reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Mary, bo to dzienne, tak? A jakaś babcia się nie skusi? Kurcze, malutka jest, to prędzej żłobek... A nianie biorę zawrotne sumy

MeKlaudia to świetne wieści :)
 
reklama
Wczoraj oglądaliśmy Porodówke na TLC no i jak zawsze gadał "Wyłacz to" tak wczoraj oglądał razem ze mna:D
A jak pytam czy bedziemy sie starac to ciagle mówi zebym nie naciskała wiec nie naciskam czekam jak przyjdzie 2014 to zobaczymy:D
 
Kinga w ciazy??? :happy:

Silmiriel
- dzienne studia, ale u nas wszystkie babcie robia kariere do siedemdziesiatki, wiec nie ma opcji...



A ja mam juz taki metlik w glowie, ze sama nie wiem, jaka decyzje podejme, czy zaczne te studia, czy nie... Nie chce Mii jeszcze oddawac do przedszkola! :no: Boze, jak sobie pomysle, ze za niecaly miesiac moje 9-miesieczne wowczas dziecko musialoby isc do przedszkola, to az mi slabo... :sad: Maluszki, ktore jeszcze nie chodza i nie sa samodzielne czasem naprawde przez caly dzien siedza w wozku, bidulki... Mam przedszkole pod nosem i czasem na spacerach z Mia widze, jak te maluchy siedza w wozkach i czasem ktos na nie spojrzy, a czasem nie... A te, ktore juz troszke chodza, stoja i trzymaja sie plota i czekaja na mame... No, serducho peka!
 
Kingunia - jeju, ale super!!! Ciesze sie ogromnie!!! :-):-) No, cudowne wiesci!!! :-) Dbaj o Was, nic sie nie przemeczaj i spokojnych 9 miesiecy!!!
 
Jord - kochana, odpisze Ci jutro na PW. :-) Wybacz, ale zalatana bylam, jakos mi wylecialo z glowy, a teraz jak Cie dojrzalam, to juz musze zmykac, by cokolwiek pospac... A co do studiow, to nie wiem jeszcze jaka decyzje podejme, ale to moge zawsze odlozyc... A teraz decydujac sie na studiowanie, za wiele bym stracila. Przynajmnien tak czuje. A co do przedszkola... Wiesz, tu sa wszystkie dzieci razem - starsze i malutkie... Nie ma zlobkow. I na te jeszcze nie chodzace czasem naprawde nikt pol dnia nie zwraca uwagi! Mnie jest szkoda mojej malej i na sama mysl mi serducho peka!


Dobrej nocki wszystkim!
 
Ostatnia edycja:
Mary, spoko ;)

wiesz, ja też mam dziecko i też jestem zabiegana i odpisuje na maile z tygodniowym poślizgiem czasoywm ;)

Mam pomysł, co z Mią zrobić, jak Ty będziesz studiowała :-D

Przyjadę do Ciebie jako Au pair :D
Ja się nią zajmę a Ty spokojnie pójdziesz na zajęcia ;)

Jord -
noooo, fajny pomysl! :-) Hehehe! :-) Ufff, mowie Ci, ten problem spedza mi sen z powiek, ale odlozenie studiow to jest raczej ta decyzja, ktora podejme. Chyba bym sobie nie wybaczyla, gdyby cos sie dzialo nie tak... Poza tym taki byl plan, mialam zostac z mala w domku do sierpnia 2013, tylko ja sie nie spodziewalam, ze sie dostane na te studia! :baffled: No, ale co sie odwlecze, to nie uciecze! :-D


Dzis 41 dc i @ sie nie zapowiada... :szok::szok: My dzis niestety jedziemy na pogrzeb babci mojego M., wiec bede raczej dopiero wieczorkiem.

Milego piatku!
 
reklama
Hej :-),
trochę mnie nie było, urwanie głowy w robocie... :confused: u nas nic nowego... trochę pobyliśmy w górach, dzieciaki zachwycone, ja odpoczęłam :tak: 

Mary, gratuluję dostania się na studia... i co z tym przedszkolem? A w ogóle, to testujesz ponownie? Bo masz dziś chyba dzień "zero" więc tamte testy mogły po prostu nie wyjść pomimo, iż jesteś w ciąży... :tak: 

Kinga w ciąży??? :szok::dry::confused: nie doczytałam...:no::sorry2: a nawet pozwoliłam sobie poszperać na innych wątkach i cos nie mogę znaleźć...:confused2: Klaudia... na pewno dobrze doczytałaś?

Klaudia, fajnie, że się Mąż dał przekonać... widać po suwaczku... super :tak: 

pozdrawiam dziewuszki...:-)
 
Do góry