reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Ale straszycie z tymi szyjkami, ja tez korbki juz dostaje, syndrom białego papierka mam od samego początku, lepiej żebym nic nie zobaczyła na nim :/. Strasznie ciagnie mnie w pachwinach, brzuch tez mi twardnieje, niecierpie tego. Mlody ma czesto czkawke szczegolnie po słodkim, to takie uczucie dla mnie też nie tego bo mnie mdlic zaczyna od falowania brzucha :D.
Zastanawiam sie czy nie przyspieszyc wizytę, ze względu na moje obawy.


Znowu mam bezsenna noc m chrapie, ze az go w drugim pokoju słyszę, masakra... pewno dostanie eksmisje bo ja tak nie dam rady.

Szkrabek dobrze ze wszystko ok.
 
reklama
U mnie prawie trzecia, Marysia obudziła mnie płaczem przez sen i nie moge zasnąć.
Dzag82 szczerze mówiąc odpoczynku nie planuje. Pewnie 2 -3 tyg przed porodem przejdę na medyczne pół etatu. a) lubię to co robię, b) moich ludzi zostawiałbym w złej sytuacji- zwłaszcza, ze 2 osoby z zespołu z rozbych przyczyn odpadły i musimy zrekrutować nowych.

Szkrabek- cieszę sie, ze nic sie nie stało.

Domipolka- u mnie M. Był bardzo opanowany - ale my to stare konie i finansowo mamy bardzo ustabilizowana sytuacje finansowa, co na pewno ułatwia. No i oboje generalnie raczej lubimy zmiany i one nas motywują - taka wspólna cecha charakterologiczna.
Co do lotów, ja bardziej boje sie jeździć samochodem. Zwłaszcza na długich trasach ( sama w ogóle jie prowadzę) nie ufam innym użytkownikom dróg.
 
A co Ciebie wybudzilo ? Za dwie godziny muszę wstawać i zupełnie zasnąć nie moge. Mała tez mnie kopie. Nawet juz jeść byłam, bo zglodnialam:)
 
Czesl Laski!

Widze ze noc bezsenna ja tak mialam przedwczoraj :sorry: ...Szkrabek ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok :-) Infekcje nie zawsze sie czuje , dobrze ze lekarz zareagowal :tak:
ok laski spadam do lab. tutaj mimo ze opieka medyczna jest o niebo lepsza tez dziadki okupuja przychoddnie od rana... ciekawe co mi w lab. wychoduja :-( milego dzionka pozniej sie odezwe!
 
Hej, dziewczyny :)

nie odzywam się, bo humoru nie mam.. kilka dni bez męża i dzieci minęło jak sen, już marzę o takim lenistwie znowu. A szczerze mówiąc od kilku dni źle się czuję, tzn nic takiego, ogólnie działam, łażę, brzuch nie boli i w ogóle, ale duszno mi ciagle, strasznie szybko się męczę, serce mi zaczyna walić co jakiś czas, może nie tak, żebym miała zaraz zemdleć (nie zdażyło mi się nigdy), ale po prostu… jakbym nie miała siły. Bardzo dziwne to jest dla mnie i niedobrze się z tym czuję. Tak niepewnie. Powinnam na pewno więcej leżeć, odpoczywać, ale nie bardzo chyba umiem ;) a nawet jak mam luzniejsze dni jak dzis, ze nic nie musze robic, nawet sprzatac, wiec leze pol dnia na kanapie przed tv i czytam, to nic to nie daje, bo duszno mi ciagle, nos zapchany, nawet na lezaco mi to serce nieraz wali. Nie wiem, o co chodzi. Potem jade tylko po dzieci, itp, itd, wracam i mam wrazenie jakbym przebiegla maraton. Na nic nie mam sily, czuje zrezygnowanie i wyczerpanie skrajne.

A z niedobrych objawow to ostatnio w trakcie rozmowy luznej, nic nie jadlam nawet, nagle zaczela mi leciec strasznie krew z dziasla, przy zebie. i z przerwami leciala do samego wieczora, taki krwotok doslownie, wymienialam waciki za wacikami. okropnosc… nie powtorzylo sie, ale stresa mam.. w ciazy niby tak moze byc, ale nigdy mi sie dotad nie zdazylo :( Pojde na przeglad do dentysty, ale watpie by nawet paradontoze dalo sie leczyc juz teraz, musze czekac. Ech. Ale pewnie to z oslabienia wlasnie wynika.

Co dziwne w tym wszystkim, spodziewalabym sie slabych wynikow, ale odebralam niedawno i mam doslownie jak nastolatka, wszystko w srednich widelkach norm. Czyli idealnie, zyc nie umierac. Ciut nizej, ale w normie zelazo i hematokryt, ale zakupilam juz witaminki i jem buraczki ;) Glukoza tez - na czczo 78, po obc. 75gr 2h - 99 ;) jak dziecko. Tarczyca też idealnie. A jednak zle sie czuje :(

Ogladamy tez domy znowu. Z tamtego nic nie wyszlo poki co i chyba juz nie wyjdzie, stracilam nadzieje. Naprawde.. jest mi zle, nie mam gdzie ukladac tych malenkich rzeczy, ba, nawet swoich nie mam gdzie. I z tego ogladania - codziennie po kilka domow - nic tez nie wynika, zaden nas nie zachwycil.
Jest mi zle i chyba jakiegos dola zaliczam hormonalnego. Ech.

Cale szczescie, ze dzieciaczki dokazuja i nie mam takich sensacji jak Melisska, porannakawa i szkrabek - trzymam kciuki dziewczyny, by szpitalne historie omijaly nas wszystkie jak najbardziej szerokim lukiem. Buziaki.

P.
 
Szkrabek dobrze ze wszystko wporzadku i już jesteś w domku:-)
Ja zaraz do poloznej się wybieram ciekawo co mi powie.... U mnie wporzadku wczoraj mnie jakiś skurcz zlapal jak szlam spac tak mnie pipunia bolała ze mowie wam kroka nie mogłam zrobić ale polozylam się i przeszlo. Obciazenie glukoza ma za 1,5tyg ale nie wiem jak to wygląda w tym szpitalu co ja jestem.Dobra mykam bo mam kawalek to przejścia miłego dzionka kobitki pozdrawiam:laugh2::laugh2:



 
@Dreddka , @zozzolka ja tez dzis slabo spalam. Zaluje, że nie wpadlam na to, zeby tu zajrzec. A mnie w nocy co jakis czas wybudzal okropny ból bioder. Jenyyyy, jak to boli!!! Nie umiem juz z bolu i łezki same z oczu ciekną.
@porannakawa kiedy bedziesz miala wyniki tych badan? Daj znac :)
@..aenye to chyba normalne, że niektore z nas juz sie zle czują. Ja tez miewam takie dni, gdzie mam ochote tylko spac albo leżec. Z tym, że mi nad glowa tesciowa gęga, że mam chodzic na spacery, bo pozniej nie urodze naturalnie, albo bede sie meczyla jak ona z moim G przez 24h... To krwawienie z dziasla brzmi przerazajaco. Mi krew z nich leci tylko gdy myje zęby, na szczescie. A co do Twoich wynikow to super, że są dobre i że nie masz cukrzycy ;) Dom z czasem na pewno jakis wam sie spodoba, wiem co czujesz. Ta chęć ukladania ciuszkow malenstwa do szafy i urzadzania pokoiku mnie zjada od srodka...
@Gosia25 napisz pozniej co sie dowiedzialas od poloznej ;)

Dziewczyny zjadlam na sniadanie cini-minis z mlekiem... A przeciez tam jest cynamon! Jecie w ciazy cynamon, ponoc nie mozna... A ja sie zapomnialam... Chyba talerz platkow nie zaszkodzi, co???
 
reklama
Aenye, super, że wyniki ok :) ja też często mam słabsze dni. . Doła mam, że nie mogę się w pełni zająć moim 2-latkiem :( i taka zależna jestem od innych. Boje się o szyjkę, czy się aby za bardzo nie skrócił a... Dziś odebrałam wyniki posiewu moczu i juz jest ok. Wizytę mam za tydzień i może wreszcie doczekam się pessara. ..
 
Do góry