reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

nam router padł więc chwilowo jestem zmuszona korzystać z telefonu ;-)

Leżenie w domu (chora jestem), a nawet nie mogę normalnie skorzystać z kompa ... Wredota urządzeń ;-)


})i({ korzystam z telefonu, przepraszam za literówki })i({
 
reklama
ja bardzo chętnie wszystkich zapraszam na spacery. Maź ciagle pracuje wiec jestem prawie sama(((
p.s. Telefon warjujeczy widzicie moze niektóre moje wiadomości kilka razy?
 
ANIU twoje posty widzę normalnie ;-)

zimnica, co? wczoraj kurowałam się, a dzisiaj wymarzłam w laboratorium :wściekła/y: aktualnie rozgrzewam się pod kołdrą ;-) jedyne pocieszenie - glukoza wypita, dwie godzinki w poczekalni zaliczone ;-) a przede mna weekend ;-)
 
karolq8 byłam bardzo zadowolona z wizyt u doktora :) świetne podejście do pacjentki :) w 2012 roku płaciłam 100 za wizyte teraz jak się rejestrowałam na wizyte to Pani z recepcji poinformowała mnie ze cena wizyty 130zl :) drogo niestety no ale co :)
 
KAROLQU nieopłacalne ;-) badanie co godzinę, za dużo bym w aucie spędziła :-) no i panie raczej wskazują na siedzenie, by nie fałszować wyniku :dry: za jednym zamachem wypić, by smak nie dotarł do mózgu, książka i jakoś można przetrwać ;-)

Widzę, że dużo do Sandeckiego chodzi ;-) na glukozie były dwie jego ciężarówki ;-)
U Krzemińskiej też płace 130 zł za wizytę ;-) taki standard :tak:

____________________________________________________________

})i({ korzystam z telefonu, przepraszam za literówki })i({
 
Ostatnia edycja:
karolq8 byłam bardzo zadowolona z wizyt u doktora :) świetne podejście do pacjentki :) w 2012 roku płaciłam 100 za wizyte teraz jak się rejestrowałam na wizyte to Pani z recepcji poinformowała mnie ze cena wizyty 130zl :) drogo niestety no ale co :)

Tak teraz 130 ale uwazam ze warto!

Asku a czemu co godz? Ja po 2 mialam wrocic
 
KAROLKQ takie dostałam skierowanie :-) pomiar na czczo, wypicie 75g glukozy, pomiar po godzinie, pomiar po dwóch godzinach ;-) wszystkie cztery tak miałyśmy :tak:

____________________________________________________________

})i({ korzystam z telefonu, przepraszam za literówki })i({
 
reklama
tez chodze do Sandeckiego :D hehehe,
jak w styczniu Pani zadzwonila z wesola info ze 130 kosztuje wizyta to tez wydawalo mi sie ze duzo ale pozniej uswiadomilam sobie ze podniesienie ceny w ciagu niemal 5 lat o 40zl to nie az tak duzo ;) (z synem jak chodzilam w 2009 byly po 90, z cora w 2011 po 100, no i teraz 130) poza tym jak rozmawialam z kolezanka to wielu lekarzy za usg i inne pierdy kasuje osobno, wiec tu naprawde tragedii nie ma, a 15zl za cytologie to az smiesznie :) a patrzac na niego jak na zaj* lekarza to wydaje sie nawet nie duzo :)
co do glukozy to ja zawsze mialam chyba tak jak Ty Asku.
Karolq8 a kiedy idziesz na ta krew?
Ewuniek - jak tam dzidzia i jak reakcja pierworodnego ;) ?
 
Do góry