reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witam się na szybko ;) pochwaliłam się ostatnio, że mi dziecię nie choruje i mam ;( kaszel dostała kicha i dzisiaj już stan podgorączkowy ma. Wczoraj byliśmy u lekarza bo w nocy o tak cherla i ciężko oddycha jak by na gardełku jakaś chrypa była czy coś, ale pani dr bardzo dkładnie zbadała i powiedziała, że narazie nie wyglada to źle że przeziębienie i tylko syrop mamy pdawać i vitaminę Ci ipomal wyciąg z lipy. Ale jakoś mi ten kaszel nie bardzo wygląda i jak do jutra coś się rozwinę mamy przyjechać znów. o do włosków nie obcinamy bo nie mamy co ;)

Aestima spóźnione ale naprawdę szczere gratulację rocznicowe i życzę jeszcze więcej miłości ;)

Vii dobrze, że Hania taka kochana no i zdrówka i by to 3 dniówka a nie coś innego;***

Reszty nie pamiętam za co bardzo przepraszam ;) Na razie lecę i może później nadrobię zaległości ;)
 
reklama
Hej ho,

kto życzył sobie ochłodzenia? :> Wyszłyśmy na 5 min., potem chwila zabawy klamerkami na balkonie i tyle ze świeżego powietrza. Teraz L. coś sobie kombinuje w łóżeczku...
Znalazłam chyba winowajcę głupich nocek - ostatnia czwórka się ujawnia!

Anias - witajcie spowrotem ;)
Vii - życzę wysypki ;)
MamusiuNoesi - szybkiego pozbycia się przeziębienia!
 
Hejj
Ale czytania:)) ja mam takiego rozrabiaka że normalnie nie mam jak do was napisać, oczy dookoła głowy to mało, właśnie podpełzną do suszarki na kaloryferze i wstał, leci najszybciej tam gdzie go nietrzeba, wśród setki zabawek na dywanie, znajdzie małego śmietka i to on go właśnie zainteresuje. Byliśmy na szczepieniu i Wojtuś goni synka szczęśliwej:)) 10kg na liczniku i jakies 76cm, wielkolud kochany:*. Co do fryzjera to też by mu się przydał bo nie dość że ma sporą główkę to jeszcze mega czuprynę dostał.
Właśnie gogoja- jaki Błażko ma teraz obwód główki, bo pamiętam że urodzeniowo miał podobnie do Wojcia??
A co do jedzenia to moja bestia ma lekki bunt na mm i ostatnio już tylko 2x dostaje a tak to je to co my, nawet gołąbka wczoraj zjadł:))
O i najważniejsze mamy lewą górną jedynkę na wierzchu i prawą w natarciu, wydaje mi się że górna lewa dwójka też się kluje ale mogę się mylić:)
sorki że tak egoistycznie ale cholerka czasu brakuje a jakoś nie chciałabym żebyście o mnie zapomniały
Ściskam wszystkie a vii podwójnie, Gratulacje Michałka - Piękne imię, Michaś:)))
 
Vii pewnie wszystko idzie ku dobrej drodze i temp. już odpuszcza;) możliwe, że to przez dziąsełka..
MamusiaNoesi
zdrówka dla córci i oby nic sie tam nie nie pogorszyło..
Izuniek achh te zęby.. dużo kłopotów przez nie;)
siw@ mojej małej też zawsze bylo pełno tam, gdzie nie trzeba... zabawki jej nie interesowały tylko inne rzeczy w sumie do tej pory jej to zostało;/ ale pięknie synuś waży..

Mała zasnęła.. Chwila spokoju, bo dziś jakas diablica jest.. Mówię sobie, ze przez te zęby..bo jej się już przebijają...echh i ta pogoda do niczego aż nic się nie chce.. całe szczęscie, że obiad z wczoraj;)
 
hej!
co za pogoda.. :/ niby słoneczko trochę teraz wychodzi i już przesuszyło trochę drogi, ale chyba coś z ciśnieniem się dzieje, bom jakaś śpiąca i leniwa.
Kalinuśia jeszcze śpi, ale słyszę, ze coś niania się juz włacza, wiec chyba się zaczyna budzić.
vii dobrze, ze gorączka już nie taka wysoka. a powiem Ci, ze jak KAlince szły 3 zęby na raz to miala też tak 39 stopni, przez kilka dni więc może to być jak najbardziej od ząbków.
paulineczka może być, ze ją coś przestraszyło. moja kocha kąpiele i jak chciałam ją wykąpać w brodziku u rodziców to nie byla tym pomysłam zachwycona, czegoś się bała, więc myliśy ja w zlewie w kuchni;) a byliśy na basenie i już się nie bała.
MamusiaNoesi zdróweczka dla córci!
Izuniek gratki nowych zęboli i żeby nocki już były ok skoro ząbek sie pojawił:)
siw@ kawał chłopa:) moja to mniejsza i lżejsza.
my dziś mieliśy gości, wpadła do mnie koleżanka z córcią, dziewczyny poszalały razem. moja to jak zobaczyła Gabi to myśłama, zę z łóżeczka wyskoczy;) szalona dziewczyna. oho! obudziła się i śiewa..
miłego dnia:)
 
ło matko ale się wzruszyłam. ja często na TLC oglądam taki program porodówka i zawsze płaczę... normalnie jakby hormony działały wciąż... ale poród to tyle emocji we mnie wzbudza, ze nie daję rady..
Żałuję, ze ja musiłam na porodówce myśleć o tym, zeby mąż robił zdjęcia, bo inaczej byśmy nie mieli...
no żalosne. kobieta,. która już kończy rodzić dyryguje, że trzeba zdjęcie zrobić, ale na szczęście mam uchwycony pierwszy moment z dzieckiem przy sobie.. no i jak tatuś przecina pępowinę;)
ech.. już mi sie marzy drugi poród, choć bólu sięboję to bardzo chcę..;)
 
vii super, że mała już wyzdrowiała i jak się okazało, że to 3dniówka przez tą wysypkę;-) i zazdroszczę znów tych pięknych chwil przed Tobą;) ale na mnie na kolejne dziecko jeszcze czas;] z jakieś 2 lata;)

W pracy czas jakoś, jakoś zleciał... Małej kupiłam nowe papcie.. może półtora miesiąca miała 19 gdzie już się zrobiły małe.. ;/ no cóż najwyżej za miesiąc kupię jej rozm. większy jak tak szybko stópka jej rósnie:-)
uciekam dalej ogarniać dom;] a tak mi się nie chce;)
 
reklama
Do góry