reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Hejka!

Konwalianka - sto lat dla synka! I zdrowka dla Was!

Kinga
- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

Silmiriel - blizej 2013 watek na pewno ozyje! :-)


U nas jakos leci. Moj M. w delegacji tygodniowej za granica, wraca w piatek, a do tego czasu jestesmy z Mia same.
:baffled: Ehhh, czekam na piatek! :happy2::tak:


Milego wieczorku!
 
reklama
MeKlaudia, dzięki! mnie sie nawet podoba w okularkach ale mojemu mężowi wogóle..ale co poradzić, jak mus to muus..

Jak wakacje? Ja właśnie jestem w trakcie pakowania..matko ile to trzeba zabrać rzeczy jak się jedzie z dzieckiem :szok:

Jedziemy na dwa tygodnie więc życzę przyjemnych wakacji!! buzi
 
Konwalianka a gdzie wyjezdzacie? My w tym roku robimy turnus weekendowy po rodzinie R:) Oby wam pogoda dopisała:*
Kinga i jak tam po badaniu?
 
oj tu jeszcze nie pisałam... no dziewczynki jestem już po! przepchana! ;-):tak: jeden jajowód był chyba trochę zapchany bo ciężko szło z kontrastem i bolało bardzo. Jutro ide na konsultacje z ginekologiem to sie dowiem wszystkiego co i jak. Miło że kciuki 3małyście za mnie.


Klaudia jak po ur Marcela? przegapiłam widzisz... ucałuj!
konwalianka udanych wakacji!!!! :) wrócisz to opowiesz
Mary buziaczek dla maleńkiej:** wszystko si?

Pozdrawiam!
 
Hej!

Kinga - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! Ty wiesz! I dziekuje, z Mia OK. :-)


Nie wlatywalam, przerwa od BB byla nieodzowna... Ale cieplo o Was mysle i pozdrawiam!
 
Kinguś to czekamy na wiadomości jak wrocisz od gina:) Po urodzinkach Marcela ok dostał hulajnoge i był bardzo zadowolony:) No i zjadł cała Kung Fu Pande z masy z tortu:)
 
Hej hej!

Jeeeeju, my chorzy... :eek: Mia sie trzyma i mam nadzieje, ze nic nie zlapie od nas! Poza tym pogoda do d***, nawet na spacer malej wziac nie moge!


Wszystkie Was pozdrawiam serdecznie i zycze milego piatku!

A w ogole jaki smieszny zbieg okolicznosci: obie z Mia mamy dzis imieniny! :-D
 
reklama
Hej hej!

Jeeeeju, my chorzy... :eek: Mia sie trzyma i mam nadzieje, ze nic nie zlapie od nas! Poza tym pogoda do d***, nawet na spacer malej wziac nie moge!


Wszystkie Was pozdrawiam serdecznie i zycze milego piatku!

A w ogole jaki smieszny zbieg okolicznosci: obie z Mia mamy dzis imieniny! :-D

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla was dziewczynki :* :)
 
Do góry