reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Vii, ale super! Michałki to fajne chłopaki, wiem co mówię, bo mój mężuś to Michał:tak::-)
Paulineczka, witaj:)

Ja dzisiaj miałam pecha, opiszę najśmieszniejszą hist tego pechowego dnia...
Kupiłam dziecku zabawkę , następnie zakupiłam kupiłam baterie, ale okazało się, ze zabawka działa tylko w sklepie- w domu niet a w sklepie tak i pani z M., który pojechał rekalmować nawet na dwór przed sklep wychodziła i tam też działała a w drodze do domu już nie! Babki miały ubaw, bo M. 3 razy się z nią wracał... Za każdym razem działała w sklepie bez zarzutu a w drodze do domu już nie... I kuźwa mamy niedziałającą zabawkę za 4 dyszki!:wściekła/y:
 
reklama
Dzięki za mile przyjęcie;-) postaram się zaglądać w wolnej chwili:-)
sallis o proszę. My od stycznia mieszkamy w świdnicy i jakoś tak tęskno za miastem, nie znam tu nikogo:-/ jakby co do południa. To będzie można się umówic na spacer;-) chodź tu nie ma gdzie tak chodzić jedynie to co idę to do parku;-)
To co wcześniej jeszcze przeczytałam to
Vii gratuluję synka;-) widzę parka będzie. Super
I przepraszam dziewczyny za pismo ale pisze z telefonu:-o
 
hejka ;)

Ja się zbieram za pisanie ale jakoś nie wychodzi ;/ A w niedziele posta mi zeżarło ;/

Aestima ale historia z tą zabawką a może coś się w niej obluzowało/ przestawiło i dlatego nie działa ;)

Siw buziaki dla Wojtusia ;)

Karolaq co za historia a używałaś gdzieś allegro poczty poza domem?

Izuniek z tymi rozmiarami to jest jakaś masakra, ja ostanio przymierzałam B. kryte butki rozm 22 i za małe były ;/ a tak normalnie 21 nosi

szcześliwa śliczne wymiary ma twój synuś ;)

vii Gratulacje ;) Potwierdzam Michały super chłopaki ;) To teraz czas komponować wyprawkę dla chłopczyka ;) jak będziesz chciała fajne kombinezony na zimę t mam kilka na zbyciu ;)- taka mała reklama ;)

pauliczeka witam ;)

u nas przez te kilka dni rewolucja ;) Błażej nie chce iść na drugą drzemkę, leży sobie kilka minut regeneruje siły po czym jest gotowy do zabawy ;) - brakuje mi strasznie tej drzemki i z niczym nie mogę się wyrobić;/
druga rewelacja Błażej zaczął raczkować choć myślałam że już to nie nastąpi
aaa dzisiaj zaczął sam chodzić ;pp chodził już przy meblach itp ale dzisiaj pokonał dosyć spory dystans sam i kilkakrotnie to powtarzał ;P i ostania rewelka dla mnie - śpi w nocy, nie buzi się na jedzenie ;)))
A to wszystko w przeciągu czterech dni się wydarzyło ;) zadziwia mnie strasznie ;)
 
gogoja Blazejek dorasta:) jak juz rezygnuje z jednej drzemi to naprawde duuzy chlop z niego hehe

aestima obseruj zabawke moze jeszcze sie definitywnie zepsuje wiec ja oddacie wtedy. ale wiesz ja mailam taka sytuacje w plyta grzewcza ceramiczna. ktoregos dnia poprostu nie chciala sie wlaczyc. zawiezlismi do reklamacji i tam ja za jakis czas podlaczyli i dzialala. poznije u nas w domu tez ale zdarza sie raz na kilka miesiecy, ze przestaje dzialac.

musze prosic was o rade:) zwlaszcza mamy, ktorych dzieci nie pija mm i nie uzywaja butelek. cos mi sie zdaje, ze moj dawidek rezygnuje znow sam z piersi. no i zwykle budzi sie 5/6 rano i dawalam mu cycka, do lozeczka z powrotem i w kime. a co jak cycusia nie bedzie? co mu podac tak wczesnie na szybko zeby poszedl jeszcze spac?
 
Ostatnia edycja:
Beti niestety nie pomoge. Nie mam pojecia co mozna podac kiedys jak moja mala miala jelitowke i Lekarz powiedzial zeby jak najmniej kachy dawac to w nocy normalnie chleba dawalam ale to zaraz rozbudzona byla i wogole nie chciala tak jesc tego ale tak zeby na codzien niewiem, moze kaszke z butli.

Gogoja Gratuluje Blazejkowi dzielny chlopak;) a ja na allegro nigdzie nie wchodzilam tylko u mnie w domu ewentualnie u rodzicow;/

Aestima niezla historia z ta zabawka;)

Paulineczka witaj;)
 
vii wspolczuje. tez ostatnio przerabialam goraczke i u nas raz w nocy 39,9 bylo i prawie zawalu dostalam. wiesz ja szczerze mowiac podaje przy takiej duzej goraczce leki co 3h na przemian paracetamol i ibuprofen. pewnie ty tez. ale ja podaje 150mg paracetamolu na kg ciala i ibuprofenu tez wiecej troche niz na opakowaniu i akurat zbijalo sie do 37+ i wzrastalo lekko po 3 h ale wtedy nowa dawka. kiedys ogladalam wywyaid z pediatra i on mowil, ze jak goraczka nie spada albo na bardzo krotko to trzeba podac wieksza dawke leku. mowil, ze np. w niemczech jest dopuszczelna duzo wyzsza dawka lekow pzeciwgoraczkowych niz w polsce.
 
Beti ale nie lubi mm czy nie może? MOże jak odstawi cycka to polubi mm??? A jak nie to sama nie wiem co tak na szybko, żeby się nie rozbudził... jogurt naturalny?:confused: A może mleko sojowe lub kozie polubi??

No z zabawką jaja, bo w sklepie 4 razy bez zarzutu a w domu nic a nic. rano Michał poprzykładał do tych magnesików ( bo to układanka dźwiękowa) metalowy nóż i... działa:-D WIdzocznie w sklepie te bramki jakoś na nią wpływały:confused: Już nie wiem, grunt że działa.

Mój pech nadal trwa, dziś mamy 3 rocznicę ślubu a ja pokłóciłam się wczoraj wieczorem ostro jak nigdy z M.:baffled: Na szczęście jak wychodził rano żegnaliśmy się już w miarę ciepło... Ten stres przeprowadzkowy nas wykończy:no:
 
Witajcie! U nas ząbki dalej męczą małą, ale jest dobrze a do tego zauważyłam, że lekko pokaszluje. Od rana zaczęłam terapię anty chorobową czyli herbatka z miodem i cytryną ;) powinno zadziałać zawsze tak robię jak widzę, że jakieś osłabienie ja bierze i nie chorowała mi w sumie ;P

Aestima z tymi ząbkami to naprawdę musieliście mieć w tedy sajgon ... a co do zabawki to śmiesznie rzeczewiśćie, ale obserwuj może coś się zmieni i da się jakoś zareklamować. No i oczywiście bardzo gratuluję i bardzo zazdroszczę własnego mieszkanka!! :)*

Vii Gratuluję Michałka parka będzie to teraz i tatuś i mamusia będą spełnieni ;)*! I wielkie buziaczki dla Hani i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ;**!

Karolq wspołczuję i w ogóle jak to jest możliwe ;(?

Paulineczka również się witam ;)*!

Beti moja Noesia jak pół roczku skończyła to przeszła na mm bo mi pokarm zanikł ;( i teraz w dodatku odrzuciła mm jakoś czas temu a normalnego krowiego mleczka napije się tyko z kakaem, więc jak się przebudza o 8 to daję jej kakao i idzie dalej nyny do 10 a potem to już cherbatka i jakaś kanapeczka czy coś ;))

A no i kobietki tak na koniec nie mam pomysłów co robić na śniadanko i kolacje Noemi jak macie jakieś propozycję to bardzo proszę. U nas zazwyczaj chlebek lub jajko gotowane bądź jajecznica ew kaszka.
 
reklama
No to dziewczyny ja się dziś na razie przywitam, bo jesteśmy z mała po za domem i później was sobie poczytam;-) bo ja znów pisze z telefonu;-) a to dla mnie pisanie nie do ogarnięcia co kto jak:-)
Miłego dzionka dla was wszystkich;-)
 
Do góry