reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2013

Witajcie;)
Sporo mam oczekujących na rozwiąnie..
więc napiszę, ze mam do oddania wkład do kąpieli - foczkę.. Rożową, raz użytą;)
Jakby ktoraś z was była zainteresowana to proszę pisać priv;)

Odbiór osobisty w Świdnicy;)
 
reklama
marciami :) bierz paulineczke w obroty, my sie juz poznałysmy i córeczke ma superaśną :) hihihi

Mnie pobolewa gardeło, Aska smarcze i znow kaszle na sucho.. nic to zobaczymy co bedzie dalej... oby sie nic wiekszego nie rozwineło:)
 
marciami o jak miło;) jakby co to pewnie;) spacerek w każdej chwili;) miło będzie poznać;) niedawno właśnie wrociłam z mała ze spaceru;)
mysiak o proszę kogo tu mamy;))) To Twoja córka się pięknie zaopiekowała Roksą;) Pozdrawiamy;)) I 3majcie się zdrowo;) Nie chorujcie;)
 
Właśnie wróciłam z Sebkiem z ponad godzinnego spacerku :D caly czas spał i jeszcze teraz spi nawet się nie obudzil jak wrocilismy do domku :) chyba bardzo lubi przebywac na swiezym powietrzu jak jego mama :D korzystajac z chwili spokoju pije sobie kawke :D
 
czesc :-)

wreszcie slonce !
pieknie jest, duzo spacerujemy :cool2: czekam az wstanie i idziemy znowu bo szkoda w domu siedziec jak za oknem takie sloneczko daje ;-)

laski kiedy jakies spotkanie szykujecie :-D ?
 
a mój mąż dziś wróci trochę później niż zwykle, bo zawita do castoramy. Więc jak wróci będzie już po herbacie z pogodą i ciepłem spacerowym. No trudno, pozostaje mi się wygrzewać w słońcu w oknie, otworzyłam okno dachowe dość mocno i sobie siedzę przy kompie, a buzię wystawiam na słoneczko :) Mam nadzieję, że taka pogoda się utrzyma albo będzie jeszcze lepsza...żeby Wielkanoc była słoneczna a nie taka jak rok temu ze śniegiem :(

Skorupka no widzisz jakiego masz grzecznego synka :) Super, że lubi być na dworze, bo nie ma nic lepszego ;)

mysiak a Wy zdrowiejcie!

moje dziecię dzisiaj chyba penetruje i wylicza sobie ile mu jeszcze miejsca zostało w brzuchu :D Dziś się wypiął z dwóch stron naraz, żebym ja tylko wiedziała czy dotykam jego pupy, czy pięty, czy może łokcia :D Czasem mam wrażenie, że brzuch mi pęknie i młody wyskoczy :D Mówię mu wtedy, żeby jeszcze w brzuchu posiedział, a jak będzie czas na wyjście to droga ewakuacyjna w drugą stronę :p
 
jak cos ustalicie dajcie znaka, moze sie wyrwe bez mojego cycoholika ;-)
a swoja droga to wam powiem ze moj Olciu kocha jesc :sorry2: w tydzien przybylo mi pol kilo dziecka ;-) maly chomik ! brzuch ma kwadratowy ! ulewa mu sie nosem, buzia a on nadal cycka szuka ;-)
najlepsze jest to ze jak go trzymalam ostatnio na reku to przez koszulke probowal cycka dopasc :szok::-D dzis to sie polozna z niego smiala, jak widzila co on wyczynia ;-)
 
reklama
marciami no nie moge powiedziec bo od paru dni jest naprawde "grzeczny" :) a jak pieknie w nocy spi teraz :d ostatnio budzil sie co godzine :p

Cortina moj Sebciu tez czesto przez koszule jak go trzymam to szuka cyca :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry