reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

reklama
Też liczę na wiosnę, już się nie moge doczekać spacerów z wózkiem w lekkiej kurtce :)

Jestem właśnie po wizycie w laboratorium (chyba ostatnia już wizyta) i odzyskałam wiarę w ludzkość - zostałam przepuszczona w kolejce przez jednego pana i zamiast wejść 4, weszłam 2 :), pierwszy raz mi się zdarzyło.

Potem poszłam do apteki (pod filarami) i chciałam kupić laktator, a pani do mnie że ona nie wie co to jest i że pierwsze słyszy takie słowo :szok:. Zapytała jeszcze czy to się piszcze przez k czy c :crazy:.
 
Proponuje dla meza wygodny stroj, np dresy w ktore bedzie sie mogl przebrac. Nigdy nie wiadomo ile porod potrwa...u mnie bylo to 16 godzin wiec dobrze ze maz mial cos na zmiane:tak:
 
reklama
Marciami ja sie zawsze pocieszalam, ze nie ma juz odwrotu i trzeba to przejsc i koniec kropka. Poza tym nastawialam sie na krotki porod, bo w koncu moja siostra dwojke dzieci urodzila i kazde szybciutko, okazalo sie w moim przypadku inaczej, no ale o tym juz dowiedzialam sie w trakcie porodu hihi.. ale pozytywne nastawienie jadac na porodowke daje duzo :tak:
 
Do góry