reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Asiu, dziewczyny mają rację. Bary dla siebie mierz ciśnienie, a na najbliższej wizycie powiedz lekarzowi i pokaż wyniki pomiarów. :-)

No ja na razie zostaje w szpitalu... Dzisiaj miałam badania, jutro USG. Odstawili mi Luteine i kwas foliowy, wzamian dodali mi zastrzyk z witamina b, magnez i 1,5 kroplowek. Teraz to już od samego rana, do wieczora chodzę z moim "nowym kumplem - stojakiem" :-D
 
reklama
Asia - witamy! :-) ciemno przed oczami, słabo, zadyszka - norma, ale utrata przytomności jak mówią dziewczyny już niee :no: Lepiej to kontrolować.

Katty - ciekawe ile Cię będą trzymać. A jak wytrzymujesz bez jedzenia - wiem że Cię "karmią" dożylnie, ale żołądek się nie domaga? Tyle dni - matko :szok: ciężko to sobie wyobrazić.

Ja dziś się skusiłam na czekoladę (od dłuższego czasu już nie jadłam) i poczułam się po niej źle... mam tylko nadzieję, że to nie początek cukrzycy ciążowej - ja już drugi raz nie chcę!!! :no:
 
Nie no, to nie jest tak, że nic nie jem. Słoiczek zupki gerbera mam na 3 posiłki, tylko, że i tak za długo w żołądku nie siedzi ;-)
 
Witam :)

Wg planu jestem styczniówką, ale co jakiś czas Was podczytuje, więc postanowiłam się odezwać, tym bardziej ze wg dzisiejszego USG termin porodu wyszedł na 31 grudnia :) Martwi mnie tylko jedna sprawa - lekarka napisała w opisie ze nie uwidoczniono kości nosowej. Bardzo się martwie i umówiłam się na ponowne badanie u innego lekarza. MAm tez skierowanie na badanie prenatalne i test pappa. Ale termin był dopiero na nast wtorek. Pocieszam się tym, że starsza córa co prawda kość miala uwidocznioną, ale nosek ma tez malutki i długo miała płaski między oczkami, w rodzinie męża takie coś często występuje. Chciałam dlatego też spytać jak u Was wypadły badania genetyczne i ew jak ktos robił prenatlane, bo u nas większość styczniówek ma to jeszcze przed sobą ..

Pozdrawiam :)
 
Aktina, u nas chyba już większość po prnalalnym, albo zaraz będą mieć dziewczyny. Wtorek juz jutro, wiec za długo nie będziesz czekać :-) Nie wiem na jakim sprzęcie miałaś usg, zaczekaj spokojnie na prenatalne. Tam w wszystkiego się dowiesz, zawsze możesz też porozmawiać z genetykiem. Ale jak u Was takie małe noski, to może jeszcze chwile maluszek potrzebuje :-)
 
No właśnie sprzęt jakiś nietegi takie zamazane wszystko . a wtorek to dopiero następny. 30 czerwiec. wg usg dziś jest 12 t 4 d :) Poczytałam trochę i mam szczera nadzieje ze niepotrzebnie się denerwuje :) Dziękuję za odp :)
 
hej Dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale cały czas staram się byś na bieżąco :tak:
Witam wszystkie nowe mamy i trzymam kciuki za pomyślne ciąże i rozwiązania :-)
kilka dni temu miałam usg i na szczęście wszystko z maluszkiem a porządku.
Aktina - u nas kośc była widoczna, w poprzednich ciążach również, ale ja jednak nos mam solidny :tak:
może faktycznie jest to kwestia budowy i genów.
Katty83 trzymam kciuki i życzę, aby wszystkie dolegliwości dały Ci wreszcie spokój :tak:

pozdrawiam i zdrówka Wam wszystkim życzę!!
 
Aaa, no tak, podała, że następny. trochę jakaś rozkojarzona jestem ;-)
Nie ma początku jak pierwszy raz byłam w szpitalu to na usg ciąża cofnela się o półtora tygodnia, dla mnie kolejny niepotrzebny stres, już nie będę wspominać samego pobytu, bo to traumatyczne przeżycie było. Dużo zależy od sprzętu, wiec spokojnie, bo stresem na pewno nie pomożesz ani sobie, ani malenstwu :-)
 
Aktina poczekałabym spokojnie na właściwe USG 30 czerwca. Będzie ono w idealnym terminie bo niby wychodzi Ci teraz 12 tydz z hakiem ale to różnie bywa z cyklem i może było za wcześnie... No i niestety uwierzę, że jak lekarz nie miał czasu szukać i miał kiepski sprzęt to napisał że nieuwidoczniona... tyle mojej teorii a w praktyce dowiesz się za tydzień :D oczywiście trzymamy kciuki :)

A ja dziś z nerwem chodzę bo pogoda szwankuje a do tego wszyscy robią co mogą by mnie wkurzyć. W szczególności kurier leń który zamiast przyjechać i chociaż awizo zostawić stwierdził że dojazdu do posesji nie było i paczkę zdał do filii. A okazało się że w remoncie był 1 z 4 wjazdów na osiedle tylko. O dzieciach stających na głowie i debilach za kierownicą nie wspominam nawet...
tylko tyle bo nie chcę się na klawiaturze wyżywać
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki :) no faktycznie słyszałam że im później tym lepiej .. 30 tego to będzie 13 t 5d wg usg ale ostatnia @ miałam 1 kwietnia wiec to tydzień różnicy.
 
Do góry