja piore w normalnym proszku tyle ze daje dzieciecy plyn do plukania ale to ze wzgledu ze lubie taki zapach . :tak:

Sliwka spokojnie :tak: , jakbys miala wysoki poziom po wstaniu z lozka na czczo wysoki to juz mozna by bylo sie martwic. Nigdy nie da sie przewidziec jak zareaguje organizm na dany posilek. Jednorazowe incydenty nie zaszkodza, trzeba metoda prob i bledow dojsc po czym Ci skacze cukier po czym nie. Ja po obiadach i 9 mol mialam nim doszlam co mi szkodzzi. Moge zjesc 6 kostek czekolady i jest ok a zjem kawalek chleba zywklego i zaraz szybuje.

Szkrabek milego wypoczynku kochana ! :-) qrcze ja to zawsze musze wsszystko nadzorowac wiec mnie przy remoncie by sie tak szybko nie pozbyli :-D Mielismy klasc nowe podlogi ale zostawiamy to na przyszly rok ..za duzo roboty:sorry:

Gosia ja tez uwielbiam piec :-) i zbieram w kolo wszystkie pzrepisy jakich jeszcze nie wyprobowalam. Jak masz cos ciekawego z kremem to chetnie ukradne pzrepis :-)...... zdrowka dla corci , uwazajcie na siebie! Ja juz od paru miesiecy slysze o jelitowce nas tez dopadlo jakis czas temu :-(.
 
@porannakawa hahaha sen mialas mistrzowski. Ale ja dzisiaj nie lepsza. Snily mi sie erotyczne sceny z moim G i wizyta u nowej pani ginekolog tu w DE, haha. Najlepsze jest to, ze to bylo tak, że przed samym wejsciem do gabinetu sie mizialismy i pozniej ginekolog do mnie, ze ona wszystko wie co robilam przed chwila itd, hihi. Skad taki sen, to ja pojecia nie mam.
A fura no 1wsza klasa! Zajarana prowadzilam sobie przed blokiem pusty wozek, a G tylko sie ze mnie smial :)
 
ahahahah Domi :-D mi sie tez erotyki snia , ale coraz czesciej mam takie absurdalne sny ze sie w glowe pozniej pukam :-D One sa tak realne ze ciezko mi od jawy odroznic :-D Bardzo sie ciesze ze wozek Ci sie podoba :tak:
 
domi super furke masz:-D
porannakawa ale mialas sen hahahah może cos tam ci chodzi po glowie bo przyzam szczeze ze ten dr #szczyt mimo ze starszy to przystojnny nadal i bardzo mily:-) Jutro poszukam przepisów i cos ci wysle bo dziś to od skoku pisze bo Maja chora ale już lepiej się czuje zjadla wlasnie obiadek i na razie nie wymiotuje:happy: domi to bie tez jutro wysle ten przepis na oponki:happy:
Ja tez mam dziwne sny az szkoda gadac hehehhe czasem sobie mysle czy naprawdę az tak bez sensu mogą być:laugh2: Ja na razie sexu nie mam i nie mogę az się nie wylecze ale mezus mój kochany bardzo wyrozumialy jest:laugh2: normalnie skarb z niego :happy:
Milego wieczorq babolki:happy:


 
dziewczyny - sny macie niezłe :-D

Gosia25 - dobrze że Maja już lepiej się czuje :-) Mój syn też czasem miał taką "chwilówkę" po przedszkolu i tam samo szybko jak przyszła tak odeszła.
I ja, i ja, i ja poproszę o przepis na oponki :tak: pięknie proszę. Choć oponki mam swoje i to aż za dużo ;-) ale skuszę się z chęcią i na Twoje :-D
 
Porannakawa ale zazdroszczę Ci tej tacy z jedzeniem i to w szpitalu(u nas to nie do pomyślenia) Siostra w Holandii mi się zdjęciami chwaliła sałatek owocowych w kształcie delfinów koktajlów owocowych ,po porodzie przez kilka dni codziennie do niej pani na 8 godzin do pomocy przy dziecku przychodziła i takie przysmaki jej robiła.
Kulkaprzytulka jak tam wyniki glukozy?
Kreatorka to szafa pełna.SUPER :-)

Betix31 ja kupiłam do prania płyn bobini z próbką proszku nawet i w tym piorę wszystko co kupuje i dostaje,ale pamiętając poprzednie ciąże to tylko te pierwsze prania tak, później to wrzucam wszytko z naszymi rzeczami jasnymi i normalny proszek,dziewczyny nie miały uczuleń.Mocno się dmucha i chucha na pierwsze dziecko :) a później to żeby wygodniej i szybciej hi hi
Gosia25 super że Cię od razu przyjęli i dostałaś leki, no i wygląda na to że ze spokojem możesz przyjść na następne badanie.Jeśli chodzi i jelitówkę to obawiam się (choć nie życzę)że Cię nie ominie,w weekend przechodziła siostra męża z dzieciakami a jej mąż z trasy(tirem jeździ ) musiał wracać.Zdrówka życzę.
Zozzolka trzymam kciuki żeby leki pomogły i obyło się bez szpitala, co w domu to w domu...
Olciastrzelec glukozę rozrabiają w laboratorium i można swoją cytrynę przynieść(ja nie miałam ale laborantka pytała czy nie mam przypadkiem) ponoć lepiej się pije...
Domipolka gratuluje zakupu wózka,ja się dopiero rozglądam i sama nie wiem na co patrzeć,jakoś przy Amelce łatwiej mi było.
Śliwka91 będzie dobrze z cukrem ,dotrzesz dietę i będzie OK.
Szkrabek trzymam kciuki za wizytę i oby wszystko było dobrze, no i przyjemności z przyjaciółką. Trochę rozrywki się należy.
Wczoraj miałam ciężki dzień ale dziś już tyle zrobiłam,że sama jestem z siebie dumna,poprałam ciuszki,te wyprane wcześniej poprasowałam i posegregowałam rozmiarami,umówiłam się do stomatologa ,córkę do szczepienia na jutro i do chirurga na przyszły tydzień,no i praca z rana ,obiadek,odkurzanie,teraz uśpiłam małą i zamierzam paznokcie sobie zrobić. Szkoda że nie można mieć tyle siły co dzień :)
 
@porannakawa no ja pozniej opowiedzialam ten sen mojemu i nakrecilam sie sama tak bardzo, ze zaczelam mu sie zwierzać co to bym mu nie zrobila i w jaki sposob, gdyby nie to ze ogranicza nas brzuszek i że musimy raczej spokojnie sie kochac :) to byl tak mile zaskoczony, że az poczerwienial i sie smial ;)

@Gosia25 dziekuje, wozek juz polecam, chociaz jeszcze bejbika w nim nie ma, hihi. Dobrze, ze maz wyrozumialy, bo niektorzy to są napalency i nie lubia odkladac seksu na potem :)

@Kika7878 dziekuje :) ale dlugo szukalam tego najpiekniejszego, juz naprawde mialam dosc. Ale wczoraj po prostu wpadlam na niego przypadkiem na ebayu i go pokochalam :) no i teraz juz stoi w pokoju, w ktorym spimy :) To faktycznie masz duzo sily, ja dzis bylam w trasie po wozek i poodkurzalam cale mieszkanie i mialam dosc. Senna i zmeczona caly dzien!

W ogole dziewczyny sluchajcie tego...waga mi idzie w gore coraz szybciej :O mam juz 5kg na plusie do wagi sprzed ciazy. Jestem u tesciowej 3tyg i przytylam 2,5kg. Masakra haha. Powoli naprawde zaczynam czuc sie jak slon :( ale najwazniejsze, zeby maly byl zdrowy!!!
 
Dzięki Dziewczyny za miłe słowa:)
Wojtka zawiezlismy dziś do moich rodziców. Chociaż jutro odpoczne. Dał mi dziś popalić! Już dawno się tak źle nie zachowywał. .. Na badania idę jutro. U mnie nie pozwalają do glukozy dodawać cytryny, ani popijać wodą:( Lubie słodycze, ale to jest paskudne! W sobotę mam wizytę u mojej gin, mam nadzieje, że infekcja żadna się nie przypaletala i wreszcie się umowie na pessar.
Ach, te ubranka, wózki itp. :) ale to radości daje człowiekowi :))
 
reklama
Do góry