reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witamy się;)
Przed chwilą wróciliśmy z miasta;) ale tłok, że masakra.. ciężko przejść..;) Roksa jakoś wytrzymała w wózku, bo nie lubi w nim jeździć;]
A co do kapci to my nosimy.. chodź ostatnio Roksa zawzięcie je ściąga i nie chce ich nosić... tak samo jak i wszystkie buty, które się jej założy.. dzis właśnie w wózku ściągała i jechała bez butów;d
Madzioszka w boti u mnie były kalosze dostępne od rozm 22-23 wzwyż.. więc jak coś to możesz zajrzeć i zobaczyć... cena bodajże 34,99 .. takie zwykłe , różowe, fioletowe, granatowe bądź czarne;)
marzena udanej imprezy:)
karolq fajna praca;) oby miło się pracowało;)

teraz to pozostaje mi życzyć milego wieczoru;)
 
reklama
Witajcie:)

Karolq - ciekawie się zapowiada Twoja praca. Powodzenia!

Marzena - ze mną po urodzeniu Jaśka coś się takiego porobiło, że ryczę jak bóbr jak np. ślub jedzie sobie. Mam też takie rozterki, że z jednej strony chciałabym gdzieś bez dziecka wyjechać, a z drugiej myślę co za sens jechać, jak będę ciągle o nim myślała.Jak się udało wesele?Może udało Wam się zmajstrować rodzeństwo dla Majci;)

Jaśko też papci nie nosi tylko w skarpetkach antypoślizgowych po domu biega.
Dzisiaj byliśmy w Świebodzinie u prababci Jaśka i w drodze powrotnej w autobusie był straszny tłum - wszyscy na Winobranie jechali. Ledwo dojechaliśmy, bo zaduch był straszny.

Miałam Wam jeszcze coś napisać, ale oczywiście uciekło:)

Miłego weekendu:)
 
Paulineczka dzięki za cynk z pewnością zajrzę:)

Marzena mam nadzieję, że zabawa była przednia:)

Zawalka nie coś się porobiła ino zmiękłaś:D

Katoryba no widzę, że kombination na FB jak mało. Dasz radę:D

Vii Wam to sie nigdy remonty nie znudzą:D:D

A pokoik Miesia Cudo oficjaknie Becik zazdraszcza:D


My jutro z B wybieramy się do Gorzowa trochę boje się z nią jechać na taką odległość ciekawe jak to zniesie. Oby dobrze:)

Młoda dziś bez drzemki latała jak nakręcona, kiedy dzieci rezygnują z drzemek?

Całusy dla pozostałych!!
 
madzioszka u nas tez zis brak dzemki:/ szok normalnie, ja chce zeby byla jak najdluzej:)

aestima Miesio by sie pieknie bawil w swoim pokoiku w takim namiociku http://allegro.pl/show_item.php?item=2617849960&msg=Tw%C3%B3j+email+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
mi sie trasznie podoba ale u nas pasuje niebieski albo bialy najlepiej!

ja dzis z malym bylam na pogotowiu:/ kurcze zostawilam na chwile torebke z vanishem na podlodze i patrze a mlody juz do buzi wsadzil, nie widzialam ile, wyplukalam buzie pod woda i najpiew chcialam zostac w domu ale w koncu nie moglam wytrzymac i pojechalismy. mila pani doktor dawidka obejrzala i kazala obserwowac bo wedlug mnie on tylko tak wzial na raczke i polizal. poki co nic sie nie dzieje, nie ma zaczerwienien kolo buzi ani w srodku:) ale myslalam, ze dostane zawalu jak zobaczylam go z tym vanishem w buzi!
 
Beti współczuje ja bym chyba padła na zawał oby wszystko było dobrze ;)***
A no i jesteś boska przypomniałaś mi, że mam taki namiocik zielony z kwiatkami nowiutki na strychu schowany i muszę Noesi wypakować ;)
 
hej ho laseczki,

1,5 godz temu wrocilismy... zmeczeni potwornie. wczoraj bylismy na nogach 22h :/ w pociagu spac sie nie dalo bo i ludzi sporo i duchota potworna. tesknota przeogromna, ale najbardziej w podrozy, potem na weselu to jako tak mniej, ale wszystkim non stop opowiadalam o majci ;) jak wrocilismy to taka kochana sie uczepila i puscic nie chciala, pol godz temu zasnela tez sie tulac :) slodziak nasz maly. grzeczniutka byla ale dzis ponoc caly dzien juz tesknila, brala tel i dawala babci mowiac "mama" albo przynosila buty czy pokazywala na samochod i tez "mama"

katoryba - dasz se rade z tym fb, jakby co to moge cos pomoc ;) a "szyje" potwierdzam, Bolcio nam mowil co mama robi ;)

zawalka - nie no rodzenstwo to jeszcze nie :) nie jestesmy gotowi, ja bym chciala tak za 2 lata, poza tym nie bylo warunkow bo spalismy w mieszkaniu pana mlodego w otwartym salonie a w pokoju obok jego brat ;)

beti - loooo matko, biedny dawidek, musialo go pewnie szczypac bo mi jak choc troche na reke kapnie to szczypie i zaraz tak jakby troche skore wypala :/

a namiocik suuuuuper :) chyba pomysle o nim w okresie mikolajek ;)
 
Hej, ja po weekendzie u rodziców:)
Beti, ojej masakra, dzieci nieustannie dostarczają nam " atrakcji"... po kontakcie z v. ja mam białe plamki na skórze, więc jeśli u Dawidka ich nie ma to chyba nie zetknął się vanish ze skórą??
Namiot mam, ale nie chcę zagracać mu pokoiku, więc u rodziców trzymamy. Jaskini też chcę się pozbyć, ale M. nie pozwala:-D W sensie duży M.:tak::-D no i zielony- niet- strasznie mi się opatrzył, wszystkie zielone gadżety wywaliłam z Miesiowego pokoju i jest biało- beżowo- czerwono- niebieski:) Takie skandynawskie koloryty:-)
Postaram się troszku Was nadrobić!


E: Troszkę podczytałam;)

Katoryba, to zapraszamy na wózeczkowe zabawy do nas w najbliższym czasie, choć Mieśko od miesiąca niepożyczalski:baffled: Ale szkolimy!:tak:
A włosy- dobrze, że mówisz, podetniemy co do maszynki natomiast- nie wiem czy to prawda, ale koleżanka radziła aby nie za szybko zaczynać z nią przygodę- ponoć po ścięciu maszynką włosy już nigdy nie będą takie mięciusie jak mają Bąble a twarde i sztywne...

Vii- kremowa- brzmi super, lubię jasne tło i kolorowe gadżety, dodatki!

A kapcie- moje guru od stópek dziecięcych twierdzi ,ze boso po miękkim- trawa, piasek, miękki dywan czy wykładzina. Twarde podłoże- panel, kafle itp- musi być coś na nóżce. Staram się stosować, ale często- gęsto boso lata... Zakładanie papci jakoś nas przerasta:sorry:

A, Beti- króciutkie włoski to ma przy Dawidku, ale powiem CI, ze na placu mamy zachwycają się jakie ma gęste i długie! WIęc Dawidek jest naprawdę wybrańcem- taki bujny włos, to nie lada rzadkość jak widać!:tak: Bardzo mi się podobają swoją drogą Dawidkowe włoski!!

Dziewczyny, wiecie coś o szkole muzycznej yamaha ?? Bo zapisałam dzisiaj Mieśka...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :))

Aestima super pomysł z tą szkołą aż się sama zastanawiam, a powiedz mi do jakiej grupy zapisałaś Mieszka do 1,5 czy już od 1,5 roku? A no i jak się orientujesz jakie koszty bo patrzałam na stronie ale się nie doczytałam ?

Marzena super, że wesele się udało ;) Biedna Majcia chyba pierwszy raz ja na tyle zostawiliście z babcią ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry