reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Vii - wydaje mi się, że szary jest bardzo dobrym rozwiązaniem :) a połączenie z innymi kolorami powinno wypaść dobrze. Zresztą masz zmysł do urządzania ;) Wy dziś do parku, a my pod blokiem na placu hehe

Aestima, Beti - białe meble mają urok, gdybym mogła sobie pozwolić na urządzanie mieszkania od podstaw (choć najlepszy by był dom ;) )...

My na wiosnę za totalny remont pokoju Leny się węźmiemy (jak uzbieramy kasę...), narazie podklejamy tapety zadarte przez Czorta ;)
 
reklama
Cześć ;)

Noesia nauczyła się mówić cześć oczywiście po jej brzmi to czee lub cieś i teraz przy każdym wejściu do pokoju to mówi biega za psem i też go meczy cały czas na zmiany cacy i cieś biedny już ucieka ;D

Vii trzymam kciuki oby wszystko było dobrze i poród mógł być naturalny ;)
A co do pokoiku maluchów to szara tapeta jak najbardziej :)

Aestima pokoik Miesia jest przepiękny ;)

Zawalka choć teraz napeano Ci trudno to wydaje mi się jak dziewczyny pisały teraz postarać się nie naciskać niech sam sobie jakoś to przemyśli poukłada Jaśko podrośnie i pewnie zabraknie mu maluszka ;) Na pewno będzie dobrze :)***
 
Witajcie:)

Vii - Izuniek ma rację - masz zmysł artystyczny i na pewno pokoik dla Hani i Groszka (bo nie wiem jakie imię teraz aktualne:) będzie śliczny.Tylko biedna Ty teraz z tym remontem, bo chociaż tapety to i tak sprzątanie będzie. Dzisiaj u nas Jasio testował niebieską kredkę na ścianie w przedpokoju. Dobrze, że wstrzymaliśmy się z jego malowaniem na jakiś czas:)

Aestima - mi też podoba się pokoik Miesia. Ja sama nie mam niestety zmysłu artystycznego i w moim mieszkaniu jest bardzo praktycznie - bez półek i bibelotów zbierających kurz. A mieszkanie malowaliśmy sami z mężem i niestety nie da się tego ukryć, bo od razu widać prowizorkę:). Włosy Jaśkowi obcinaliśmy w dniu jego pierwszych urodzin i tatuś złapał trochę do woreczka. Wczoraj był jego drugi raz u fryzjera.

MamusiaNoesi - gratuluję Noesi "Cześć". Ja za bardzo nie mam się czym chwalić, ale napiszę Wam, że ten mój łobuz wczoraj przed zaśnięciem wyjął smoka z buzi i powiedział bardzo głośno i wyraźnie :"dupa".Dobrze, że było to jego jednorazowe osiągniecie, bo późnije juz to się nie powtórzyło:)

Jak tam wycieczka pociągiem dziewczyny?
 
Hej
zawalka- hahaha nie mogę z tej dupy:D
u nas Wojcio dzisiaj fryzjera zaliczył, trochę się bałam ale już nie mogłam patrzeć na tą szczecinę, nawet dało radę, dostał lizaka i zajął się nim, pani fryzjerka była bardzo czujna i wyprzedzała unikiem z nożyczkami jego gwałtowne ruchy, no i pierwsze 10zł wydał na swój wizerunek:))
 
zawalka dupa powiadasz:) bosko poprostu, zapisz w albumie, ze jedno z pierwszych slow Jasia to dupa hehehhe. ale sie usmialam:)

u nas nowoscia slowna jest auto:) ma swoj ulubiony woz strazacki - resorak. i tylko wstanie jeste A-TO krzyk:) do tego jest taki slodki bo karmi swoim jedzeniem misie z lyzeczki:) a najslodsze bylo ta jak ogladalismy ksiazeczke i ulamal kawalek biszkopta i polozyl na morke pieska i mowi mniam mniam:) ze piesek glodny i je:)
 
dziewczyny.....ja z potrzebą - ma któraś może pożyczyć na jutro - góra do soboty fotelik samochodowy, który będzie pasował na stelaż do Roana???albo będzie miał pożyczyć wózek z fotelikiem....tak sobie myślę, że pociągiem będzie mi najwygodniej w ten sposób z Krzysiem.....dajcie znać jakby co!!!!!!
 
hej ho,

martini - powodzenia u lekarza kochana :* a w ogole to moj M kazal ci przekazac ze pieknie wygladasz po ciazy tylko nie wiedzial czy wypada to powiedziec w obecnosci twojego meza ;)

zawalka - heh dupa :) czadowo :) moja mama twierdzi ze majce wyszlo wczoraj cos a'la ku**** ;) my z repertuaru slownego oprocz czlonkow rodziny mamy bam, ne, da i katka (to jest kaczka) ;)

beti - slodziak z dawidka :)

my po szczepieniu, mloda sie tak lekarki przestraszyla ze rzucila sie na mnie i uczepila szyi ze tamta nawet jej osluchac nie mogla. no i pani doktor nie chciala mi wierzyc ze mlodej 4-ki wyszly i mi wpierala ze to moze zgrubienie dziasla, ze mi sie wydaje itp no ale ja sie upieralam wiec w koncu na sile zajrzala dokladnie i zdziwienie bo faktycznie dwie czworki sa ;) poza tym mloda wazy 9,8 kg (szok!) i 78 cm takze ciagle wzrostem 75centyl ale dobrze ze troche z waga podgonila :)

to tyle u nas
milego dnia :*
 
Hej :)

Zawalka dupa hahahah ale się uśmiałam śmieszny ten twój Jaśko ;)

Martini powodzenia u lekarza życzymy ;)***

Marzenka no Majcia biedna się wystraszłyła my ostatnio jak byliśmy na tym szczepieniu to nam Noesia usnęła w wózku jakieś 15 minut przed dojściem do przychodni i w środku musieliśmy ją obudzić, była taka zła na wszystkich że jak weszliśmy do gabinety to krzyczała strasznie i tak się odpychała rączkami od pani doktor że machnęła jej po twarzy. Sczepienie na szczęście obeszło się bez krzyków bo już się uspokoiła i była bardzo dzielna ;) Majcia duża dziewczynka ;)


Yvonne jak po urlopie ?:D

My wczoraj rano złapaliśmy w końcu mocz Noesi do badania ogólnego i na posiew :szok: tyle czasu od szczepienia się męczyliśmy bo ona ostatnio na nocnik nie chce usiąść, jak nakleiłam woreczek i puściłam na golaska to ściągała, jak założyłam pieluszkę na woreczek to tak ruszała, że zawsze się poprzestawiało i siku lądowało do pieluszki i nawet już puszczaliśmy ją na golasa z P i biegaliśmy z pojemnikami żeby złapać jak robić będzie i nic. w między czasie robiliśmy przerwy kilku dniowe żeby się nie zestresowała biedna i w końcu się wczoraj udało jakoś złapać do woreczka ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry;)
Vii muffiny nawet, nawet.. troszke za suche.. cały czas szukam jakiegoś fajnego przepisu, który mi będzie pisany cały czas;)
zawalka ale słowo Jasiu wypowiedział;d oby to był jednorazowy wybryk takiego słowa;)
mamusiaNoesi gratulacje za złapania moczu;) to trochę się mieliście żeby ten mocz wtrafił do tego woreczka;)

Dziś jedziemy do deichamann'a mierzyć Roksie kalosze;) mam nadzieję, że się tam jakieś znajdą dla niej..
A jak nie to dziewczyny gdzie mogę jeszcze zakupić kalosze w małych rozmiarach?

Miłego dnia;)
 
Do góry