reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

luk&bella termin wg OM 8.08 a wg usg 6.08:-) Zazdroszcze ze juz wiesz co w brzuszku siedzi:-)

dzieki dziewczyny za przyjecie:-)
 
reklama
Carine witamy!
Karolq tak ja mam na 2 miesiące, powodzenia dziś na badaniach, jeżeli się wybrałaś ;) mi tam glukoza smakowała ale zrobiłam sobie z chłodną wodą i cytryną i była jak lemoniada :)
Luk&Bella gratuluję synka
Aśku ja też mam często nieprzespane noce i w pierwszej ciąży też tak miałam, im bliżej terminu tym było ich więcej, taka mała wprawka przed nockami z maluszkiem ;)
Miłego dnia
 
KORDEK w pierwszej łaziłam co chwilę do kibelka, więc nocne wstawanie miałam opanowane do perfekcji ;-)

dzisiejsza nocka również fatalna :-( dobrze, że weekend tuż tuż ;-)

})i({ korzystam z telefonu, przepraszam za literówki })i({
 
KAROLQU & ANIU czy płeć już poznana ?? :-D

piękna wiosna w ZG :tak: aż mnie strzela, że jeszcze 3 miesiące do spacerów ;-) już by sie chciało pochodzić z wózeczkiem ;-)
 
Asku i u mnie tez księżniczka!)) co gorsze juz wiem od 5-6 tygodni na 100% i lekarz jest pewny! ale itak boje sie różowego, a nuz wyjdzie jak u niektórych....)))
 
Ostatnia edycja:
U mnie wciąż płeć to tajemnica, pokazać się nie chce ;p
Beti co u Ciebie?? Jesteś w dwupaku??
Miłego dnia dziewczynki :*
 
reklama
Do góry