reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Cześć;) dziecko mi się mono przeziębiło i taka bidulka z niej, oczka spuchnięte ciągle gorączka 37,6 i nie za bardzo spada. Biedna jest taka osłabiona, że nawet na racza nie daje rady utrzymać pozycji dzisiaj nawet byliśmy na pogotowiu bo ja już panika, że chora a tu wychodzi że takie mocne przeziębienie.

Beti super te filmiki, naprawdę bardzo wzruszające ;)*
 
reklama
beti w boti sobie dorabiam na pół etatu;) popołudniami jak mój Ł. jest już w domu to zostaje z mała:)
MamusiaNoesi szybkiego powrotu do zdrowia dla córci i ja też zawsze się stresuje jak mojej małej coś dolega, więc ciebie rozumiem..
 
vii dobrze, ze to tylko 3dniówka. macie ją już za sobą:)
MamusiaNoesi zdrówka dla maleńkiej!!

moja od kilku dni ma jakieś chrosteczki na brzuszku i pleckach. rano ich prawie w ogóle nie ma, a wieczorem są lekko zaczerwienione. to moga być potówki? bo dziś chodziła na golaska i już nie były takie bardzo widoczne. zobaczymy jak będzie wieczorem. ale ani jej to przeszkadza, ani swędzi.
dziś moje dziecko zastrajkowało i nie chciało w ogóle wołać mama. tylko tata i tata.. ale tatuś wniebowzięty za to;)

Miłego popołudnia!
 
Helo:) A ja miałam weekend pt. nic mi się nie chce:):) Oprócz zakupów i małego sprzątanka nic nie zrobiłam. Powiem Wam, że jeszcze nie mogę przyzwyczaić się do tego, że nie mam szkoły...zawsze miałam do roboty coś ciekawszego niż kurze:) Ale za to z moim syneczkiem mogę spędzać czas:)

Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze dzieciaki kontra choróbska:) My też mieliśmy ostatnio przeprawy, Filiśko złapał tą chorobę bostońską, kurde już się boję co to będzie jak zaczniemy ze żłobkiem, bo młody ma tendencję do "podłapywania" wszystkiego. Niedługo zacznie się trudniejszy czas jesienno-zimowy i pewnie zacznie się...

Vii jeszcze nie miałam okazji gratulować synka w brzuszku:) Złoty strzał:) Można powiedzieć:)

Paulineczka u nas stópki jakoś szybko rosną...ostatnio patrzę, a Filo jak stał to wychodzą mu paluchy z sandałów! Przy zakładaniu nie było tego widać. Zrobiłam szybki przegląd, dokonałam pomiarów i okazało się, że mamy tylko dwie pary dobrych butów...w tym kalosze:) Także mamy teraz akcję polowanie na buty:)

Tak poza tym to nadal walczymy z dolnymi trójkami...nie wiem jak to jeszcze długo potrwa, w styczniu się zaczęło...

To tak z grubsza by było:) Buziaki Kochane:*
 
Witajcie;)
MamusiaNoesi mi się jakoś po tyg. czasu udało znaleźć pracę;) więc szybko, aż się zdziwiłam:-) jeszcze miałam do wyboru w focusie w city sport na weekendy, ale wolałam boti bo tu nawet za nadgodziny płacą, więc nie jest źle:tak:'
Yvonne możliwe, że to potówki.. i przynajmniej zazdroszczę, że mówi mama.. bo moja coś jakoś nie chce tego słowa wypowiedzieć;/ a dużo innych słów mówi;/ aż mi smutno jest, bo nie wiem kiedy sie doczekam jak będzie wołać do mnie mama:(
emri zazdroszczę spędzanych chwil z synkiem, bo mi brakuje tego jak mogłam całe dnie siedzieć z mała;)
I aby choroby do syneczka nie wróciły... niech będzie zdrów jak rybka;)
Ostatnio był u mnie podobny chłopczyk w sklepie ze zdjęcia;) jeśli robisz zakupy w auchan badź boti?
Jakby co to zapraszam do siebie do sklepu;] zawsze pomogę z zakupem butów jeśli tam kupujesz dla synka;)


A ja cały dzień w pracy.. 10 godzin.. Tak mi się nie chciało.. jeszcze gorąco na tym sklepie, że wyrobić nie idzie;/
i moja mała dziś jakaś marudna;/ cały czas płacze.. nie wiem już czy zęby czy brzuszek, który jest trochę twardawy... ale z 15 minut temu zasnęła i mam nadzieję, że troszkę pośpi;)
kolorowych snów;)
 
Paulineczka nie , nie robię tam zakupów. Ale dzięki za zaproszenie:) Ja też nie spędzam całych dni z Filiśkiem, stety albo niestety pracuję i zostają tylko popołudnia. Ostatnio pożegnałam się ze studiami i stąd tyle wolnego czasu:)
 
Juhu,
sallis - póki pamiętam bo znowu zapomnę - jakiś czas temu pisałaś, że CI dziecko od upału w aucie omdlało na 10min. Ale jak to było? skąd wiedziałaś, że nie zasnęła po prostu? co zrobiłaś?

emri - fajny weekend :) zazdraszczam :) z butami u nas było podobnie. Nagle patrzę a tu buty za małe. Teraz ma chyba jedną parę dobrych tylko :/ teraz muszę upolować jakieś pełne... tylko jak tu dobrać odpowiedni rozmiar? na patyczka/słomkę odpada bo nie chce stanąć na chwilę żebym mogła odmierzyć... a palucha nie czuć przy macaniu w niektórych twardszych butkach... ech...
A co z tymi 3kami? jak walczycie? u nas też idą od jakiegoś miesiąca :/

paulineczka - a my byliśmy dziś w Botim na chwilę :) doczekasz się mama spokojnie :) jeszcze Ci zbrzydnie, że co chwila woła ;P

vii - jak człowieka może ucieszyć wysypka u dziecka nie? ;P uffff

Yvonne - to pewnie potówki, teraz tak gorąco... Bolcio ma ciągle jakieś krostki przy szyji na plechach w szczególności. I przy pieluszce na plecach.

siw@
- gratki zębowe. Już po słoikach? Będziesz mogła opylać na allegro ;P albo staniesz na giełdzie w niedzielę i zarobisz na mercedesa ;) ja sobie wyobrażam taką wielką piwnicę (jak u mojej babci) i pełno półek z różnościami w słoikach :) zgadza się?

Mamusia - zdrówka dla Noesi. Jak sytuacja?

Bolcio po randce z Majką padł jak betka (Betka wybacz). Po problemach z kupkami od kilku dni w związku z zębolami po 5szt. dziennie... a przez to wczoraj tak sobie dupkę odparzył, że krwawe ranki się zrobiły :( w majtach z tej racji chodził wczoraj tylko i szczał gdzie popadnie :/ kiedy on się polubi z nocnikiem? ;(
 
reklama
ja tak na szybko bo my jutro nad morze wybywamy:)

katoryba ja w sumie od jakiegos czasu puszczam mlodego bez pieluch praktycznie caly czas i wlasnie sika wszedzie:) na nocnik w ogole nie chce siadac, ucieka a za chwile patrze a tam gdzies kupa lezy:) a dzis na przyklad wpadl w histerie, ze mu kupe wyrzucilam i spuscilam:) aha i jesli chodzi o sallis to mi soe zdaje, ze to "omdlenie" to bylo tak w przenosni:)

yvonne ja tez obstawiam potowki:) u na tez troche pojawilo sie. cieplo, dzieci wciaz lataja i ciagle spocone wiec potowki gotowe.

paulineczke a w jakis posob pracy szukalas? pytam z ciekawosci:) ja tez szukam i hmmm zobaczymy czy cos w zawodzie znajde...

emri kurcze domyslam sie, ze masz obawy zwlaszcza, ze Filus choruje. strach sie bac co bedzie na jesieni... ja jak prace znajde to tez mlodego do zlobka dam:/ ale nie mysle o tym, jakos to dla mnie abstrakcja. jak bedzie trzeba to bede sie martwic.
 
Do góry