reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Ja licze ze moje tez beda ok. Niechce 2 raz tego pic! Kolo 10 lutego ide I az sie boje. To dla mnie jest nie do przelkniecia. Ja niewiem jak to moze smakowac:-)
 
reklama
glukoza ok :-D nawet bardziej mi grożą niedocukrzenia ;-) więc uffff, uffff :tak:

KAROLKQ moja metoda - pić za jednym razem, by smak nie dotarł do mózgu ;-) :-D
 
Anna ja też nie biorę ale pamiętam z wątku Mam 2011, że przewijało się nazwisko Marzeny Wieczorek, któraś z dziewczyn korzystała z jej usług i była zadowolona
Karolq a Ty będziesz teraz miała kolejną cesarkę? czy na razie nie wiadomo?
Aśku a czemu Ci grożą niedocukrzenia??
miłego dnia :)
 
hm..szkoda..nie wiem co mam robić! Maź sie uparł ze musimy wziazc bo jest panikierem, i każde moje złe samopoczucie odbiera ze cos jest nie tak((
A wlasnie jak jest z cc? Lekarz zaleca?co moze byc przyczyna?...przepraszam jestem nowa w tym temacie, wiec dla mnie wszystko jest nowe!
 
Ostatnia edycja:
Anna ja mialam cc bo mialam ulozenie miednicowe i to jest przyczyna, jak jest lozysko przodujace cisnienie wysokie, dziecko zbyt duze. Niewiem wsumie czy jakies inne tez.

Co do poloznej dla mnie jest zbedny wydatek bo jak cos sie dzieje zawsze moge dzwonic do mojego lekarza na komorke a wrazie gdybym rodzila naturalnie to przy porodzie bedzie maz wiec mi polozna nie potrzebna jakby cos sie dzialo to maz bedzie wolal polozne i juz;) ja chce wziasc po porodzie pokoj platny bo chcialabym zeby corcia nas odwiedzila a wiem ze normalnie nie wpuszczaja takich malych
 
reklama
Aśku a czemu Ci grożą niedocukrzenia??
bo mam niskie cukry ;-) dolna granica, nawet po 2 godzinach od wypicia zeszłam poniżej wartości na czczo :dry: ;-) przy Mrówku też tak miałam ;-)
dlatego często muszę coś słodkiego zjeść, jak np. łapy mi się trzęsą ;-) spadki poziomu cukru mam od lat, rozpoznaję je ;-)


położnej nie biorę ;-) nie pomogę w tym temacie ;-)


KAROLKA na oddział nie wpuszczają maluchów ze względu na choroby wieku dziecięcego, które są niebezpieczne dla noworodków ;-) więc nawet pokój prywatny może tobie nie pomóc ;-) lepiej dowiedz się wcześniej :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry