reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Cycusiowe :)

a ja dziś dałam Julce troszkę marchewki ze słoiczka :) Ale pluła :):):) jedną łyżeczkę z 10 razy wkładałam jej do buziaka :) tym sposobem wysmarowaliśmy całą buzię, ciekawe czy coś trafiło do żołądeczka ?? :) Miałam wizję jak robi pppppppppppp i ta marchew ląduje mi na okularach hahhahhahha

To było jej pierwsze dorosłe jedzonko :) ciekawe jak będzie jutro, czy chętniej będzie jadła.
A może jeszcze nie potrzebuje niczego poza piersią skoro tak pluła?
Tylko dlaczego domaga się jedzonka co 3 godziny???
A może to kryzys 5-6 miesiąca?:):):)
matko- kiedy to się skończy ?
 
reklama
witam :)
heh kryzysy kryzysy ;) chyba szybko nie miną jak nie jeden to kolejny i tak w kółko.
sylwia dzięki za info :)
maniulka z tymi tymulami to jakoś tak jest :( ja naszemu też boję się wprowadzać cokolwiek z powodu jego alergi :(
po nocy z kleikiem porażka, gorzej nie było ale nic lepiej :( pobudka prawie co godzinke :( ale działam i funkcjonuję ok :)
 
u mnie jedzenie nadal co trzy godziny, w nocy tez... az sie boje jak mam wrocic do pracy skoro spie po 4 godziny i to glownie nad ranem a tu o 6 trzeba bedzie wstawac... buuu
 
I ja się melduję na nowym watku :)
U nas to z jedzeniem tak pół na pół, w nocy tylko pierś, a w dzień różnie. Od kiedy Inga skonczyła 3 miesiące była głodna co chwile, ja miałam kryzysy mlezne i zaczęłam ja dokarmiać modyfikowanym mlekiem.
No i jeśli chodzi o słoiczki, to przetestowałyśmy już mnóstwo, mamy za soba też zupki i jabłuszka gotowane przeze mnie.
Nadrobię cały wątek, jak mi Kingusia pozwoli, teraz to tylko z jedzeniowych ciekawostek:
- dynia z ziemiakami hippa to jedno z ulubionych dan Kingi (jak coś jej pasuje, to wcina szybko, w skupieniu i mruczy sobie przy tym ;) ) - ale ta dynia jak dla mnie to paskudnie pachnie i bałam się za pierwszym razem jej dawać
- rewelacyjne są też gruszki williamsa z hippa
- a krem szpinakowy z ziemniakami hippa i brokuły gerbera odpadają zupełnie, biedne dziecko aż wstrząsalo przy jedzeniu i wypluwała zawartość łyżeczki ;)
 
no..........u nas po wczorajszej marcheweczce z jabluszkiem super, noc zwyczajnie, bez zadnych pobudek.........chyba sie przyjelo :)

a dzisiaj tez mu dalam tak kolo polodnia ta sama marchewke i jablko ale toszke wiecej......teraz robie 2 dni przerwy i zobaczymy jak Kubie bedzie smakowal soczek!!!!
 
a ja nie dawno przewijałam Julkę i miała w pampersie bardzo dużo śluzu :( Cholercia ma jelitka podrażnione, tylko po czym?
Ja nie jem czekolady już ze 3 tygodnie więc to raczej nie po czekoladzie, a teraz z mozliwych alergenow to przychodzi mi do glowy tylko nabial ktory jem. Ale czy nie miala by wtedy na cialku jakiejs wysypki gdyby to byla alergia na nabial?

Nie wiem co robic.
Lekarz dla dzieci zdrowych przyjmuje tutaj tylko we wtorki i czwartki. Martwi mnie ten sluz... chyba jednak odstawie znowu nabial. A moze Julka jest taka niespokojna bo ja boli w jelitach???

Wez tu zgadnij......
 
Edytko nie wiem co Ci poradzic???

a czy Twoj pediatra nie ma jakiegos telefonu albo cos????
a moze Ona tak reaguje na te nowosci???sama nie wiem!!
 
no i dzwonilam do pediatry, mam przyjsc z mloda we wtorek po nowym roku i zobaczymy wtedy...
ech, jakas alergia jak nic....

kupa kupa kupa kupa !!!!!!
 
reklama
Do góry