reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
bee90 witam!:) Ja też zawsze chciałam być młodą mamą no ale z powodów finansowych przekładaliśmy decyzję o dziecku co roku o rok :D Ale niedawno powiedzieliśmy sobie,że dość już tego przekładania bo w przyszłym roku mi stuknie 26 lata mężowi 27 więc jak dla mnie pora najwyższa.
Podobnie jak Wy planujemy zacząć starania w okolicach 1 lipca:)
Buziaki:)
 
konwalianka a zahaczyliscie może o region Istria w chorwacji?bo my z mężem się wybieramy 24 sierpnia i jestem ciekawa jak tam jest.
A ,że Mały Wam nie marudził podczas jazdy to jestem pełna podziwu dla niego.Nawet ja stara baba marudzę przy tak długiej podróży :p
 
MeKlaudia witam równolatko :-)

project-baby nie ma co przekładać, bo zawsze znajdzie się nie odpowiedni moment. :-)

Na szczęście finansami się martwić nie muszę. M. pracuje w firmie ojca, praca niebezpieczna, ale bardzo dobre zarobki, a zwolnienie też mu nie grozi, więc chociaż dzięki temu czujemy się pewnie.

Jednym z powodów przełożenia staranek, było to, że ja wyjechałam za granicę na staż, a M. został w PL. Po za tym, jak tylko wrócę (co już na szczęście za miesiąc) musimy znaleźć nowe lokum ;/. Poszukam też jakieś pracy, bo jednak, gdy będę zatrudniona i zajdę w ciążę, to będą należeć mi się jakieś profity.
 
Cześć dziewuszki,
witam nowe przyszłe staraczki ;-):-)... bee, po suwaczkach widać, że zaczynamy dokładnie tego samego dnia, za 11 m-cy :-D to się będziemy wspierać...

Bee, fajnie, że M pracuje u ojca... tak jak piszesz... praca pewna... no, czyli nic innego, jak poczekać ten niecały rok i brać się do roboty...:-D 

Project_baby, chyba się nie witałyśmy... hejka...:-)
Silm, Mary, Klaudia, konwalianka... niedługo wątek nasz się rozwinie... już nadchodzą nowe staraczki... fajnie...:-) 
a u mnie nic takiego... buszowałam z M 17dc i teraz mnie tak (.)(.) bolą, a nigdy przed @ tak nie mam :baffled::dry:, nie wiem, o co kaman...:sorry2: mierzę sobie temp., jest 36.8 - 36.9, 9.08 mam dostać @, zobaczymy...:-)  jakby co, to w wątku znikam???:-D chyba nic z tego, ale kto wie...
 
tola30 witam :) zaczynami tego samego dnia, ale kto wie, co się będzie działo z M. jak wrócę po 3 miesiącach nieobecności ;p. Może się będę musiała przenieś na wątek mamy 2013 ^^ :-p


Mam nadzieję, że nie długo dołączy do nas więcej starających się kobitek :)

W każdym bądź razie cieszę się, że jest wątek dla kobitek, które myślą trochę bardziej do przodu, bo z jakiegoś powodu puki co nie mogą się starać. Czytałam forum nie mal codziennie, a nie miałam gdzie się udzielać. :-(


Mam takie pytanko jeszcze. Czy któraś z was korzystała kiedyś z takiego wynalazku?
http://allegro.pl/test-owulacyjny-donna-nowy-model-wysylka-gratis-i2512241921.html
Czy lepiej kupić paskowy??

Bo z jednej strony mogę zajść w ciążę w pierwszym cyklu i później już mi się nie przyda, więc tylko pieniądze pójdą w błoto. A z drugiej strony może wcale nie być tak łatwo i będę się musiała w całe pudło takich testów uzbroić
 
Ostatnia edycja:
Bee, ktoś tu na forum pisał o tym i chyba nawet z zadowoleniem :tak: musiałabyś się na innych wątkach zapytać...
a ciekawe, jak dziś się wieczorem będę czuć... wczoraj nie mogłam nawet się położyć na boku lub brzuchu, bo mnie jakoś te cycki ciągnęły i jakby takie większe się zrobiły...:tak::-D
 
Muszę się zacząć wpatrywać w swój cykl, bo tak naprawdę to go nie znam. Tyle lat brałam tabletki, że się nad niczym zastanawiać nie musiałam. Za chwilę przeszperam forum może coś znajdę na temat tego testu.

tola30 Za tydzień masz mieć miesiączkę to się wszystko wyjaśni :).
 
Tola, nigdzie się nie wybierzesz, choć piszesz mocno obiecująco z tymi (.)(.) :)

Witam nowe staraczki na przyszłość :) fajnie, że się rozkręca :)

My w weekend jedziemy do rodziny, cieszę się, jak potłuczona, choć rzeczy muszę ze sobą zabrać nie wiem ile :) a na jesień mi mąż obiecał góry, na jeden dzień, ale moje ukochane górki zobaczę po dwóch latach :)
 
reklama
Tola A kiedy masz dostać @? Ja mam dostać 13 i ciekawa jestem czy przyjdzie bo buszowaliśmy dwa dni przed owu:)
Simiriel My też na weekend do rodzinki i tak samo jak Ty nie mogę sie doczekać:)
Bee Podobno po odstawieniu tabletek anty szybciej można zajść w ciąże..
 
Do góry