reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

heeeeey
wszystkiego najlepszego rocznicowego dla aestimy!

gogoja dziekuje i gratuluje twojemu synkowi! mądry chłopak!
yvone :)
beti mój tez nie lubi sztucznego mleka mówi fuj ehehe ale córa tez nie lubiała po cycu najlepiej nie karmic w nocuy to duze chłopaki w nocy sie spi;) a je sie rano. woda na noc...po tyg sie podda zakuma czaczę bedzie spał całą noc jak lala ;) wiem co mówie-po córce-zaraz czeka mne przeprawa z synem jak przezyje nie wiem....takze ze szczerego serca siły zycze!
 
reklama
Hoho... Dziewczyny was nadrabiać będzie mi bardzo ciężko..:baffled: Opieka nad córcią, domem i praca na pół etatu daje mi we znaki z wolnym czasem dla samej siebie..
Izuniek majowe forum to już dawno przestało istnieć... Ja od stycznia do kwietnia byłam bez neta przez tą przeprowadzkę i tak dużo mnie tu ominęło na forum..
I znowu nowa biedronka? i pewnie te same promocje jak banany, schab, mielone itd.:-p
Współczuje nocek zarwanych... i tych nerwów, ale zaraz pewnie zrobi się aniołkiem:tak:
Yvonne och jak ja mażę o takiej nocce.. raz mi się taka zdarzyła cała przespana od kąd pamiętam... a tak to zazwyczaj pobudka o 3-4 aby mama ją wzieła do siebie.
katoryba haha zobaczymy czy pobudzę te forum.. tutaj i tak jest non stop jakiś zapisek, aż idzie nie ogarnąc tego wszystkiego:tak: I biedny synek... najgrosze jest to, ze nie lubie jak moja mała sobie coś zrobi, bo cała spanikowana jestem..
karolq ty ścinałaś już małej włoski? no proszę.. to pewnie szybko jej rosną? bo moja to ma cieniutkie i jeszcze bardzo króciutkie ..
gogoja gratulacje.. synek już zaczyna biegać.. super..

No to moja mała zasnęła z 30 min temu to mogłam sobie spokojnie usiąść przed lapka:) i też jest taka mega maruda, ze masakra.. wychodzą jej dolne 2 dwójki..A Ja ledwo dziś paczę na oczy, bo od 4.30 na nogach i marzę aby iśc już spać.. więc na dziś konczę swoje bazgroły ..
Kolorowych snów:tak: oby wszystkie dzieciaczki przespały całą noc ładnie:-) (marzenie)
 
izuniekj łączę się bólu krzykowym, co mi Domi za akcje odstawia czasem to szok :/ dziśdla przykładu z castoramie :( 3 facetów przedemną w kolejce i tylko każdy patrzy czemu dziecko się drze, ale przepuścić to jużnie koniecznie :/ no cóż biorę na przeczekanie. któraś z nas wymięknie w końcu ;)
a u nas na śniadanie jajko odpada i kaszki tez, bo dziecko nie lubi. więc naprawdę muszę się natrudzić żeby coś wymyślić...

chyba już jest za późno bo nic nie pamiętam
 
dzień dobry:)


Izuniek ta promocja tylko do wczoraj, mama kupiła nam zapas 4, to będzie na zaś , bo my dalej w 3 chodzimy. a na rzeżniczaka jakoś nie dotarliśmy, wczoraj kupowaliśy auto i było trochę zamieszania.

katoryba u nas to przydałoby się obciąż trochę grzywę, bo zaczynają troszkę do oczku wchodzić, ale mi troichę szkoda jeszcze..;)

karolq gratulacje kolejnego zębolka:)

gogoja moja to też sięwyrywa tak do dzieci i aż sięboję co to będzie jak zacznie sama biegać;) i jak nocka? ładnie spał?

paulineczka u nas na szczęście nie bylo większych problemów ze spaniem. od początku budziła się tylko ok. 4 na butlę i dalej spała, a od grudnia przesypiała całe noce. tylko maj czerwiec miałą gorszy. nie wiem czy to w związku z rozwojem, jakiś skok rozowjowy czy zęby, bo wtedy jej 3 na raz praktycznie wyszły. ale teraz już wszystko wraca do normy:)
życze, zeby i u Was nocki były całe pięnie przespane!!

vii och te zęby.. :/ byle szybko przeszło!!! a i przeganiam ból głowy!

sallis współczuję "wybrednego smakosza";) moja to zje wszystko co jej sie da. parówkę, jajecznicę, zupki, owoce, warzywa. z tym nie mamy problemu żadnego.

miłego dnia:)
 
vii szybkiego powrotu do zdrowia córci i ob y to nie był stan zapalny;-) ale ja jestem taka, ze i tak pewnie bym zrobiła mocz dla czystej ciekawości, bo ja to o wszystko się martwię bardzo szybko.. echh
Yvonne no to ładnie ma twoja nocki.. i czekam aż mi będzie przesypiać całe;) i gratki za kupno auta;)

Dziś pobudka o 8 ale w nocy wstawałam 2 razy do małej... Cała butla picia w nocy idzie w ruch;/ i potem sobie dalej przesypia jak ma ochotę...;/ zależy od nocy..
idę posprzątać póki mała się ładnie bawi, bo potem pewnie mi nie pozwoli...
Miłego dnia.. mój będzie miły tylko do 17 bo potem praca:-(
 
vii jejku 3 razy:) ja to swojej małej to nie wiem kiedy zetne, bo włosy krótkie ma. I tam nie patrz się na ludzi poprostu kasa pierwszenstwa cie dotyczy i tyle. A co do mojej pracy to tak mi się nie chce, ale muszę też uczyć moja mała aby zostawała z tata bądź z babcią, bo wcześniej tylko było mama i mama. Więc później czym starsza to może było by gożej ją zostawić. Chodź mi jest ciężko bo tęsknię;-)
Moja mała to jakoś jak ma temperaturę to taka nie dozycia jest, więc fajnie że twoja jest wesoła , zabawna:-)
 
cześć po długaśnej wakacyjnej nieobecności:)
podczytywałam forum ale jakoś zawsze czasu brakowało żeby odpisać...poza tym produkcja ruszyła z kopyta(chyba przez świeżą krew na forum):)) teraz też czas jakoś przez palce ucieka...jest u mnie mój najmłodszy braciszek i trzeba chłopakom czas organizować. Tak na marginesie nie wyobrażam sobie posiadania na codzień 3 dzieci w rozbieżnym przedziale wiekowym:-)

ząbkującym i chorującym szybkiego powrotu do formy:)
nowe mamusie WITAM:)

p.s.na lody natepnym razem też się piszę:))

e: Nadia miała już 3 razy grzywkę podcinaną , reszty włosków nie ruszam narazie ,ma takie fajne kędziorki, że szkoda ścinać:)
 
Ja już po pracy.. W końcu:) chodź 4 godziny nie powiem szybko mi lecą..;)
Ale taki upał dziś, że z mała uciekałyśmy z dworu do domu.. Ostatnio rozłożyliśmy jej taki większy basen na ogródku i jakoś nie chciała w nim siedzieć, aż dziwne.. Bo ona strasznie lgnie do wody;) chyba za spory jej się wydał i coś nowego;d
No i jak fajnie tak przyjść i ogarnąc te forum jak tak pusto... chodź smutne, że nikt nic nie pisał, ale wybaczam taka piękna pogoda i chce się pobyć rodzinnie;)

Edit: prawdopodobnie jutro po 11 będę w zielonej na mieście;-) jakby którąś z mam chciała się spotkac na jakis spacerek to jestem chętna. A po 13 będę w rejonach kilińskiego więc też jestem gotowa na jakis spacerek;-)
No to miłych i kolorowych snów;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się..
Jednak jest taka pogoda, że z mała zostajemy w domku...
Co chwilę kropi aż boję sie wyjść z domu, że złapie nas jakaś ulewa..
vii słodko to musi wyglądać jak córcia tak troszczy sie o braciszka w brzuszku i tak ładnie wszystko uklada na tym brzuszku...:) I życzę aby temp. wróciła do normy i już nie gorączkowała? a co w tym kierunku? idziesz z tym do lekarza dzisiaj i moczem? czy odpuściłaś?
Miłego:)
 
Do góry