reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Cycusiowe :)

e_mama pisze:
Sylwia - piąteczka !!!:):):)
to i ja dziewuszki przybijam z Wami piątala ;)
nie wiem czy jest jakiś sposób, żeby Tośka spala dlużej-na wieczór to daję jej 180ml sztucznego z dwiema lyżeczkami kaszki brzoskwiniowej, ale i tak czy zje to czy pierś budzi się za 3 godziny, co jest????
 
reklama
e_mama pisze:
no i dzwonilam do pediatry, mam przyjsc z mloda we wtorek po nowym roku i zobaczymy wtedy...
ech, jakas alergia jak nic....

kupa kupa kupa kupa !!!!!!
u nas też tak bylo ze 3 razy, na pewno ma na coś alegię, będzie dobrze, u nas to bylo jak zjadalam dużo slodkiego, może i u Was podobnie?
 
Joaska pisze:
tofinku a moze Mala potrzebuje Twojego ciepla i chce sie przytulic do cyca?????
wiesz, myślalam o tym, szczegolnie, że wtedy nie je dużo, ale kiedy to się skończy? ciekawe...
planuję wrócić do pracy od lutego i nie wiem czy dlugo tak pociągnę, teraz mogę chociaż polożyć się w dzien jak Tosia ssie i w ten sposób mam 2xpo 30 min drzemki, a potem.. ::)
 
no.....u nas wlasnie byla kupa ;D ;D ;D ;D i tez ze sluzem, stawiam na to, ze to jest reakcja jelit na nowe rzeczy, ale tez nieomieszkam zapytac lekarza o to!!!
 
Oliwierek też robi kupy ze śluzem, wczoraJ BYŁAM U PEDIATRY i pytałam o to no i ona powiedziała że przy karmieniu piersią może tak być
nic nie wspominała o alergi
jak się dowiecie czegoś na ten temat to napiszcie bo też mnie to martwi
 
U nie tez nie raz kupy ze sluzem bywaja, jak powiedzialam to health visitor przy wazeniu to powiedziala, ze tak moze byc, bo dziecko polyka np jakis tam sluz z noska i on sie w kupie potem znajduje. Ale oczywiscie moze to tez byc alergia. Cialko Alus ma przegladziutkie i bez wysypek i poki co tak ciagniemy. Czasem zdarzy sie zielona kupa, ale to chyba jak ja pojem troche wiecej slodkosci. Ostatnio kilka kup zrobil w formie plasteliny i mysle, ze to po jabluszku. Jablko wcina codziennie.
Co do krzywienia, to raz podalam mu inne jablko, takie kwasne, ze az dla mnie bylo kwasne, a Alka tak otrzepalo i wydal taki smieszny dzwiek z siebie, ze nie moglam uwierzyc, iz tak reakcja mogla miec miejsce. Do tego zaslonil sobie buzke raczkami, ale jablko zjadl 8)
Zupki i soczek z marchwi zaczne podawac w przyszlym tygodniu z polskich jarzyn ogrodkowych :)
 
uuuuuuuuuu Joasiu- może to na marchewkę :( nianiowy Max chyba też tak miał po marchwi :(

A co dotego śluzu w kupie to nie sądzę, żeby to było normalne przy karmieniu piersią, a pediatrzy to gadają co im ślina na język przyniesie :( Zawsze najlepsze dla nich rozwiązanie to żeby matka przeszła na dietę bezmleczną. Tylko co wtedy jeść jak mleko jest prawie we wszystkim... I to, że matce polecą zęby i może mieć potem osteoporozę to zupełnie nic...
Ja już byłam 1,5 m-sca na takiej diecie i źle to wspominam... nie przepadam za wędliną a za jogurt dam się pociąć :) A na moje pytanie czy mam brać jakieś suplementy wapnia, pediatra powiedziała, że nie ma takiej potrzeby.... jasne!!!
W sumie to wydaje mi się, że jeśli dziecko miałoby mieć alergię to miałoby też wysypkę na ciałku, a nie sam śluz w kupie.... Ale może się nie znam.
Julka nie ma krostek, a ten śluz to już nie pierwszy raz był.
Dziś wpadłam na pomysł, że może to po chlebie żytnim, bo wczoraj zjadłam na kolację. A kiedyś jak jadłam pieczywo razowe to Julka aż miała takie pieniste kupy. Szkoda, że nie można zrobić testów maluchowi i wtedy wszystko by było wiadomo.
Powiem Wam, że jak tak myślę o tych wszystkich alergiach i innych syfach to szczerze mam ochotę odstawić młodą od cyca i dawać sztuczne mleko, ale przynajmniej wiedziałabym, że jej nie uczulam i ja sama wreszcie bym odetchnęła.
 
reklama
a ja się dowiedzialam,że śluz w kupce jest też,gdy maluch nałyka się za dużo powietrza :p
i bądź tu mądry...................u nas na szczęście bywało to rzadko
a dziś po raz pierwszy dałam Otylce deserek jabłko z bananem,zjadła calkiem sporo,z pół kubeczka....................
troszkę się krzywiła,ale jadła.............mam to utrwalone na cyfrówce,lecz nie mam do niej sterowników i nie zgram tego na kompa bez plytki z aparatu(będę miala później,ale to już będzie po fakcie ::))

a co do marchewki,to u nas też jakby bylo trochę wysypki,ale spróbowałam jeszcze raz i było ok.,ale to był tylko soczek! ;D
 
Do góry