reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Siemka;)
katoryba nie Ty jedna panikara jesteś;) Bo ja zawsze też o wszystko się martwię:) i jak tam Bolo? temp juz nie ma?

Jeju co u nas za noc;/ Roksa jak się obudziła o 2 to zasnęła o 5 .. nie chciała iść już spać.. ale po ciężkich bojach mi zasnęła;/ a Ja... teraz ledwo patrzę na oczy;/ już spać nie mogłam... kawa nic nie pomogła.. chyba położę się spać z Roksą jak zaśnie;)

Miłego dnia;))
 
reklama
Sallis - kochanie - Wszystkiego Naj Naj Naj cudowniejszego z okazji I-wszej Rocznicy Ślubu:):):):)
pamiętam dokładnie.....a rok temu to było....:):):):):)

ściskam cieplutko!
 
hej dziewczyny:) od razu przynam się, że forum czytam od ok 2 lat czyli od pierwszej jego strony:) tylko jakoś nie miałam odwagi sie odezwać:) Jeżeli mialam jakies pytania kierowalam je bardziej jako wiadomosci prywatne:)Jednak bardzo miło zachęciła mnie Katoryba(pozdrawiam), którą poznałam podczas wypożyczania pięknego MT (które, jeżeli dobrze się orientuję- znajduje się aktualnie w posiadaniu vii:))
Mam do was pytanko- a konkretniej 3 :)Jeżeli piszecie o więszej ilości kupek przy ząbkowaniu , to:

1. Ile jest tych kupek na dzień?
2. Jak długo ten stan się utrzymuje?
3. Czy to są tylko trochę luźniejsze kupki-czy jest to typowa 'woda'?

Dodam jeszcze, że mój synek Filip urodził sie w maju 2011 :)
 
Agi zostan z nami:) co do kupek u nas trwaja kilka dni czasem woda jest ale zazwyczaj pierwszego dnia albo jako 2 czy 3 z kolei;) Kupek jest okolo 3-4 na dzien;) i straszne odparzenia przy tym;) U nas za kazdym razem takie przechodzenie zabkow jest;)
 
Juhu,

agi_24 noooooooooo nareszcie :)
U nas kupale nie wiązały się jakoś mega mocno z ząbkowaniem.
1. ilość zwiększała się o 1 góra 3
2. 1-kilka dni
3. czasem były luźniejsze ale nigdy woda

U nas już duuuuuuuuuuużo lepiej. Wczoraj na noc już nie dałam przeciwgorączkowego a już prawie dawałam ale odczekałam trochę i samo spadło do 37, 5 i do rana nic chociaż pilnowałam z budzikiem co kilka godzin sprawdzając. Nockę wcześniej koło niego spałam na kanapce małej i wstałam też z budzikiem żeby reagować szybko. Jeszcze jutro się inhalujemy i mam nadzieję koniec.

Ktoś był na tej giełdzie nowej?

Izuniek - jak smary?

Beti - dzięki za linka - zapisałam go. Podaliśmy najpierw tak jak na opakowaniu ibum - 5ml ale po 3h w ogóle nie spadła temp, było ok. 39 więc podaliśmy czopa paracetamolu przeliczone na wagę i zbiło dosyć szybko i do rana było ok.

paulineczka - odespałaś?

sallis - roczkowe buziole dla Was
 
katoryba no troszkę to trwało ale dałam radę :) i super że Bolciowi już lepiej:)

dziewczyny-dzięki za odpowiedzi. wnioskuję z nich, że u synka to problem nie od zębów. Przez 3 tygodnie miał biegunkę ok 6-7 wodnistych kupek na dzień, dostawał smecte, probiotyki i nifuroksazyd. Nic nie pomogło. Potem dostał Biseptol. Na tydzień pomogło a dziś od nowa ostra biegunka. Czyli jutro chyba znów trzeba iść do lekarza...
 
Agi witaj;-) i pozostan z nami;-)
U nas kupole przy zabkowaniu sa rzadkie czasami do 4 razy dziennie;-)
Katoryba cieszę się, że z Bolem jest już lepiej;-) i aby ostatni dzień jutro był inchalacji;-) tego życzę;-) i niestety nie udało mi się przespac, bo Roksa zasneła po 14 i musiałam brać się za obiad;-)

MamusiaNoesi i Yvonne i jak tam spacerek na środę? Pasuje wam, bo coś cicho się zrobiło? Chyba że inna mama jest chętna?

Kolorowych snów;-)
 
hej ho,

katoryba - ciesze sie ze juz lepiej :*

agii - witaj

sallis - najlepszego na kolejne lata :*

u nas troche sie dzieje. majce chyba tez jakies kolejne zeby ida bo od tyg luzne kupale i nocki tragiczne :/ a dzis w nocy nas mega przestraszyla bo wymiotowala :( a ja zmieniam prace :) zaczynam od listopada i od dzis mam juz wolne :) takze spedze troche czasu z corcia :)))
 
dzięki dziewczyny za pamięć! martini ale Ty masz głowę!!! takie rzeczy pamiętać! :*
z okazji rocznicy domi dostała jakiejs mega gorączki, wystraszyła mnie na maxa, bo przecież moje dziecko nie choruje! a tu z niczego 39 z hakiem!!! daliśmy ibum i zbiło temp. nie muszę mówić jak mi nocka minęła... nieżywa jestem dziś. ale odpukać nie ma już dziś gorączki, może ok 37 st. nie wiem co to było, skąd, dlaczego :/
katoryba nie dziwię się że tak się martwisz i panikujesz, też tak mam. chyba każda mama na punkcie swojego dziecka jest troszkę przewrażliwiona :)
i jeszcze od nas buziaki dla Kalinki :)
marzenka napisz coś więcej na grupie chociaż o tej pracy Twojej nowej :)
 
reklama
hej:)
po roczku u nas ok. Chyba się wszystko udało. Kalinka zajadała tort aż miło, zjadła cały kawałek! a później zagryzła wędliną;)
Miło było:) no i dziękujemy pięknie za wszystkie życzenia:)
Wczoraj byłyśmy w Witnicy u koleżanki, zabrałyśmy się z mężem, który służbowo jechał do Gorzowa.
A dziś wracamy już do normalności:)
sallis najlepszego z okazji rocznicy ślubu:)
agi witaj:)
paulineczka ja jestem chętna! o której i gdzie? byle tylko pogoda:)

miłego dnia:)
 
Do góry