reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Kordek ja w ciazy cierpie na bezsennosc jak juz ktos mnie przebudzi to koniec 2 godz z glowy.
Wizyte mam 18 wiec mysle ze w poniedzialek pojde na ta glukoze. Musze psychicznie sie nastawic:-)
 
reklama
Karolq ja biorę Femibion Natal classic (60 tabl. w opakowaniu-jedna dziennie), jestem z nich zadowolona, cena też przystępna
 
witam można się przyłączyć? ja co prawda w samej Zielonej nie mieszkam ale w okolicach. Termin na sierpień. pozdrawiam:)
 
witamy :)

w ubieglym tygodniu dowiedzialam sie (a raczej zobaczylam;)) ze w brzuszku rosnie SYNEK :D
mam juz taka faze ze tylko mysle o imieniu, poscieli do lozeczka itp.. do porodu zwariuje ;-)

carine - witaj, no nareszcie jakas sierpniowa mama :D hehe, super :) na kiedy masz termin?
ja wg om 14.08 a wg moich wyliczen i usg 9.08 - rowno w urodziny tesciowej :sorry2:
 
LUK&BELLA gratki siuraka :-D

CARINE witaj, witaj :tak:

KAROLQ jak glukoza? :-)
czasami zdarzają się nieprzespane noce, ale forum nie odpalam z nadzieją, że zaraz zasnę ;-)
 
reklama
Do góry