reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2013

Witam was serdecznie. :)

Udzielam się w wątku 'dzieci urodzone w grudniu 2012 roku' ale chciałabym zawitać również u was. ;-)

Moja córeczka Zuzanna urodziła się przez CC 3 stycznia 2013 r. 11 dni po terminie. Ważyła 3120 i mierzyła 55 cm. :)

Dobry wieczór. :tak:
 
reklama
Aurelka, witamy cie serdecznie :-)

mysiak, fajnie taki ruch dla zdrowia,ale jednak męczące co? tymbardziej teraz... :tak: chyba jestes z tych co to nie maja przedszkola "pod nosem". Ja tez woze Sebka 3km od domu, ale jednak WOŻĘ. W tej ciazy po 15-20 min intensywnego ruchu wlacza mi sie kolka po prawej stronie i chocbym chciala kulam sie bbbaaardzoooo powoli, co jest naprawde denerwujace :dry:
 
hej mamuśki, te przyszłe i te już rozprute, jak Cortina:cool2: :-)
takie małe info, może was zainteresuje: w carrefourze przecena Pampersów 150 szt. za 81,99 :cool2: oferta ważna od dziś do 4.03:-)
 
Witamy AURELKE:)
Ja wcinam śniadanko serek wiejski i popijam herbatką z pokrzywy:)Mniammmm
CORTINA a ty swoje łóżeczko gdzie kupowałaś?Mnie sie podobaja te z firmy KLUPŚ ale koleżanka twierdzi ze chyba są mało wytrzymałe gdzieś wyczytała takie opinie.My powoli sie rozglądamy,żeby mieć chociaz jakieś ulubione typy a ja w temacie dzieci i zakupów to ciemna jestem//
 
marciami ja sie zapisywalam jakos w 33 tygodniu :) przed porodem trzeba sie umowic na jedno spotkanie :) wypelnic pare paierkow i kwestia poznania sie :) w dniu wyjscia ze szpitala dzwonisz do niej aby sie umowic na pierwsze spotkanie :) Pani Kasia jest naprawde bardzo dobra polozna :) prowadzi ona tez swoja szkole rodzenia w ZG :) TAKZE JEST DOSWIADCZONA :)
 
Ja w 1 ciazy nic sie wczesniej nie umawialam. Po narodzinach Sebusia dzwonilam do poloznej i ona po prostu przyszla. Na 1 spotkaniu od razu ustalalysmy date nastepnego i tak byla u nas chyba z 4 razy :)

Ja dzis troche pobiegalam po miescie po sklepach, ale juz w cieplym domku jestem :) zaliczylam tez z mezem Niger (wieki tam nie bylam!) i wciagnelam tort serowy - mniam :tak:
 
reklama
Dzień dobry :)

po dziesiejszym prasowaniu stwierdzam, że do miniaturowych ubranek powinno się produkować miniaturowe żelazka, co ja się nagimnastykowałam z niektórymi rzeczami...

Spakowłam już torbe na wyjście ze szpitala, żeby mąż nie musiał sie martwić jakie ubrania dla mnie i dla dziecka przynieść. Spakowałam body z krótkim a na to stwierdziłam, że założe pajcyka, mam tez ciepły kombinezon, czapeczka, myslicie, że dobrze? Za 3 tygodnie pogoda nie będzie sie wiele różniła od tej co mamy teraz za oknem, może troche cieplej lub zimniej. Czuje się strasznie zagubiona w kwestii ubierania takiego maluszka, nie wiem co mam założyć żeby nie było za zimno albo za ciepło. Może sprawa sama się rozwiąże jak mała będzie na świecie już, ale teraz to sie zastanawiam 4 razy, co do tej torby jednak włożyć...
 
Do góry